Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform

celal sezer
 Share

Recommended Posts

34ero, 12.02.2022 - 10:15 yazdı:

All In One Platform örnek çalışma ;

1038006580_2022-2-129-58-42.png.0a5fefd6171dd0d356918db939050aa4.png

...........................................................................................

766203449_2022-2-129-59-1.png.8a86e0e753421585b163a2379792dafb.png

@forjest platform içindeki uygulama ve konu başlıkları  arkadaşındır ....

siz isteğinize göre düzenleme yapabilirsiniz....

Please register to see this content.

programı kapatıp açınca grup siliniyor seçilenleri her açılışta sadece kur diyerek kurduramıyoruzda

HYMN_06, 1 saat önce yazdı:

Sanırım açılışta "Diğer İşlemler Yüklensin" istiyorsunuz. Üstteki "Seçenekler" menüsünden "Açılışta" + "Diğer İşlemler Yüklensin"i seçerseniz istediğiniz olur.

öyle denedimde diger işlemler açılışta diger işlemler geliyor katılımsızlar gelmiyor gruplamada sorun var 

HYMN_06, 3 saat önce yazdı:

Ben sorununuzu yanlış anladım galiba.

Ne yapmak istediğinizi tam olarak yazarsanız uygulamayı uzun zamandır kullanan biri olarak belki yardımcı olabilirim.

gruplma yapmak istiyorum video programları format sonrası katılımsız kurulumlar vs... gibi yapıyor ama programı açıp kapatınca neden gruplama kayboluyor birde şu sorun var mesala seçiyorum favorilere kaydet diyorum tüm programları seçiyor  soru nedir

Favori listeyi seçerek değil, favori liste olarak kaydetmek istediklerinizin dışında olanları listeden silip sadece kaydedeceğiniz liste ve yaptığınız gruplandırma kaldığında kaydetmelisiniz.

Daha öncede yazmıştım ama tekrar edeyim; bir taneden fazla "Favori Liste" oluşturup kaydedebilirsiniz. Örneğin 1. Liste, 2. Lİste, 3. Lİste ve daha fazlası. Sağ tık menüdeki "Favori Liste" menüsünden yüklemek istediğiniz favori listeyi seçip yüklersiniz. Platforma en son hangi favori listeyi yüklerseniz sonraki açılışta o yüklenerek açılır.

Benim için platformun en can alıcı kısmı "Katılımsız" ve "Diğer" klasörlerine bağlı kalmaksızın bütün konumlardan ekleme yapılabilmesi. Herhangi bir programı, dosyayı bulunduğu konumdan platforma yükleyip çalıştırmak harika bir şey. Benzeri diğer çalışmaların hepsi tek bir klasöre bağımlı çalışıyor.

Umarım yazdıklarım size yardımcı olur.

Edited by HYMN_06

HYMN_06, 4 saat önce yazdı:

Favori listeyi seçerek değil, favori liste olarak kaydetmek istediklerinizin dışında olanları listeden silip sadece kaydedeceğiniz liste ve yaptığınız gruplandırma kaldığında kaydetmelisiniz.

Daha öncede yazmıştım ama tekrar edeyim; bir taneden fazla "Favori Liste" oluşturup kaydedebilirsiniz. Örneğin 1. Liste, 2. Lİste, 3. Lİste ve daha fazlası. Sağ tık menüdeki "Favori Liste" menüsünden yüklemek istediğiniz favori listeyi seçip yüklersiniz. Platforma en son hangi favori listeyi yüklerseniz sonraki açılışta o yüklenerek açılır.

Benim için platformun en can alıcı kısmı "Katılımsız" ve "Diğer" klasörlerine bağlı kalmaksızın bütün konumlardan ekleme yapılabilmesi. Herhangi bir programı, dosyayı bulunduğu konumdan platforma yükleyip çalıştırmak harika bir şey. Benzeri diğer çalışmaların hepsi tek bir klasöre bağımlı çalışıyor.

Umarım yazdıklarım size yardımcı olur.

kardeşim söyledigini yaptım tamam gruplama favori kaydet diyince çalışıyor ama favori olarak kaydet diyince tüm programlar seçili geliyor açıldıgında bunu nasıl aşabilriz ?

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...