Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform

celal sezer
 Share

Recommended Posts

celal sezer, 3 saat önce yazdı:

Aralık güncel Windows 10 sürümlerinde tekrar deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak? Diğer dosya uzantılarını platforma yüklemek için çalışıyordum. Ama Windows 10'un bazılarında sorun çıkartması can sıkıcı. Öncelikle bu sorunu aşmak lazım...

daha önceki sürümler ile şuan kullandığımız bir çakışma olabilirmi? veya programın çalışması için gereksinimler varmı?

belli ki bu bizim gibi birkaç kişide var sen güncellemeye odaklan bu bir şekilde çözülür  :)

34ero, 6 dakika önce yazdı:

daha önceki sürümler ile şuan kullandığımız bir çakışma olabilirmi? veya programın çalışması için gereksinimler varmı?

belli ki bu bizim gibi birkaç kişide var sen güncellemeye odaklan bu bir şekilde çözülür  :)

Daha önceki sürümlerle çakışma olması imkansız. Sadece Windows işletim sistemi başka bir gereksinimi yok.

Bazı Windows 10'larda çıkan sorun için düzenlemeler yapıldı. Daha önce Windows 10'da hata alanlar deneyip sonucu bildirirlerse memnun olurum...

Platform boş olarak paylaşılmış olup içinde program yoktur. Programları kendiniz eklemelisiniz...

Boyut: 0.97 MB

İndirme Linki: 

Please register to see this content.

Not: İsteyen Paylaşabilir...

Edited by celal sezer

celal sezer, 5 saat önce yazdı:

Bazı Windows 10'larda çıkan sorun için düzenlemeler yapıldı. Daha önce Windows 10'da hata alanlar deneyip sonucu bildirirlerse memnun olurum...

Platform Boş Olarak Paylaşılmıştır. İçinde Kurulacak Program Yoktur. Klasörlerin İçine Programları Kendiniz Koymalısınız...

Boyut: 1.74MB

İndirme Linki: 

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

üzgünüm bende sorun devam ediyor :(  

hakkında bölümü aktif değil , yeni bir sürüm numarası versek takıldık bu sürüme benzer kaç tane oldu bilmiyorum artık v4 mü olur ,platformun ismimi değişir...

yeni sürüm geldiğinde ilk açılışda uyarabilir

iki çeşit tema var bunu kendi içinde yapılabilirse tek programa inebilir

Edited by 34ero

İstek üzerine "Dosya Bilgisi Düzenle", farklı kategorilerde aynı adı taşıyan dosyalar için ayrı ayrı dosya bilgisi düzenleyebilecek şekilde geliştirildi ve yine bazı detay düzenlemeler yapıldı...

Platform boş olarak paylaşılmış olup içinde program yoktur. Programları kendiniz eklemelisiniz...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Thanks 1

Versiyon ve kapsam değişikliği nedeniyle isim de değiştirilip indirme linkinin içeriği yenilenmiştir.

Gerekli açıklamaları konunun ilk mesajında bulabilirsiniz. 

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 2

34ero, 01.01.2019 - 19:35 yazdı:

zip uzantılar renksiz olarak simge oluşuyor

kısayol eklersek programın iconu gözükmüyor...

Zip uzantılar benim pc'de sıkıntısız. Her türlü denedim hepsinde zip ikonları görünüyor.

Kısayol programların simge durumu düzenlendiği için link içeriği yenilenmiştir.

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer

celal sezer, 12 dakika önce yazdı:

Zip uzantılar benim pc'de sıkıntısız. Her türlü denedim hepsinde zip ikonları görünüyor.

Kısayol programların simge durumu düzenlendiği için link içeriği yenilenmiştir.

Boyut: 1.75MB

İndirme

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

reklamlı link paylaşmak yasak değil mi forumda

Edited by efe34

efe34, 20 saat önce yazdı:

reklamlı link paylaşmak yasak değil mi forumda

Google'da Silent Setup Platform diye aratın. ilk çıkan sitede aynı indirme linkine tıkladığınızda buradaki indirme linkinde çıkan reklamın çıkmadığını ve dolayısıyla benimle alakası olmadığını görürsünüz...

Ayrıca linke tıklamak yerine linki kopyalayıp adres satırına yapıştırırsanız reklam falan çıkmıyor...

Açıklayıcı tam cevabı da site yönetiminden alabilirsiniz...

Edited by celal sezer
  • Like 1

64 bit programların kısayolu listeye eklendiğinde program simgesi alınamadığı için 32 bit ve 64 bit kullanım için yeniden düzenlenip link içeriği yenilenmiştir...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 1

Kullanmayı çok istediğim bu programı bazı hataları nedeniyle kullanamıyorum. Programı kuruyorum, içerisine gerekli programları atıyorum benim bilgisayarda sorunsuz çalışıyor iken, başka bilgisayarda sorun çıkartıyor bir text dosyasının içerisine yolunun değiştiği lie ilgili hata raporu yazıyor. Programın üzerindeki "Katılımsız" "Normal" "Portable" yazan butonlara tıkladığımda sürekli hata alıyorum.

Berdush_03, 48 dakika önce yazdı:

Kullanmayı çok istediğim bu programı bazı hataları nedeniyle kullanamıyorum. Programı kuruyorum, içerisine gerekli programları atıyorum benim bilgisayarda sorunsuz çalışıyor iken, başka bilgisayarda sorun çıkartıyor bir text dosyasının içerisine yolunun değiştiği lie ilgili hata raporu yazıyor. Programın üzerindeki "Katılımsız" "Normal" "Portable" yazan butonlara tıkladığımda sürekli hata alıyorum.

Bahsettiğiniz text dosyası sadece bilgilendirme amaçlıdır. Platforma yüklediğiniz programların hepsi usb aygıtta ise liste sorunsuz yüklenir ve başka bilgisayara  taktığınızda değişen sürücü harfi ile ilgili text dosyası bilgi verir...

Nasıl yaptığınızı, ne ile karşılaştığınızı ve nasıl hata aldığınızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

Bir de Software Setup Platform 'da Silent Setup Platform ile oluşturduğunuz kayıtlı liste ve program bilgilerini kullanamazsınız. Hataya sebep olur. Her şeyi Software Setup Platform 'a göre yeniden yapmanız lazım...

Edited by celal sezer
  • Like 1

4.1.3 sürümüne güncellenip indirme linkinin içeriği yenilenmiştir...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Thanks 1

Reg dosyaları ile ilgili düzenleme yapılıp link içeriği yenilendi.

Reg dosyaları Katılımsız Kurulumlar kategorisinde görüntülü katılımsız yüklenecek, diğer kategorilerde kullanıcı kendisi yükleyecek şekilde düzenlendi.

Sahiplik almayı gerektiren ve sahiplik alınmadığından hata veren Registry yüklemelerinin kullanıcı tarafından görülmesi için bu düzenleme yapıldı...

Edited by celal sezer
  • Like 1

Internet Enabler Disabler v1.0.2 , Software Setup Platform'a entegre edilip indirme linkinin içeriği yenilenmiştir...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 2

• 3 hafta sonra ...

Bazı düzenlemeler yapıldı ve tüm özellikler tek versiyonda birleştirilerek indirme linkinin içeriği güncellendi...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 3
  • Thanks 1

hocam yanlış anlamayın ama programı 50 kere güncellemişsiniz. şu butonları 2019 yılına uygun görünüme getirseymişsiniz keşke. en azından beyaz kısmını silip png veya ico olarak kullansaymışsınız. estetik olarak çok eksiği var.

EgeGrkn, 3 saat önce yazdı:

hocam yanlış anlamayın ama programı 50 kere güncellemişsiniz. şu butonları 2019 yılına uygun görünüme getirseymişsiniz keşke. en azından beyaz kısmını silip png veya ico olarak kullansaymışsınız. estetik olarak çok eksiği var.

Tasarım konusunda sıfırım. O yüzden bahsettiğiniz estetik konusunda bir şeyler yapabilmem zor...

Proje kodlarını isteyenler oldu ama yaw şurası da benden olsun anlamında katkı vermek isteyen hiç kimse olmadı. Kimseden öyle bir beklentim de talebim de zaten olmadı. Sadece önceki sürümlerde BlueLife'ın "Drive Letter Changer" çalışmasını kendisinin izniyle kullanmıştım o kadar. Sağolsun varolsun...

50 kere hatta 100 kereye varan güncelleme süreci benzer bir çalışma yapan arkadaştan "programları belli bir bir klasöre toplamak yerine bulundukları klasörden çalıştırabilecek bir ekleme yapabilir misiniz?" talebimin cevapsız bırakılması ile başladı ve bu günlere geldi...

Ambalajı yaldızlı olmayan küçük boyutlu bir çalışma. Fakat işlevselliğinin yüksek olduğu kanaatindeyim...

Hoşça kalın...

Saygılarımla...

• Like 4

Daha önce Özel Mesaj yoluyla çok kaliteli bir uygulama olduğunu arkadaşa belirtmiştim. Kişisel fikrim özellikle görsellikle alakalı konuda biraz haksızlık ediyorsunuz. Şu anki haliyle bile gayet başarılı buluyorum. Hatta biraz daha geliştirilse arşivleme proğramı olarakta çok iş yapabilir. Mesela video klasörü açılıp önizlemelerin olduğu kategori de olsa arşivleme proğramı olarakta başarılı olur. Zip, rar uzantılarını da algılarsa kategorilerde başarılı olan proğram muhteşem seviyesine ulaşır benim için. Bu tip bir uygulama da ben görsellikten ziyade amacına hizmet etmesini bekliyorum. Bugüne kadar da ufak tefek katılımsız klasöründeki proğramları görmemesi gibi sorunlar dışında çok memnumum. Yeni sürümü henüz deneme fırsatım olmadı. Umarım burada kalmaz geliştirilmeye devam eder...

• Like 1

• mephistooo2 changed the title to All In One Platform V4.4.5 | Hepsi Bir Arada Platform
  • sk8er_boi changed the title to All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform