Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform

celal sezer
 Share

Recommended Posts

34ero, 12 saat önce yazdı:

1-hocam şöyle bir problem oldu portable klasörüne attığım programlar ssp açtığımda gözüküyor fakat kısa süre içinde kayboluyor

2-programlar için sağtık da program hakkında bilgi girebileceğimiz bir yer olursa iyi olur veya başka bir şekilde bilgi baloncuğu vs... (örnek 500 programlı bir arşivde bazen ne nedir unutuluyor  :)  )

3-rar ,zip, 7z formatı da tanıması çok iyi olurdu tabi bu olay kolay olmaya bilir bazı durumlarda  için çok pratik oluyor

hocam

1- düzelmiş  gayet akıcı tşk.

2 ve 3 ..diğerleri bildiğin gibi :) 

• Like 1

Bilgilendirmeniz için teşekkürler...

Diğer hususlar ile ilgili bir gelişme olursa zaten paylaşırım...

Platform Boş Olarak Paylaşılmıştır. İçinde Kurulacak Program Yoktur. Klasörlerin İçine Programları Kendiniz Koymalısınız...

Boyut: 0.97 MB

İndirme Linki: 

Please register to see this content.

Not: İsteyen Paylaşabilir...

Edited by celal sezer
  • Like 1
  • Thanks 1

34ero, 10.12.2018 - 20:43 yazdı:

hocam

1- düzelmiş  gayet akıcı tşk.

2 ve 3 ..diğerleri bildiğin gibi :) 

Program bilgisi kısmı tamam. SağTık'a "Dosya Bilgisi Düzenle" eklendi. İstenildiği gibi dosya bilgisi girildikten sonra düzenlemede yapılabilir. Fare dosya bilgisi düzenlenen programın üzerine gelince bilgi ToolTip olarak görünecektir...

Galiba 2'yi hallettik. Deneyip bilgi verirseniz sevinirim...

Platform Boş Olarak Paylaşılmıştır. İçinde Kurulacak Program Yoktur. Klasörlerin İçine Programları Kendiniz Koymalısınız...

İndirme Linki: 

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

Edited by celal sezer

celal sezer, 6 saat önce yazdı:

Program bilgisi kısmı tamam. SağTık'a "Dosya Bilgisi Düzenle" eklendi. İstenildiği gibi dosya bilgisi girildikten sonra düzenlemede yapılabilir. Fare dosya bilgisi düzenlenen programın üzerine gelince bilgi ToolTip olarak görünecektir...

Galiba 2'yi hallettik. Deneyip bilgi verirseniz sevinirim...

Boyut: 1.74MB

İndirme Linki: 

hocam kısa bir süre bakabildim;

1- şöyle bir problem oldu örnek katılımsız klasörüne attığım programlar ssp açtığımda gözükmüyor

2-dosya bilgisi düzenle güzel çalışıyor fakat aynı isimde değişik kategoride dahi olsa aynı bilgi ekranı geliyor her seçilen sadece kendi  için olabilir

3-liberkey uygulamasına biraz baktım sürükleyip bırakta sadece kısayolu gösteriyor yani Ink olarak böyle olunca sanki her dosyayı tanıyormuş gibi listeliyor 

4-artık sürüm değişmeli hatta adı bile (program kutusu ,  program kurulum merkezi, ....vs ) :) 

Edited by 34ero

34ero, 15.12.2018 - 06:52 yazdı:

hocam kısa bir süre bakabildim;

1- şöyle bir problem oldu örnek katılımsız klasörüne attığım programlar ssp açtığımda gözükmüyor

2-dosya bilgisi düzenle güzel çalışıyor fakat aynı isimde değişik kategoride dahi olsa aynı bilgi ekranı geliyor her seçilen sadece kendi  için olabilir

3-liberkey uygulamasına biraz baktım sürükleyip bırakta sadece kısayolu gösteriyor yani Ink olarak böyle olunca sanki her dosyayı tanıyormuş gibi listeliyor 

4-artık sürüm değişmeli hatta adı bile (program kutusu ,  program kurulum merkezi, ....vs ) :) 

1- Daha önceden listeyi kaydettiyseniz ve siz kayıtlı listeye sürükle bırak,  konumundan dosya ekle, kayıtlı dizinleri yükle yoluyla değil de katılımsız klasörünün içine atarak dosya eklerseniz dosyalar görünmeyecektir. Kayıtlı Liste yoksa zaten klasör içeriği açılışta tamamı listelenir.

2- "Yeniden Adlandır"mayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Dosya adlarında sadece bir farklı karakter ile çözülür...

3- ve 4- için şu sıralar yapabileceğim fazla şey yok. İlerde belki...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Thanks 1

celal sezer, 1 saat önce yazdı:

1- Daha önceden listeyi kaydettiyseniz ve siz kayıtlı listeye sürükle bırak,  konumundan dosya ekle, kayıtlı dizinleri yükle yoluyla değil de katılımsız klasörünün içine atarak dosya eklerseniz dosyalar görünmeyecektir. Kayıtlı Liste yoksa zaten klasör içeriği açılışta tamamı listelenir.

2- "Yeniden Adlandır"mayı kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Dosya adlarında sadece bir farklı karakter ile çözülür...

3- ve 4- için şu sıralar yapabileceğim fazla şey yok. İlerde belki...

İndirme Linki: 

1- sadece katılımsızda problem oluyor diğerleri normal şekilde sıralanıyor daha önceden yükleyip sildiklerim bir şekilde etki ediyorsa sadece sorun belki benim sistemdedir...

(bende problem devam ediyor katılımsız klasörüne atılanlar listelenmiyor . Hatta  başka konumdan sürükle bırak yapıyorum listeyi kaydet basıyorum ama programı yeniden açınca  program gözükmüyor liste kaydet yada konum ekle aktif değil )

Edited by 34ero

34ero, 15.12.2018 - 13:15 yazdı:

1- sadece katılımsızda problem oluyor diğerleri normal şekilde sıralanıyor daha önceden yükleyip sildiklerim bir şekilde etki ediyorsa sadece sorun belki benim sistemdedir...

(bende problem devam ediyor katılımsız klasörüne atılanlar listelenmiyor . Hatta  başka konumdan sürükle bırak yapıyorum listeyi kaydet basıyorum ama programı yeniden açınca  program gözükmüyor liste kaydet yada konum ekle aktif değil )

Her türlü denedim fakat hepsinde de açılışta katılımsızlar listeleniyor.

Uygulamayı ve Programs klasörünü farklı konumlara taşıyarak da denedim gerek kayıtlı liste gerekse kayıtlı liste olmadan katılımsız programlar listeleniyor.

O kadar çok detay var ki belki onlardan birini kaçırıyor olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer

celal sezer, Bir saat önce yazdı:

Her türlü denedim fakat hepsinde de açılışta katılımsızlar listeleniyor.

Uygulamayı ve Programs klasörünü farklı konumlara taşıyarak da denedim gerek kayıtlı liste gerekse kayıtlı liste olmadan katılımsız programlar listeleniyor.

O kadar çok detay var ki belki onlardan birini kaçırıyor olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım...

İndirme Linki: 

bende sanala windows 7 kurdum birde orda deneyeyim dedim seninde dediğin gibi bir problem yok gayet düzgün çalışıyor  o zaman 2 ihtimal kalıyor 1.sistemim windows 10 güncel bu sistemde uyumsuz 2. birçok deneme yapınca program kalıntıları etkiliyor, böyle ise eski girdileri silebileceğim gibi birşey yapılabilirmi ?

34ero, 15.12.2018 - 14:23 yazdı:

bende sanala windows 7 kurdum birde orda deneyeyim dedim seninde dediğin gibi bir problem yok gayet düzgün çalışıyor  o zaman 2 ihtimal kalıyor 1.sistemim windows 10 güncel bu sistemde uyumsuz 2. birçok deneme yapınca program kalıntıları etkiliyor, böyle ise eski girdileri silebileceğim gibi birşey yapılabilirmi ?

Benim sistemimde güncel windows 10. Herhangi bir olumsuzluk yok.  Eğer benzer bir şeyle karşılaşırsam ancak o zaman çözüm üretebilirim...

Edited by celal sezer

Listeye yüklenen dosyalar için bilgi düzenleme ve bilgi görüntülemede yeni düzenlemeler yapıldığı için indirme linkindeki dosya içeriği yenilenmiştir...

Boyut:  0.97 MB

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 2
  • Thanks 1

celal sezer

Ellerinize sağlık her zamanki gibi başarılı ve temiz bir çalışma olmuş.Daha evvel'den 3.3.7 versiyonunu indirip uzun süredir kullanmaktayım yeni 3.5.9 sürümünde sürücü harfi değiştir özelliğini göremedim.belki çok kullanılan bir özellik değil fakat kalabalık görüntüyü azaltmak sürücü gizleme kaldırma fonksiyonları yeni versiyonlarada eklenirse  beraberinde,Reg dosyaları listeleme ekleme fonksiyonu kategoride yer alırsa daha iyi olacağı kanaatindeyim çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımla.

Spoiler

ZXVE1k.png

• Like 2

forjest, 7 dakika önce yazdı:

Ellerinize sağlık her zamanki gibi başarılı ve temiz bir çalışma olmuş.Daha evvel'den 3.3.7 versiyonunu indirip uzun süredir kullanmaktayım yeni 3.5.9 sürümünde sürücü harfi değiştir özelliğini göremedim.belki çok kullanılan bir özellik değil fakat kalabalık görüntüyü azaltmak sürücü gizleme kaldırma fonksiyonları yeni versiyonlarada eklenirse  beraberinde,Reg dosyaları listeleme ekleme fonksiyonu kategoride yer alırsa daha iyi olacağı kanaatindeyim çalışmalarınızda başarılar dilerim saygılarımla.

İçeriği Görüntüle

ZXVE1k.png

Çalışmanın geldiği seviye itibarı ile sürücü harfi değiştir özelliğine gerek kalmadığından bu özellik kaldırılıp yerine yinede kullanan olursa diyerek windows disk yönetimi eklendi.

Şöyle ki; listeyi kaydederken kaydettiğimiz konum " F:\Dosyalar\Depo" diyelim. Usb aygıt sürücü harfimiz listeyi kaydederken "F:\". Usb aygıtı başka bir bilgisayara taktığımızda sürücü harfimiz her ne olursa olsun dosyalar platforma yüklenecektir. Yani bilgisayardaki tüm sürücülerde " SÜRÜCÜ HARFİ:\Dosyalar\Depo" konumunu arayıp bularak konumlardaki dosyaları yükleyecektir. Şayet listeyi kaydettikten sonra dosya adreslerinde ve dosya adlarında değişiklik yapılırsa doğal olarak dosyalar bulunamayacaktır. Sürücü harfi ayarlama özelliği olsa dahi dosya yolu ve dosya adlarında değişiklik yapıldığında dosyalar yine bulunamayacaktır.

Reg dosyaları dahil 34ero'nun da istediği 7z,zip,rar,iso,lnk vs. uzantılı dosyaları eklemek uzun soluklu bir düzenleme gerektiriyor. İNŞALLAH ileride onlar da olur...

Çalışmada çok fazla detay var ve çoğu gözden kaçıyor. Özellikle sizin detaylı incelemenizi isterim...

• Like 4

bende win10 pro rs5 kullanıyorum ve platform bende de sorun çıkarıyor. Dosyalarımı aşağıdaki şekilde depoluyorum. Dosya ekle dediğimde liste görünmüyor, katılımsız klasörü içerisine attığımda da görünmüyor, denediğim diğer yöntemlerde de görünmüyor. Nasıl kullanıldığına dair yada bizim neyi yanlış yaptığımızı anlamamız için bilgilendirici bir video çekme şansınız olabilir mi acaba? Platform gerçekten çok başarılı. Özellikle portable, katılımsız, normal proğramlar v.s şeklinde ayrılması çok hoş. Benim gibi her format sonrası 50-60 proğram yükleyen birisi için çok pratik. Ancak kullanamıyor olmak üzücü. Hiçbir şekilde proğramları RS5 sürümü itibari ile göremiyorum. Bilgilendirici bir video çok hoş olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

• Like 1

deli_petro06, 2 saat önce yazdı:

bende win10 pro rs5 kullanıyorum ve platform bende de sorun çıkarıyor. Dosyalarımı aşağıdaki şekilde depoluyorum. Dosya ekle dediğimde liste görünmüyor, katılımsız klasörü içerisine attığımda da görünmüyor, denediğim diğer yöntemlerde de görünmüyor. Nasıl kullanıldığına dair yada bizim neyi yanlış yaptığımızı anlamamız için bilgilendirici bir video çekme şansınız olabilir mi acaba? Platform gerçekten çok başarılı. Özellikle portable, katılımsız, normal proğramlar v.s şeklinde ayrılması çok hoş. Benim gibi her format sonrası 50-60 proğram yükleyen birisi için çok pratik. Ancak kullanamıyor olmak üzücü. Hiçbir şekilde proğramları RS5 sürümü itibari ile göremiyorum. Bilgilendirici bir video çok hoş olur. Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Platforma sadece "exe" dosyaları yüklenir. İçinden dosya yükleyeceğiniz her bir klasör yeni bir konumdur. Her ne şekilde  dosya yüklerseniz yükleyin "Konum Sayısı"na dikkat edin yeni bir konumdan yeni bir dosya yüklediğinizde +1 artacaktır. "Programs" klasörü içindeki klasörlere isterseniz hiç dosya koymayın. Resimde görülen klasörlerin içindeki program dosyalarını teker teker platforma sürükleyip bırakın yüklendiğini göreceksiniz. "Konum Sayısı"nda sınır yok istediğiniz kadar konum ekleyebilirsiniz...

Edited by celal sezer

celal sezer, Bir saat önce yazdı:

Platforma sadece "exe" dosyaları yüklenir. İçinden dosya yükleyeceğiniz her bir klasör yeni bir konumdur. Her ne şekilde  dosya yüklerseniz yükleyin "Konum Sayısı"na dikkat edin yeni bir konumdan yeni bir dosya yüklediğinizde +1 artacaktır. "Programs" klasörü içindeki klasörlere isterseniz hiç dosya koymayın. Resimde görülen klasörlerin içindeki program dosyalarını teker teker platforma sürükleyip bırakın yüklendiğini göreceksiniz. "Konum Sayısı"nda sınır yok istediğiniz kadar konum ekleyebilirsiniz...

Bu klasörlerden tek tek sürükle bırak yapıyorum. Ancak şöyle bir sorun çıkıyor. Proğramı sürüklüyorum evet +1 artıyor ancak attığım proğramlar boş görünüyor. Sadece konum sayısında artış olurken proğramın önizlemesi ismi v.s hiçbir şekilde çıkmıyor. Kapatıp açtığımda da sıfırlanıyor. Yani hiçbir şekilde menüde proğram göremiyorum. Tekrar yazayım bu tip proğramlar içerisinde kullandığım en iyi proğram diyebilirim. Detaylı olması v.s çok hoş. Aslında Programs klasörü içerisindeki katılımsız, normal, portable gibi klasörlere atarak çalışması en azından benim açımdan çok daha pratik. Çünkü flash belleğime proğram ile yükleyip proğramları da klasörlerine atıp format öncesi güncelleyerek kullanıyordum. RS5 sürümü ile kullanamıyor olmam üzdü. Her ne yaparsam yapayım proğram listesi boş görünüyor...

deli_petro06, 4 saat önce yazdı:

Bu klasörlerden tek tek sürükle bırak yapıyorum. Ancak şöyle bir sorun çıkıyor. Proğramı sürüklüyorum evet +1 artıyor ancak attığım proğramlar boş görünüyor. Sadece konum sayısında artış olurken proğramın önizlemesi ismi v.s hiçbir şekilde çıkmıyor. Kapatıp açtığımda da sıfırlanıyor. Yani hiçbir şekilde menüde proğram göremiyorum. Tekrar yazayım bu tip proğramlar içerisinde kullandığım en iyi proğram diyebilirim. Detaylı olması v.s çok hoş. Aslında Programs klasörü içerisindeki katılımsız, normal, portable gibi klasörlere atarak çalışması en azından benim açımdan çok daha pratik. Çünkü flash belleğime proğram ile yükleyip proğramları da klasörlerine atıp format öncesi güncelleyerek kullanıyordum. RS5 sürümü ile kullanamıyor olmam üzdü. Her ne yaparsam yapayım proğram listesi boş görünüyor...

RS5'ten olduğunu sanmıyorum. Ama aynı sorun benim bilgisayarlarımda(3 adet) olmadığı için neden olduğunu tespit edemiyorum...

Dosyada bir düzenleme yaptım. İndirip denedikten sonra soruna dair bilgi verirseniz memnun olurum...

Spoiler

Edited by celal sezer

Yok hocam çalışmıyor. Konum sayısı kısmı artsa bile proğram listesi kısmı boş kalıyor. Sağ tık yenile yaptığımda bulunamayan konum hatası veriyor. Listeyi kaydet tuşu dışında diğerleri pasif durumda kalıyor. Listeyi kaydet, sağ tık yenile yapıyorum yine proğram listesi kısmı boş. Sağ tık katılımsız klasörü yükle yapıyorum yine proğram listesi boş kalıyor. Konum sayısı kısmını nasıl sıfırlayabiliriz. Orası sürekli 1 oluyor. Acaba kayıtlı bir konum v.s mi var? Proğram listesi kısmında sağtık temizle falan yapıyorum ama sürekli 1 veya eklersem 2 oluyor konum sayısı kısmı. Ancak Proğram Listesi kısmı sürekli boş kalıyor ve üst menüler dosya ekle, klasör ekle ve konum kaydet dışında pasif kalıyor...

celal sezer, 23 dakika önce yazdı:

SHA-1: 056d4b40b7156ae90a30cfbd5b2f945b76e639f7

MD5: a725ac3adf2147869cc0abc7c435dc75  3.5.9 dosya değerleri

SHA-1: 6b74b3d6bf826e050e6601746edb3da997d7c101

MD5: 9002ec18d1d4755d057cd9461c730268 3.5.7 değerleri

dosya değerlerini kontrol edebilir misiniz?

Dosya değerleri uyuşuyor. Hala çalışmıyor maalesef...

Yanlış bilgi vermeyeyim hocam hiç hatırlamıyorum hangi özellik eklendikten sonra sorun olduğunu. Ancak şunu yazabilirim sanırım 10. ayda pc ye format atmak istedim. Flashı sizin katılımsız kurulum platformu ile hazırlamaya çalıştığımda sorun yaşadım. O dönemden bu yana da farklı bir katılımsız platformu kullanıyorum. 

celal sezer, 2 saat önce yazdı:

Windows 10 kullanıp hata alanlar hangi windows 10 sürümünü kullandıklarını yazarlarsa o sürümlerle çözüm üretmeye çalışacağım. Zira ne yaptıysam hata alamıyorum. Gayet stabil çalışıyor...

windowsla direk ilgisi olduğunu sanmıyorum sanalda birçok işletim sistemi ile denedim hata yok (benim sistem windows 10 home single.  güncel )sorun baktığımda daha önce sistemi deneyen yada kullananların bazılarında gibi ...

• Like 1

34ero, Bir saat önce yazdı:

windowsla direk ilgisi olduğunu sanmıyorum sanalda birçok işletim sistemi ile denedim hata yok (benim sistem windows 10 home single.  güncel )sorun baktığımda daha önce sistemi deneyen yada kullananların bazılarında gibi ...

Aralık güncel Windows 10 sürümlerinde tekrar deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak? Diğer dosya uzantılarını platforma yüklemek için çalışıyordum. Ama Windows 10'un bazılarında sorun çıkartması can sıkıcı. Öncelikle bu sorunu aşmak lazım...

• mephistooo2 changed the title to All In One Platform V4.4.5 | Hepsi Bir Arada Platform
  • sk8er_boi changed the title to All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform