Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform

celal sezer
 Share

Recommended Posts

34ero, 07.04.2019 - 09:37 yazdı:

program çok güzel vede kullanışlı ;

4 bölüm var içine kategori oluşturulsa iyi olurdu ...

Bölümler içerisinde kategori oluşturmak için bazı şeyleri kaldırmak ve devamında kodların neredeyse tamamına yakınını yeniden düzenlemek gerekir. Çok fazla uğraşı ister. O yüzden istediğiniz düzenlemeyi yapmam zor...

deli_petro06, 07.04.2019 - 11:22 yazdı:

Daha önce Özel Mesaj yoluyla çok kaliteli bir uygulama olduğunu arkadaşa belirtmiştim. Kişisel fikrim özellikle görsellikle alakalı konuda biraz haksızlık ediyorsunuz. Şu anki haliyle bile gayet başarılı buluyorum. Hatta biraz daha geliştirilse arşivleme proğramı olarakta çok iş yapabilir. Mesela video klasörü açılıp önizlemelerin olduğu kategori de olsa arşivleme proğramı olarakta başarılı olur. Zip, rar uzantılarını da algılarsa kategorilerde başarılı olan proğram muhteşem seviyesine ulaşır benim için. Bu tip bir uygulama da ben görsellikten ziyade amacına hizmet etmesini bekliyorum. Bugüne kadar da ufak tefek katılımsız klasöründeki proğramları görmemesi gibi sorunlar dışında çok memnumum. Yeni sürümü henüz deneme fırsatım olmadı. Umarım burada kalmaz geliştirilmeye devam eder...

"Normal", "Online", "Portable" kategorilerinde rar ve zip dosyaları zaten algılanıyor. Çok önceden eklenmişti. "Katılımsız" kategorisinde katılımsız rar ve zip dosyaları olmayacağı için anlamsız olur...

Saygılarımla...

• Like 1
  • Thanks 1

• 4 ay sonra...

Kategoriler içerisine grup oluşturma özelliği eklenip versiyon yenilenerek indirme linkindeki dosyalar güncellenmiştir...

Tespit edilen ufak tefek hatalar olursa link içeriği yenilenecektir. O yüzden indirme sayfasında dosya bilgisi kısmından düzenleme tarih ve saati kontrol edilerek linkteki dosyaların sizin indirdiğiniz dosyalarla aynı olup olmadığını karşılaştırabilirsiniz...

Platform boş olarak paylaşılmış olup içinde program yoktur. Programları kendiniz eklemelisiniz...

Boyut: 1.99 MB

İndirme Linki: 

Please register to see this content.

Not: İsteyen Paylaşabilir...

Edited by celal sezer
  • Like 2
  • Thanks 1

celal sezer, 10 saat önce yazdı:

Kategoriler içerisine grup oluşturma özelliği eklenip versiyon yenilenerek indirme linkindeki dosyalar güncellenmiştir...

Tespit edilen ufak tefek hatalar olursa link içeriği yenilenecektir. O yüzden indirme sayfasında dosya bilgisi kısmından düzenleme tarih ve saati kontrol edilerek linkteki dosyaların sizin indirdiğiniz dosyalarla aynı olup olmadığını karşılaştırabilirsiniz...

Platform boş olarak paylaşılmış olup içinde program yoktur. Programları kendiniz eklemelisiniz...

Boyut: 1.98 MB

İndirme Linki: 

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

hocam kategori içinde  birden fazla grup nasıl oluşturulur  bende 2. olarak grup oluşturma  aktif olmuyor... örnek katılımsızları  internet , güvenlik, sistem gibi gruplamak istiyorum...

• Like 1

forjest, 10 saat önce yazdı:

celal sezer

Ellerinize sağlık üstad güzel çalışma olmuş bende kendime göre özelleştirip eski olanının yerine,bu yeni çalışmanızı kullanıma aldım iyi iş çıkartmışsınız sağolun.

İçeriği Görüntüle

odBLN7.gif

Güle güle kullanın üstad...

34ero, 2 saat önce yazdı:

hocam kategori içinde  birden fazla grup nasıl oluşturulur  bende 2. olarak grup oluşturma  aktif olmuyor... örnek katılımsızları  internet , güvenlik, sistem gibi gruplamak istiyorum...

İlk grup her türlü oluşturuluyor. Sonraki grupları oluşturmak için en son grubun altında sadece bir adet öge seçip grup oluşturulabilir. İki grubun arasında grup oluşturulamaz. Dikkat edilmesi gereken önemli husus sonraki grupları en son grubun altında oluşturabiliriz. Bir adet öge seçtiğimizde o ögeden başlayan yeni bir grup oluşturulur. Devamında sıralama yaparak grup içeriği istenilen şekilde düzenlenebilir.

• Like 1

celal sezer, 13 saat önce yazdı:

Boyut: 1.98 MB

İndirme Linki: 

Not: İndirme Linkine Sadık Kalmak Şartıyla İsteyen Paylaşabilir...

ustad ellerine saglık hala eski sistemi kullanıyorum kdv li Silent Setup Platform v3.5.5.   3264bıt olanı  sorunsuz dursize zahmet tek setupta 3264bıt yapabilirmisiniz yenisini deneyelim

Edited by nextadam

nextadam, 17 dakika önce yazdı:

ustad ellerine saglık hala eski sistemi kullanıyorum kdv li Silent Setup Platform v3.5.5.   3264bıt olanı  sorunsuz dursize zahmet tek setupta 3264bıt yapabilirmisiniz yenisini deneyelim

Siz yinede son sürümü kullanın derim. Programda sorun yok. Ayrıntılar çoğaldıkça kullanım için daha fazla dikkat gerekiyor o kadar.

Grup oluştururken yönlendirici olması açısından sağ tık düzenlenip linkteki dosyalar yenilenmiştir...

• Thanks 1

celal sezer, 8 saat önce yazdı:

Güle güle kullanın üstad...

İlk grup her türlü oluşturuluyor. Sonraki grupları oluşturmak için en son grubun altında sadece bir adet öge seçip grup oluşturulabilir. İki grubun arasında grup oluşturulamaz. Dikkat edilmesi gereken önemli husus sonraki grupları en son grubun altında oluşturabiliriz. Bir adet öge seçtiğimizde o ögeden başlayan yeni bir grup oluşturulur. Devamında sıralama yaparak grup içeriği istenilen şekilde düzenlenebilir.

hocam gruplar oluşturulunca platform üzerinden sürükle bırakla gruba taşıma olursa çok kolaylık olurdu...

34ero, 20.01.2020 - 20:19 yazdı:

hocam gruplar oluşturulunca platform üzerinden sürükle bırakla gruba taşıma olursa çok kolaylık olurdu...

Sürükle bırak ile sıralama yapmayı daha öncede denemiştim. Fakat stabil çalışmadı hatalara sebep oldu. O yüzden sıralama için mevcut yöntemi kullanmaya devam...

Grup oluşturma eklendikten sonra tespit edilen hatalar giderilip indirme linkindeki dosyalar yenilenmiştir...

• Like 1

celal sezer, 13 saat önce yazdı:

Sürükle bırak ile sıralama yapmayı daha öncede denemiştim. Fakat stabil çalışmadı hatalara sebep oldu. O yüzden sıralama için mevcut yöntemi kullanmaya devam...

Grup oluşturma eklendikten sonra tespit edilen hatalar giderilip indirme linkindeki dosyalar yenilenmiştir...

hocam emeğine sağlık harika çalışma keşke kategori ekleme şansımız olsaydı 

34ero, 20.01.2020 - 09:02 yazdı:

bu adamın dediği gibi bende istiyorum  programı çok beğendim inşallah o özellik yakında gelir

Konohali, 14 saat önce yazdı:

hocam emeğine sağlık harika çalışma keşke kategori ekleme şansımız olsaydı 

bu adamın dediği gibi bende istiyorum  programı çok beğendim inşallah o özellik yakında gelir

Yukarıdaki mesajların birinde aynısını yazmıştım...

İlk grubu oluşturduktan sonra bir adet ögenin üzerine tıklayıp seçilmezse grup oluşturma aktif olmaz. Oluşturulacak her yeni grup en son grubun altında oluşturulmak zorunda...

Edited by celal sezer

celal sezer, 5 saat önce yazdı:

Yukarıdaki mesajların birinde aynısını yazmıştım...

İlk grubu oluşturduktan sonra bir adet ögenin üzerine tıklayıp seçilmezse grup oluşturma aktif olmaz. Oluşturulacak her yeni grup en son grubun altında oluşturulmak zorunda...

hocam grubu oluşturuyorum programdan çıkınca tekrar girince grup kayboluyor ?

hocam kaydetti winrarı başka bir kategoriye eset endpointi başka kategoriye nasıl atacağım heryere baktım sanırım bu özellik yok

edit: yaptım ama çalışmayı otomatik kaydetmiyor tekrar üstteki resim menü çıkıyor

Edited by Konohali

Konohali, 2 saat önce yazdı:

hocam kaydetti winrarı başka bir kategoriye eset endpointi başka kategoriye nasıl atacağım heryere baktım sanırım bu özellik yok

edit: yaptım ama çalışmayı otomatik kaydetmiyor tekrar üstteki resim menü çıkıyor

Yaptığınız düzenlemeden sonra listeyi tekrar kaydetmezseniz en son kaydettiğiniz liste görüntülenir. İstediğiniz düzenlemeyi ve sıralamayı yaptıktan sonra listeyi tekrar kaydetmelisiniz...

Bu arada ekran kartınızda bir sorun mu var? Resimde uygulama yazılarındaki karakter bozulmalarını format atarken ekran kartı sürücüsünü yüklemediğim bilgisayarlarda dahi görmedim...

Edited by celal sezer

celal sezer, 1 saat önce yazdı:

Yaptığınız düzenlemeden sonra listeyi tekrar kaydetmezseniz en son kaydettiğiniz liste görüntülenir. İstediğiniz düzenlemeyi ve sıralamayı yaptıktan sonra listeyi tekrar kaydetmelisiniz...

Bu arada ekran kartınızda bir sorun mu var? Resimde uygulama yazılarındaki karakter bozulmalarını format atarken ekran kartı sürücüsünü yüklemediğim bilgisayarlarda dahi görmedim...

peki 2 sorum var

1. listeyi nasıl kaydedebilirim

2. başka pcden programı usbden açınca neden bomboş ?

Konohali, 9 saat önce yazdı:

peki 2 sorum var

1. listeyi nasıl kaydedebilirim

2. başka pcden programı usbden açınca neden bomboş ?

1. "Favori Liste Kaydet" butonunu kullanarak listeyi kaydetmelisiniz...

2. Listeye yüklemiş olduğunuz programlar usb aygıt üzerinde olmazsa başka pc'de liste boş görünür...

Edited by celal sezer

• 2 hafta sonra ...

Düzenlemeler ve iyileştirmeler nedeniyle indirme linkinin içeriği yenilenmiştir...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Thanks 1

En son eklenen platform içinde grup oluşturma işlemi tamamlanmıştır. Daha önceden indirenler yeniden indirip deneyebilirler. Eğer farkedemediğimiz bir sorunu tespit edip bildiren olursa sorunun giderilmesi için çalışılacaktır...

İndirme Linki: 

Edited by celal sezer
  • Like 6
  • Thanks 1

1-programlar için oluşturduğumuz gruplardaki programları diğer gruplara geçirme yani taşıma olabilir... -

2-sadece seçilen grubu kaldır da olabilir 

3-grup sekmesinden tutarak gruptaki programları diğer grubun altına yada üstüne taşıma olabilir

34ero, 5 saat önce yazdı:

1-programlar için oluşturduğumuz gruplardaki programları diğer gruplara geçirme yani taşıma olabilir... -

2-sadece seçilen grubu kaldır da olabilir 

3-grup sekmesinden tutarak gruptaki programları diğer grubun altına yada üstüne taşıma olabilir

1-"Aşağı Taşı" ve "Yukarı Taşı" butonları ile programlar bir grubun içerisinden diğer gruplara zaten taşınıyor.

2-Grubun içindeki programları kaldırmadan sadece grubu iptal etmek isterseniz sağ tık "Seçilen Grup Başlığını Kaldır"a tıklayarak yapabilirsiniz. Grubu tamamen kaldırmak isterseniz gruptaki tüm programları seçip "Listeden Kaldır" butonu ile programları ve grubu kaldırmış olursunuz.

3-Grubun içindeki programları istediğiniz yere taşıyıp tekrar grup oluşturabilirsiniz. Daha önce sadece en son grubun altında grup oluşturabilme şeklinde olan kullanım düzenlenerek herhangi bir yerde grup oluşturma şeklinde değiştirilmişti.

Saygılarımla...

• Like 1

• mephistooo2 changed the title to All In One Platform V4.4.5 | Hepsi Bir Arada Platform
  • sk8er_boi changed the title to All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform