Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform

celal sezer
 Share

Recommended Posts

34ero, 15 saat önce yazdı:

hocam versiyonlar da değişiklik listesini de verirseniz iyi olur

belki kendi içinden de güncelleme özelliği olabilir yada yeni sürüm olduğu bilgisi verilebilir

sessiz sedasız v4.2.3 geçmiş :) 

Sizin isteğiniz üzerine kategoriler içinde grup oluşturma ekledik. Ama daha öncede neredeyse bütün kodları yeniden düzenlemek gerekir demiştim. Aynen öyle oldu. Araya bir kaç tuğla ekledik bütün tuğlalar yerinden oynadı. Bu yazıyı yazdığımda siz yukarıdaki mesajı yazalı 15 saat olmuş görünüyor. Bu süre içinde linkteki dosyalar en az 6-7 kez daha yenilendi. Siz dahil hiç kimse site üzerinden herhangi bir hata bildiriminde bulunmayınca kendi farkettiğim hataları telafi edip dosyaları yeniliyorum. Eğer farketmediğim sorunlar varsa şimdiden affola. Tekrar söylüyorum; çalışma ile ilgilenenler hata tespit eder ve buradan bildirirlerse telafi edilip dosyalar yenilenecektir...

• Like 1

hocam ;

1-katılımsız kategorisine  attığımız programları favori liste kaydettiğimizde diğer açılışta hepsi secili oluyor bunu bizim seçebileceğimiz gibi düzenlenebilir yada tüm seçimleri kaldır  -1-yapılarak yandaki tık kalkabilir

2-bende avast yüklü her seferinde şüpheli dosya olarak incelemeden sonra açıyor 

3-yeni sürüm geldiğinde haber verebilir veya güncelleme yapabilir

program gayet güzel ve kullanışlı tşk...

34ero, 02.03.2020 - 10:27 yazdı:

hocam ;

1-katılımsız kategorisine  attığımız programları favori liste kaydettiğimizde diğer açılışta hepsi secili oluyor bunu bizim seçebileceğimiz gibi düzenlenebilir yada tüm seçimleri kaldır  -1-yapılarak yandaki tık kalkabilir

2-bende avast yüklü her seferinde şüpheli dosya olarak incelemeden sonra açıyor 

3-yeni sürüm geldiğinde haber verebilir veya güncelleme yapabilir

program gayet güzel ve kullanışlı tşk...

1- Açıldıktan sonra "ESC"ye bastığınızda tüm işaretler kaldırılır.

2- Daha öncede bazı mesajlarda yazmıştım, kullanırken virüs programını pasif duruma alın. Çünkü ilk açılışta platforma yüklenen bütün dosyalar virüs programları tarafından zararlı olup olmadıkları kontrol edilerek yükleniyor. Bu kontrolde yavaş açılmaya sebep oluyor.

3- Bundan sonra eklenebilecek fazla bir şey kalmadı. Dosyaların yenilenip yenilenmediği indirme linkindeki "Dosya Bilgisi" kısmından tarih ve saat kontrol edilerek öğrenilebilir. Yandex indirme bağlantısını devamlı değiştiriyor. O yüzden uygulama üzerinden dosya kontrolü yapmak zor.

Kullananlar güle güle kullansınlar.

Saygılarımla...

• Like 2

radyofon, 10.03.2020 - 13:10 yazdı:

Programları katılımsıza çevirse tadından yenmezdi.

Bütün programlar için sınırlı ve belirli standartlar olsa istediğiniz çocuk oyuncağı. Ama çok uygulama için farklı prosedür gerekiyor. O yüzden katılımsızların ayrı yapılması zorunlu...

34ero, 6 saat önce yazdı:

programlara bilgi girilince  ve bu uzun ise satır çok uzun oluyor bunu otomatik olarak belli uzunluktan sonra alt satıra geçebilirse görüntü açısından daha iyi olabilir...

İsteğiniz düzenlenip linkteki dosyalar yenilenmiştir.

Kullanıcı enter tuşunu kullanarak kendisi satırları düzenler mantığıyla o şekilde yapılmıştı. Fakat edit box'ta imleç alt satıra otomatik inince sorun olabileceğini tahmin etmemiştim...

• Like 1

katılımsız .portable...   program eklediğimizde liste ve konum kaydettikten sonra bir daha ki açılışta bazı kategorideki programları göstermiyor liste boş gözüküyor.....

Öneri :

1-kategori içinde bölümler artık oluşturulabildiğine göre 2 kategori olabilir katılımsızlar ve diğerleri olarak diğerleri içinde bölümlerle istediğim gibi yapabiliriz

2-yeni bir program yapılsa tek kategori istediğimiz gibi bölümler yapılsa sürükle bırak şeklinde bütün kısayolları atabildiğimiz örneğin : klasör .cmd ,iso exe . ofis uzantıları .paf .vs.... yani elimizin altında istediğimiz herşeyi bulabileceğimiz kısayol programı gibi...

Edited by 34ero

34ero, 6 saat önce yazdı:

katılımsız .portable...   program eklediğimizde liste ve konum kaydettikten sonra bir daha ki açılışta bazı kategorideki programları göstermiyor liste boş gözüküyor.....

Çok değişik şekillerde denememe rağmen kaydedilen listenin tamamen gösterilmemesi yada eksik gösterilmesi gibi bir durum tespit edemedim. Fakat benim deneme ve test yöntemlerim dışında farkedemediğim bir hata söz konusu olabilir. Siz tam olarak nasıl işlem yapıyorsanız ve listeyi göstermiyorsa, adım adım belirterek yazarsanız ancak o zaman yardımcı olabilirim. Bu arada dosya bilgisi gösterme çerçevesinin enini biraz daha küçülttüm. İndirip test edebilirsiniz...

Edited by celal sezer
  • Like 1

celal sezer, 8 saat önce yazdı:

Çok değişik şekillerde denememe rağmen kaydedilen listenin tamamen gösterilmemesi yada eksik gösterilmesi gibi bir durum tespit edemedim. Fakat benim deneme ve test yöntemlerim dışında farkedemediğim bir hata söz konusu olabilir. Siz tam olarak nasıl işlem yapıyorsanız ve listeyi göstermiyorsa, adım adım belirterek yazarsanız ancak o zaman yardımcı olabilirim. Bu arada dosya bilgisi gösterme çerçevesinin enini biraz daha küçülttüm. İndirip test edebilirsiniz...

hocam şu şekilde örnek programlar klasöründeki katılımsız , online ,portable ,nor... klasörlerin içine denemek için birer tane klasör  içinde program atıyorum sürükle bırak yaparak menüde liste ve konum kaydediyorum diğer açılışta bazıları gözükmüyor

fakat bu programı sürekli silip yeni sürümü test yaptığımdan kaynaklı da olabilir belki :) 

34ero, 17 saat önce yazdı:

hocam şu şekilde örnek programlar klasöründeki katılımsız , online ,portable ,nor... klasörlerin içine denemek için birer tane klasör  içinde program atıyorum sürükle bırak yaparak menüde liste ve konum kaydediyorum diğer açılışta bazıları gözükmüyor

Evet listeye etisi olmayan konumların kaldırılma kısmında hata varmış. Düzeltilip dosyalar yenilendi. Kontrol edip bilgi verirseniz sevinirim...

• Like 1

celal sezer, Bir saat önce yazdı:

Evet listeye etisi olmayan konumların kaldırılma kısmında hata varmış. Düzeltilip dosyalar yenilendi. Kontrol edip bilgi verirseniz sevinirim...

evet şuan daha stabil bir iki denemede gözükmedi sonra düzeldi hatta daha önce bazı programlara bilgi girmiştim onuda algıladı :) 

34ero, 17.03.2020 - 20:19 yazdı:

Yaptığım testleri 1'den fazla dizinle yaptığım için gözümden kaçmış ve sadece varsayılan dizinleri(Programs klasörünün içindeki, Katılımsız, Portable, Normal, Online klasörleri) kullanınca göstermeme durumu oluyormuş yeni farkettim. Düzenleyerek linkteki dosyaları yeniledim...

Artı olarak cd-dvd üzerinden varsayılan klasörler dışında dizin eklememek şartıyla kullanabilme eklendi...

Dosya Konumunu Aç hatası giderilmiştir...

Edited by celal sezer
  • Like 3
  • Thanks 1

asil111, 4 saat önce yazdı:

Kusura bakmayın cahilliğimide bağışlayın. Aiptir sorması bu nasıl çalışıyor ? Tamam kurulacak Programların yerini gösterdik. Ekledik hepsini ya sonra ne yapiyoruz. ?

Diğer konulara yazdığınız mesajlara baktım ve o mesajları yazan birinin yukarıdaki mesajı yazması gerçekten garip...

Edited by celal sezer
  • Like 1

Versiyon 4.2.5'e güncellenmiştir...

Platform boş olarak paylaşılmış olup içinde program yoktur. Programları kendiniz eklemelisiniz...

Boyut: 2.02 MB

İndirme Linki:

Please register to see this content.

Edited by celal sezer
  • Like 5
  • Thanks 1

@celal sezer Bir sorum olucak win10 sistem kullanıyorum platformu acıyorum programları eklıyorum herşey sorunsuz işaretledigim programları favori listesine ekle diyorum platformu kapatıp açtıgımda tüm programlar seçili şekilde geliyor bi yerde hatamı yapıyorum die defalarce denedim problem aynı ? saygılarımla

XrayN, 30 dakika önce yazdı:

@celal sezer Bir sorum olucak win10 sistem kullanıyorum platformu acıyorum programları eklıyorum herşey sorunsuz işaretledigim programları favori listesine ekle diyorum platformu kapatıp açtıgımda tüm programlar seçili şekilde geliyor bi yerde hatamı yapıyorum die defalarce denedim problem aynı ? saygılarımla

Yaptığınız hata değil. Favori liste kaydederken sizin tik koyduklarınızı değil, o esnada listede görünen ne varsa onların hepsini kaydeder. Dolayısıyla kapatıp tekrar açtığınızda hepsi tik'ler işaretli olarak gelir. İşaretlediklerinizin dışında kalanları silip listeyi kaydederseniz sanırım istediğiniz sonucu elde edersiniz...

• Thanks 1

34ero, 38 dakika önce yazdı:

listeye etkisi olmayan 1 adet konum mevcut listeden kaldırısın mı ? uyarısına evet diyorum fakat  tekrar girdiğimde aynı uyarıyı veriyor...

O uyarıyı "Favori Liste" görüntülenirken verirse konumu kaldırdığınızda "Liste Kaydet" butonu aktif olur. Konumu kaldırdıktan sonra listeyi kaydetmezseniz kaldırdığınız konum kayıtlı olduğu için her açılışta aynı uyarı ile karşılaşırsınız. Çalışmayı yaparken mümkün mertebe kullanıcının tercihlerine müdahale etmeyecek tarzda hazırlamaya gayret ettim. Dikkat ettiyseniz en son eklediğim eklenecek dosyaları mevcut kategorinin anadizinine kopyalama adımında da aynı anlayışla hareket ettim. Kopyalama işlemi tamamen kapalı kullanıcının görüp müdahale edemeyeceği şekilde tasarlanıp benim için de yapımı daha kolay olabilirdi.

Konum uyarı mesajını ekleme sebebim ise şu; kendim kullanırken o uyarı ile karşılaşırsam diyorum ki haa şu konumdaki uygulamanın yeni sürümünden dolayı adı değişti ve o yüzden konumun listeye bir etkisi yok. O konumdan yeni sürümü listeye ekleyip kaydedince konum sayısında bir değişiklik olmadan Favori Liste'yi daha önceden hazırladığım haline tekrar getirmiş oluyorum...

Edited by celal sezer
  • Like 1

Hocam birde yapılan ayarları bir sonraki sürüme nasıl geçirebiliriz malum devamlı geliştirme durumunda programları atıyorum bilgi giriyorum fakat yenilenince sil baştan uğraşıyorum bunun için bir yol yada kendi içinde güncelleme olsa ayarları  bozmadan iyi olurdu :) 

34ero, 11 dakika önce yazdı:

Hocam birde yapılan ayarları bir sonraki sürüme nasıl geçirebiliriz malum devamlı geliştirme durumunda programları atıyorum bilgi giriyorum fakat yenilenince sil baştan uğraşıyorum bunun için bir yol yada kendi içinde güncelleme olsa ayarları  bozmadan iyi olurdu :) 

Sadece önceki uygulamanın yerine(Programs klasörünün yanına) yeni olanı kopyalamanız yeterli. Ben öyle yapıyorum ve hiç bir sorun olmadan yenisini kullanıyorum...

Eski olanda kalsın derseniz o zaman yeni olanın bulunduğu konuma sadece programs klasörünü kopyalamanız yine yeterli olur...

Edited by celal sezer
  • Thanks 1

celal sezer, 10 saat önce yazdı:

Sadece önceki uygulamanın yerine(Programs klasörünün yanına) yeni olanı kopyalamanız yeterli. Ben öyle yapıyorum ve hiç bir sorun olmadan yenisini kullanıyorum...

Eski olanda kalsın derseniz o zaman yeni olanın bulunduğu konuma sadece programs klasörünü kopyalamanız yine yeterli olur...

Söylediklerinizi denedim problem aynı birde şöyle bi problem war işaretledigim programları grup oluşturdan grup oluşturarak ayarlıyorum programı kapatıp açtıgımda gruplar gidiyor ve tüm programlar tek listede geliyor yine

• mephistooo2 changed the title to All In One Platform V4.4.5 | Hepsi Bir Arada Platform
  • sk8er_boi changed the title to All In One Platform v4.7.1| Hepsi Bir Arada Platform