Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Ultimate Sp1 32-64 Bit Mart 2017 Güncel Türkçe [oem + Act]

casper0007
 Share

Recommended Posts

sistemi kurduktan sonra görev yöneticisi çalışacak mı ? bende o problem halen devam ediyor da .. akabinde bazı dosyalar simgesel olarak gözükmüyor. beyaz bi görüntüye sahip şuan (özellikle google chrome)

• 1 ay sonra...
On 18.02.2017 at 22:51, casper0007 yazdı:

not:Alıntıdır

* Sistemi kurmadan inceleyebilmeniz için resimler bol tutulmuştur.

Windows 7 Ultimate SP1 32-64 Bit Mart 2017 Güncel Türkçe [OEM + ACT]

.:: Bilgiler ::.

Dosya Adı : Win7_Ult_SP1_Turkish_x32x64.rar
Boyut : 6.12 GB (iso)
Şıkıştırma: Yapıldı (Winrar)
Rar Pass / Şifre : guncelwindows.com (el ile yazınız)

.:: Açıklamalar ::.

Sistem Sysprep yöntemi ile hazırlanmış, kalan güncelleştirmeler ve OEM bilgileri ise Dism kullanılarak entegre edilmiştir. Hiç bir bileşen eklenmemiş ve çıkartılmamıştır. Sistem açıldığında aktivasyonun tamamlanabilmesi için sistem kendisini otomatik olarak yeniden başlatır. Sistem yapısının bozulmaması ve bazı bilgisayarlar ön yükleme hatası verdiğinden dolayı Ultra ESD sıkıltırma işlemi uygulanmamıştır.

.:: Kullanılan MSDN Kalıpları ::.

File Name: tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484.iso
Languages: Turkish
SHA1: C352F8B7071A7893EDECACC02AF1421F1CB6BF32

File Name: tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677404.iso
Languages: Turkish
SHA1: 86A6B3B55E7FC2CEC798806A80263CA59B77A992

.:: Sistem Özellikleri ::.

* Orjinal MSDN kalıbı üzerinde güncelleştirme ve birleştirme yapılmıştır.

* Hiç bir bileşen eklenmemiş ve çıkarılmamıştır.

* Sistem yapısına dokunulmamıştır. (Önceki sürümlerdeki eklediğim hızlandırma Reg komutları da eklenmemiş ve sistemin tamamen doğal kalması sağlanmıştır. İsteyen sonradan hızlandırmak adına ekleyebilir.)

* 17 Şubat 2017 tarihi itibari ile güncel bir sistemdir. (14 Mart 2017 itibari ile bir kaç tane güncelleme çıkacaktır.) 

* Sisteme bugüne kadar sunulan 300 den fazla update ve hotfix'lerin tamamı eklenmiştir. 

* Net Framework 3.5 - 4.6.1 sürümüne kadar hepsi Türkçe dil desteğiyle birlikte eklenmiştir.

* Kurulum sonunda otomatik aktivasyon yapar. (İsteyen sonradan kendi lisansını ekleyebilir. Sistem aktivasyonu OEM aktivasyon üzerinden yapılır.)

* ByOS özel OEM logosu sistem kurulumundan sonra sisteme eklenir.

* DVD ye sımaz, 8 GB ve üzeri USB beleğe yazdırarak kullanabilirsiniz. 

* Güncel Sata sürücüler iso içeriğine eklenmiştir.

* UEFI kurulum dosyaları iso içeriğine eklenmiştir. Ancak boyuttan dolayı fat32 modunda UEFI kurulamaz. Rufus programının NTFS formatında UEFI kurulum özelliği sayesinde belki kurulum yapılabilir. Bunun için Rufus da ayarlarla oynamanıza gerek yok, ayarlarını bozmayın. Direk USB ve ISO yu seçin tamamdır.

* İnternet Explorer'in en yeni sürümü olan İE11 de sisteme ekli ve güncel durumdadır.

Hotfix: Donanım yazılımlarında bulunan hataları gidermeye yarayan ek paketlerdir.

USB den kurulum için  programını kullanabilirsiniz.

.:: İndime Bağlantıları ::.

Toplam 12 Part. Mega.Co.Nz hızlı indirme özelliği sayesinde son sürat indirebilirsiniz.

Dosyalar yükleniyor, yüklendikçe aynı adres üzerinden indirilebilir.

* Alternatif link eklenmeyecektir.

* İndirme adresleri kaldırıldığında yenilenmeyecektir, sitede yeni sürümler için arama yapınız.

Mega sitesinden sorunsuz olarak dosyaları indirebilmeniz için; Firefox kullananlar , Chrome kullananların ise mutlaka 

Please register to see this content.
 yüklemesi gerekiyor. 

Sitemizde her ay güncel sistem ve programlar paylaşılmaktadır. En güncel sonuçlar için lütfen önce sitede arama yapınız. Eski paylaşımların destek süresi 1-2 ay ile sınırlandırılmıştır. Soru ve önerileriniz için konu yorum alanları ve destek panelini kullanabilirsiniz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

• 3 hafta sonra ...
kursatefe01, 22.02.2017 - 20:15 yazdı:

rar ifresi ney

casper0007, 13.03.2017 - 00:26 yazdı:

mega hesabı acıp  kendı hesabına kaydettıkten sonra ındırebılırsın

merhaba benım 1 tb harddıskım var fakat bazı windows sürümlerinin çalışmayacağını duydum acaba 1 tb harddisklerde sıkıntı yaşarmıyım hemde hangi partı indirmeliyim ?

• 4 hafta sonra ...

Arkadaşlar bağzı pc lerde otomatik aktivasyondan dolayı windows logo ekranda kalıyor windows açılış muziği geliyor bu durumlarda ne yapılabilir işletim sistemindeki otomatik aktivasyonu iptal etme şansı varmı  ? Güvenli kiple girmeyi denedim olmadı .. kurulum yaparken aktivasyon anında usb yi mi çıkarmalı napmalı bilgisi olan varsa yazabilirmi ..

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

casper0007

Arkadaşlar bağzı pc lerde otomatik aktivasyondan dolayı windows logo ekranda kalıyor windows açılış muziği geliyor bu durumlarda ne yapılabilir işletim sistemindeki otomatik aktivasyonu iptal etme şansı varmı  ? Güvenli kiple girmeyi denedim olmadı .. kurulum yaparken aktivasyon anında usb yi mi çıkarmalı napmalı bilgisi olan varsa yazabilirmi ..

-----

içindeki oem klasörlerini sildim ama onlar pek bu konuda etkisi olmadı senden ricam otomatik aktivasyonu nasil silerim onu yazarmısın ? yoksa işletim sistemi guzel calısıyor cok kez kurulum yaptım 1 problem çıkmadı sukur ..