Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Lens Hakkında Yardım

canpolat11
 Share

Recommended Posts

evet arkadaşlar şu an biri 7.5 diğeri tam emin olammakla birlikte 8  numaralı miyop inceltilmiş cam kullanıyorum.tavsiyeler üzerine lens kulan dediler bede araştırayım dedim .sorularım:
o kadar numara varmı yani büyük ihtimal benim şu an artmıştır numaralarım en fazla kaç numara lens var ??
takması vs zormu
hangi marka iyidir vs  yardımcı olursanız sevinirim

hocam yaklaşık 2 yıldır lens kulanıyorum benimde gözlük problemim miyop ve astigmat şimdi astigmat varsa kullanıcağınız lens farklı oluyor mutlaka bir doktora lens muaynesine gitmeniz lazım mutlaka lens kullanmaya başlıycam diye belirtin çünkü göz bebeği ölçümü ve göz yaşı testi yapıyorlar ben muayneye gittiğimde göz kuruluğu vardı 1 ay kadar damla kullandım düzeldi daha sonra lens kullanmaya başladım lenslerimi internet üzerinden sipariş veriyorum ama mutlaka gözünüze uygun lens alın bu çap vs şeyleri var dediğim gibi ilk hafta zorlandım takarken daha sonra çok rahat bi hal aldı 5 sn içinde takıyorum çıkarıyorum ve çok rahat oluyor ben acuvue oasys kullanıyorum ama lens işi biraz deneme yanılma olluyor daha önce başka bi marka denemiştim doktor 1 adet denemek için vermişti ve memnun kalmamıştım mutlaka iyi bir yere doktora görün daha iyi tavsiyeler vericektir