Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Internet Sağlayıcı - Turknet

yasak_ask
 Share

Recommended Posts

İnternet sağlayıcısını değiştirmek isteyenlere fikir olması açısından. Aşağıdaki özellikler 60TL fiyatla sunuluyor. Ben ttnet'ten geçtim. 

1e28517c77ce4bababdbab75e1e3c5d2.png

An itibariyle hat değerlerim. Konum > İstanbul - Bahçelievler - Bahçelievler belediyesi yakını.Binada fiber internet kutusu bulunmakta turktelekomun

net.png

• Like 2

Upload çok iyiymiş ya :) şu akkya yaptıkları düzenlemeyi neden upload'a yapmadılar ya şu uploadların net hızına göre yarı yarıya olması lazım avurapada 50 mbps hızı olan adamın en az 20 mbps upload hızı oluyor bide bize bak 50 mbps down 4 upload :/

10 saat önce, yasak_ask yazdı:

Mesele bizim ülke olunca çok şey beklememek lazım :) 

Modemin 4 metre yakınındaki notebook da ki wifi testini de paylaşayım. 

8c3349d45e314a02bf007ee6e9e889a4.png

valla değerler güzel açıkcası modemin 3 metre yakınında notebookta 25 mbps nette 14 mbpsyi zor görüyorum.bağlıyorum kabloyu notebook'a o zamanda 23 oluyor en fazla

9 saat önce, bypassiment yazdı:

aynı paket bendede var 51 mbps upload sözde 4 mbps ama max 2 yi görüyorum sizde de mi öyle ?

Hocam modeme kablolu olarak bağlantı kurup tekrar bak. Wifi olması hızı ciddi anlamda değiştiriyor 

5 dakika önce, bypassiment yazdı:

Kablolu kullanıyorum zaten hocam sizde değerler nasıl modem arayüzünü demiyorum

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk mesajının hemen üstünde görsel paylaştım hocam görünmüyor mu? 

anlatamadım galiba herkese 4 mbps upload tanımlıyorlar ama ben görmedim max 2 en fazla

modem arayüzünde tanımlı olan hızım bu 

V0La8V.png

birde speedtest yapıp bakalım ne kadarını kullanabiliyorum.

6108860926.png

her ne kadar 4 mbps upload 51 mbps tanımlı olsada görmüyorum ama gene bu fiyata baska bunun gibi tarife bulamam

Tarife güzel bir an geçmeyi düşündüm ama biraz arıştırınca sıkıntılı olduğunu gördüm türknete geçmeyi düşünenler önce verdiğim linkteki şikayetleri okuyup öyle karar versinler.

Link:

Please register to see this content.

8 dakika önce, MaDLoCK yazdı:

Tarife güzel bir an geçmeyi düşündüm ama biraz arıştırınca sıkıntılı olduğunu gördüm türknete geçmeyi düşünenler önce verdiğim linkteki şikayetleri okuyup öyle karar versinler.

Link:

Please register to see this content.

Şikayeti olmayan markamı var hocam. Tüm insanları %100 memnun edemezsiniz :) İşin en güzel yanı taahhüt yok. 1 ay ücretsiz zaten. Eğer sorun yaşayacak olursa kullanıcı, istediği zaman çıkış/geçiş yapabilir. 

• Like 2