Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Usta Eline Vede Emeğine Sağlık Bunun Boş Halini Verebilirmisin Usta  ???

Yakın zamanda yeni linkleri upload edeceğim. Konuyu takibe alırsan mutlaka haberin olur. İlginiz için tşkkürler. 

• Like 1

4 dakika önce, mutlux yazdı:

Yakın zamanda yeni linkleri upload edeceğim. Konuyu takibe alırsan mutlaka haberin olur. İlginiz için tşkkürler. 

İnş. Konudun Takipçilerinden Sabırsızlıkla Bekliyorum Usta Emeğine sağlık

sayın @erdal1555 güncellemeleri tamamladım şimdi upload ediyorum, windows ıso ve wim dosyaları ile pardus iso ları olmayan halini. Yaklaşık 40 gb haliyle kaç günde biter Allah bilir. Görmek için nasılmış diye en son haline bakmak istersen Acronis Yedeği alıp upload ettim. Buradan indirebilirsin.

Eğer hoşuna giderseuploadların bitmesini beklemen lazım... Teşekkürler.

Evet erdal. Tamamen boş hali sadece menüdekileri görürsün. Ne windows live dosyaları, ne boot ekranında görüler programlar nede grub4dos menüdekiler dosya olmadığından çalışmaz. Boot ekranlarını Grub4dos menüsünün nasıl göründüğünü ve Menüler arası geçişlerin nasıl olduğunu görürsün.

Sistem güncellemesi yapıldıktan sonra artık ISO dosyalarından kurulum yapılabiliyor. Buna ait USB dosyaları Tek link olarak upload edildi ve paylaşıldı.

• Like 1

Full Sürüm USB    Boyut 30.45 GB

Arkadaşım multıbotun boyutu yüksek , içerisinde kullamış oldugunuz programların ismini ( resmini ) verebilirmisiniz.      

iso klasörüne farklı kullandığım bir sistemdeki win 10 u atacam     orda nt6boot   setup   ve win10   iso lar var 3 ünü demi atacağım

çalışman için seni tebrik ederim full olanını turbobite yüklemişşin boyutta yüksek bari alternatif link olsa iyi olur

3 saat önce, kartalhalil yazdı:

iso klasörüne farklı kullandığım bir sistemdeki win 10 u atacam     orda nt6boot   setup   ve win10   iso lar var 3 ünü demi atacağım

Sendeki windows 10 iso dosyasını usb içine istediğin bir yere hiçbir işleme tabi tutmadan (nt6 işlemine gerek yok)  atsan, kurarkende uefi veya legacy kısımlarından  iso kurulumunu seçerek windows 10 isosunu göstererek kurulumu yapabilirsin.

• Like 1

Arkadaşlar forumdan ve bu gibi konulardan oldukça faydalanıyoruz her birinizden Allah razı olsun.

Bu multiboot'u aynı şekilde harici diske uygulama şansımız var mıdır?

8 saat önce, chtbldrcn yazdı:

Arkadaşlar forumdan ve bu gibi konulardan oldukça faydalanıyoruz her birinizden Allah razı olsun.

Bu multiboot'u aynı şekilde harici diske uygulama şansımız var mıdır?

Ben bunu ilk oluştuğum Zaman deneme yaparken hep harici diskte denedim. Çalışmasında sıkıntı yok. Sadece fladh belleklerde iki bölümden uefi bölümü gizli kalırken. Hdd de iki bölümde görünür kalıyor. 

14 saat önce, mutlux yazdı:

Ben bunu ilk oluştuğum Zaman deneme yaparken hep harici diskte denedim. Çalışmasında sıkıntı yok. Sadece fladh belleklerde iki bölümden uefi bölümü gizli kalırken. Hdd de iki bölümde görünür kalıyor. 

Peki bu herhangi bir işleme engel oluyor mu? Olmuyorsa o şekilde kullanmak istiyorum da.. Boşuna 32-64gb flash almak istemiyorum. Gerçi anladığım kadarıyla genelde bu işin flash ile yapılmak istenmesi pratik oluşundan ve diskte veriniz varsa bir sorun olduğunda sil baştan işlem yapmanın zahmeti olsa gerek..

1 saat önce, chtbldrcn yazdı:

Peki bu herhangi bir işleme engel oluyor mu? Olmuyorsa o şekilde kullanmak istiyorum da.. Boşuna 32-64gb flash almak istemiyorum. Gerçi anladığım kadarıyla genelde bu işin flash ile yapılmak istenmesi pratik oluşundan ve diskte veriniz varsa bir sorun olduğunda sil baştan işlem yapmanın zahmeti olsa gerek..

Çalışmasında hiçbir sıkıntı yaşamazsın. Aslında hdd daha pratik çünkü yazma hızı daha yüksek. Ama harici hdd yi ayrıca yedek dosyalarını ve arşivini saklamak için kullanıyorsan bu senin açından sıkıntılı olabilir. Boot dosyaları ile arşiv dosyaların karışabilir, virüs programları boot dosyalarını bazen virüs diye algılayıp silebiliyor vs.   Tek multiboot sistem için kullanacaksan sıkıntı olmaz.

Merhaba,

27gb indi sonra hata verdi. Her hangi bir eklenti aracı ile indirmedim chrome'dan direkt çekiyordum. Yasak diye hata verdi gitti indirme. :(

Torrent linki yok mudur?

full sürümün linki olmadığı için acaba bu sistemin acronis yedeğini usb ye kursam gerekli yerlere de atıyorum windows isoları acronis isoları kursam sorunsuz uefi modda ve lagacy modda çalışır mı?cevabınız için şimdiden teşekkürler