Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

saw58
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar tavsiye dizüstü pc aşağıdaki kriterlere göre önerimisiniz.

1-fiyat 1500 ₺  geçmesin.

2-sadece oyunlardan League of Legends oynarken kasmasın.

3-ultrabook olmasa bile hafif olsun.

önerilerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürker.

20 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

Please register to see this content.

Daha ucuzunu bulamadım lolde kasacağını sanmam ama çokta birşey beklemeyin bu bütçeye :)

suan piyasa pahalı en iyisi beklemek teşekkürler

• 1 ay sonra...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By CizreliÖzgür
      Herkese hayırlı akşamlar ve iyi forumlar. İnşaat mühendislerinin kullandığı çizim,tasarım vb programları rahatlıkla kullanabileceğim 6.000 TL eğer ki çok zorlarsam 7.000 TL 'ye kadar laptop tavsiyelerinizi alabilir miyim? En yakın zamanda almak zorundayız, şimdiden tüm önerilere teşekkürler.

Edit: Konunun yanlış yere açıldığının farkına vardım. Kusura bakmayın!
    • By bahadır28
      Herkese merhabalar,
      3500TL fiyat bandında günlük,ofis film izlemek ve arada oyun için bir laptop almak istiyorum kendi araştırmalarım sonucu  Hp 15-da1001nt karar verdim sizlerinde önerebileceği bir bilgisayar önerisi var mı bir de Hp 250 g7 6MP65ES ile  Hp 15-da1001nt arasındaki fark nedir  anlayamadım 2sininde özellikleri aynı duruyor.
      Şimdiden Teşekkürler
    • By thegun27
      Bozuk Laptop Monitörü
      İyi günler sevgili TNCTR ailesi. Bir arkadaşım dizüstü bilgisayarını getirdi. Ekranında sıkıntı var dedi kaça malolur diye sordu. Laptopu başka bir monitöre bağlayarak kullanıyormuş. Ben başta komple gitmiştir demiştim ama açınca anladım ki başka bir problem olabilir. Laptop açıldığında ekran ledleri de açılıyor görüntü arada gidip geliyor ama Windows açıldığında tamamen gidiyor ve ekran ledleri açık kalıyor. Resimleri ekleyeceğim. Arkadaşım format atmamı da istedi. Format atarken ekran ilginç bir şekilde gidip gelse de saniyelik olarak net görüntü oluşturdu. Ben de bağlantı problemi olabileceğini düşündüm. Açıp bakmadan evvel sizlerin de fikrini almak istedim. Siz ne dersiniz sizce monitörü kendim yapabilir miyim? Yoksa ekran değişmeli mi?

• By 2parmak
      Değerli TNCTR ailesi uzun zamandır sağlık nedenliyle aranızda yoktum. Şimdi daha iyiceyim. Sizden isteğim bir laptopun imajını alıp, diğerine yüklemek için bana hangi programı önerirsiniz. iki laptopun bilgilerini yarın sizinle paylaşacağım. Ve bu işi uzaktan yapmak zorundayım. EWğer ben yapabilirim diyen varsa lütfen özelden yazsınlar.
    • By collosus
      Packard Bell  lv44 Hc 601  laptop aldım bios sşifresini  unutmusum  bios  şifre girerken  yanlış  girsem  hata  rakamı  vermiyor sadece sistem  halt  diyor 
      anakartım  vg70  hc  bios hakkında sadece 2.08  yazıyor  markasına  ulasamadım. arka tarafını söktüm ama  pili  göremedim bir  programla  filan  bios  şifresini  devre dışı  bırakma olasılığı var mı   tüm  yanıtlar  için şimdiden teşekkürler

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...