uLuBeY!

Windows 8.1 Update 3 AIO | 64 | Tüm Sürümler | 5in1 | Mart 2017 | Uefi

Recommended Posts

6 saat önce, bozart yazdı:

Reis dvd ye sigiyormu

Evet 4,7 gb lık dvd ye sığar. ucu ucuna sığdırdık. eğer daha düşük boyutta olmasını istiyorsanız yükseltme vb.. dosyalarını silebilirsiniz.

Edited by uLuBeY!
  • Like 1

Ulubey Usta, Ellerine sağlık.

Artık böyle sağlam ve güzel çalışmalar kalmadı. 

İyi ki varsın.

• Like 3

x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 8.1 Güncelleştirmesi (KB3144850)

x64 Tabanlı Sistemler için Windows 8.1 Aylık Kalite Toplaması Mart 2017 Önizlemesi (KB4012219)

Bu güncellemeleri yüklesek iyi mi kötü mü olur :) 

• Like 1

23 saat önce, bozart yazdı:

Reis windows 10 ile ilgili x64 aio çalışması bekliyoz;)

Windows 10 da RS2 de artık. RS2 isoları gelsin onun içinde çalışma yapacağım.

12 saat önce, can3767 yazdı:

x64 Tabanlı Sistemler İçin Windows 8.1 Güncelleştirmesi (KB3144850)

x64 Tabanlı Sistemler için Windows 8.1 Aylık Kalite Toplaması Mart 2017 Önizlemesi (KB4012219)

Bu güncellemeleri yüklesek iyi mi kötü mü olur :) 

Önizleme güncellemesi ben sistemi yapıp ekledikten sonra geldi. Microsoft sapıttı iyice ayda kaç defa güncelleme gönderiyor. Önizlemeye gerek yok çünkü test güncellemesi gibi. Gelecek ay zaten ayrı bir kalite toplaması gelecek. KB3144850 ise çok gerekli değil ki zaten her pc de çıkmaz.

• Like 1

ellerine sağlık, sadece Windows 8.1 Pro (64 BIT) versiyon da paylaşabilirmisin. Boyut yüksek.

• Like 1

27 dakika önce, selotnc yazdı:

ellerine sağlık, sadece Windows 8.1 Pro (64 BIT) versiyon da paylaşabilirmisin. Boyut yüksek.

sistemin boyutu zaten 1 DVD ye sığıyor. sadece Pro 64 Bit yapsa tahminim 3.5GB üzeri olur, konudakini indirmek daha mantıklı.
Bu arada teşekkürler yine mükemmel bir çalışma olmuş.

• Like 1

Ulubey kardeşim sağol eline koluna sağlık. Daha önce 2016 temmuz güncellemesi windows yapmıştın onları kullandım çok iyiydi, buda öyledir muhtemelen ama dosya tek olduğu için indirme yaparken ara sıra duruyor yada kopuyor part part yüklemen mümkünmü acaba

• Like 1

3 saat önce, Senkron2 yazdı:

Ulubey kardeşim sağol eline koluna sağlık. Daha önce 2016 temmuz güncellemesi windows yapmıştın onları kullandım çok iyiydi, buda öyledir muhtemelen ama dosya tek olduğu için indirme yaparken ara sıra duruyor yada kopuyor part part yüklemen mümkünmü acaba

burada part olarak tercih edilmediği için tek link olarak yüklüyorum. PM den part olarak attım linkleri.

• Like 2

jdownloader2 ile indirin boyut kaybı yaşamazsınız.

Çalışma için teşekkürler. turbobit 36 saat veriyor başka indirme link varmı acaba. 

21 dakika önce, 213213 yazdı:

Çalışma için teşekkürler. turbobit 36 saat veriyor başka indirme link varmı acaba. 

Ben upload etmiştim hızlı link Please login or register to see this link.

edit: rardan çıkardıktan sonra 4.38 gbdır şüpheniz olmasın boyut konusunda

Edited by durulovic
  • Like 5

altarnatif indirme link varmı varsa paylaşırmısın turbo bit indirmiyor preimum yok 30 la çekiyorumda

On 31.03.2017 at 17:09, uLuBeY! yazdı:

burada part olarak tercih edilmediği için tek link olarak yüklüyorum. PM den part olarak attım linkleri.

usta biz seni eds siz sevdik esd siz sürümünü yapacakmısın eğer vakit almayacaksa sevinirim şahsım adına

Hızlı link vermişim yukarda halen neden turbobit soruları geliyor hızlı linkden indirin işte bu tür emek olan işlerde gayet normal turbobit verilmesi emeğe saygı... 

Dip Not: Ulubey izin vermese paylaşmazdık hızlı link

Edited by durulovic
  • Like 1

58 dakika önce, durulovic yazdı:

Hızlı link vermişim yukarda halen neden turbobit soruları geliyor hızlı linkden indirin işte bu tür emek olan işlerde gayet normal turbobit verilmesi emeğe saygı... 

Dip Not: Ulubey izin vermese paylaşmazdık hızlı link

Verdiğiniz linki turbobit linkin altında görülecek şekilde verilse sorulmazdi ...yani verdiğiniz linki yorumlarda olduğu için kimse görmüyor.başlıkta verilmedigi için sıkıntı 😮

On Monday, March 27, 2017 at 23:54, selotnc yazdı:

Üstad boyutu çok yüksek 3 adet boş dvd denedim yazdırmadı.. (4476mb) aşarsa dvd ye yazmıyor..sizinki 4484mb olduğundan boyut fazla....Usta yeni çalışmanızi mi bekleyelim yoksa bi önceki çalışmanızi mi indirelim....yeni çalışma yaparsaniz beklerim...Bu arada boyuta dikkat😨😨

Sayın Please login or register to see this link.  reg dosyası içindeki güncellemelere kendi istediklermizi de katıp düzenleyebilir miyiz? Herhangi bir sorun olur mu?

uLuBeY usta işyerinde turbo yasaklı olduğu için free linklere yada partlı linklere ihtiyaç var sen eskisin anlarsın bu işlerden. Bu konuya bir el atıver 2 zahmet. ;)