Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

Recommended Posts

Ellerinize Emeginize Saglik Hocam. :)

Tamda Sorunum Olduguna Denk Geldi,Bende Su An Yeni Bi Kalip Hazirliyorum Acaba Bana Bu Konuda Yardimci Olurmusunuz Rica Etsem???

Size Bi Kac Sorum Olacak. :)

1) Aktivasyon Islemini Kurulum Sonrasi Calismasi Icin Instal Wime Hanci Programla Vede Nasil Yaptiniz?

2) Enteqre Ve Gomme Isleminde Hanci Dism Komutlarini Kullandiniz Ozelden Anlatabilirmisiniz?

Onceden Tesekkurler...

• Like 1

Tekrar çalışmalarını görmek çok güzel. Bütün çalışmaların gibi bu da harika görünüyor. İndirip deneyeceğim. Emeğine yüreğine sağlık...

• Like 1

Ustat mukemmel omus indiriyom pro içinde yaparmısın yaparsan sevinirim çoooook tesekkürler yeni çalısmanı bekliyordum hergün siteye gelip bakıyordum kral adamsın allaha emanet ol

Sağ tıktaki (Araçlar-geçici dosyaları sil,bellek kullanımını azalt) ayrı olarak verebilirmisin???Çok Tşk...Klavyene bereket...

20 saat önce, AZTURK86 yazdı:

Ellerinize Emeginize Saglik Hocam. :)

Tamda Sorunum Olduguna Denk Geldi,Bende Su An Yeni Bi Kalip Hazirliyorum Acaba Bana Bu Konuda Yardimci Olurmusunuz Rica Etsem???

Size Bi Kac Sorum Olacak. :)

1) Aktivasyon Islemini Kurulum Sonrasi Calismasi Icin Instal Wime Hanci Programla Vede Nasil Yaptiniz?

2) Enteqre Ve Gomme Isleminde Hanci Dism Komutlarini Kullandiniz Ozelden Anlatabilirmisiniz?

Onceden Tesekkurler...

Müsait zamanda lütfen Ö.M. görüşelim.

20 saat önce, [email protected] yazdı:

Emeklerine saglık ..

Begenmeniz şahsımı mutlu etmiştir.

19 saat önce, hayret22 yazdı:

Tekrar çalışmalarını görmek çok güzel. Bütün çalışmaların gibi bu da harika görünüyor. İndirip deneyeceğim. Emeğine yüreğine sağlık...

İşim nedeniyle artık eskisi gibi pek zaman ayıramıyorum ama yinede begenmeniz şahsımı mutlu etmiştir. :)

16 saat önce, AdnanG252m252351 yazdı:

Ustat mukemmel omus indiriyom pro içinde yaparmısın yaparsan sevinirim çoooook tesekkürler yeni çalısmanı bekliyordum hergün siteye gelip bakıyordum kral adamsın allaha emanet ol

6 saat önce, rasgun yazdı:

Sağ tıktaki (Araçlar-geçici dosyaları sil,bellek kullanımını azalt) ayrı olarak verebilirmisin???Çok Tşk...Klavyene bereket...

Ö.M. kontrol ediniz lütfen.

5 saat önce, akillialtay1881 yazdı:

@Alphonso_Elric kardeş ellerine klavyene sağlık gayet stabil bir sistem olmuş bu sistemi uzun zaman kullanacağım

5 saat önce, bilqua yazdı:

sistem mükemmel olmuş üstat.. ellerine sağlık

40 dakika önce, love_accent yazdı:

elinize sağlık çok güzel gözüküyor.indirmek istedim fakat linkleri yüklediğiniz site üyelik istiyor bunu aşmanın bir yolu varmı.

Şimdi kontrol ettim, sanırım bant genişligi dolmuş (İndirme limiti), böyle oldugunu bilseydim buraya yüklemezdim. Mail.ru gibi sorunsuz, sınırsız bant genişigi ve limiti olan Bulut barındırıcı öneriniz lütfen. (Yandisk, Mega, goole Drive Hariç.)

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 1

Bir saat önce, Alphonso_Elric yazdı:

Müsait zamanda lütfen Ö.M. görüşelim.

Hocam size o.m  gonderilmiyor ya dolmus yada kapatmissinizdir :)

sizinle iletisim kurmama icin lutfen bana ulasirmisiniz bi zahmet?

6 saat önce, Alphonso_Elric yazdı:

Şimdi kontrol ettim, sanırım bant genişligi dolmuş (İndirme limiti), böyle oldugunu bilseydim buraya yüklemezdim. Mail.ru gibi sorunsuz, sınırsız bant genişigi ve limiti olan Bulut barındırıcı öneriniz lütfen. (Yandisk, Mega, goole Drive Hariç.)

Userscloud tavsiye ederim. free kullanıcılara limitsiz hız sunuyor bildiğim kadarıyla.

Kardeşim eline sağlık süper olmuş laptop ve masaüstüne

kurdum stabil calışıyor tık yok bunun birde win 8.1 i olsa tadından yenmez herkese tavsiye ederim saygılar..

• Like 1

Please login or register to see this link.  a ucretsiz üye oldum sonrada indiriken limit dolmuş dedi ama KAYDETdeyince benim Please login or register to see this link.  da klasorlerimde link gozuktu ona tıkladım ve indirdim gayetde rahat iniyor sıkıntı çıkmadı

Üstad gözlerine, emeğine sağlık, tşk.ederim, (hakikaten mükemmel olmuş, kusursuz)

saygılarımla;

Not: yorumlara göre windows 8.1 pro vl u3 x64 talebi çok fazla, bende dahil, 

• Like 1