Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

Recommended Posts

4 saat önce, Tuesday yazdı:

Rar şifresi hatalı diyor hocam ya :/

ŞİFRE :       Alphonso Elric

Kopyala yapistir yapın olur....olmazsa partı bozuk indirmissinizdir

Edited by bozart

On Tuesday, April 25, 2017 at 12:34, Alphonso_Elric yazdı:

install.wim e gömdüm. windows\setup\scripts te bulabilirsiniz. (7z Alpha kullanınız WİM dosya destegi var onunla açarak alabilirsiniz.)

Usta hata veriyor...dediğiniz yere girdim..silerken  ( dosya ve klasör silme hatası diyor) birde netframe ve visual silmek istiyom .bu iki dosyanin yeri nerde....Bunun silme yöntemi varmı..??

Edited by bozart
  • Like 1

Bir saat önce, bozart yazdı:

Usta hata veriyor...dediğiniz yere girdim..silerken  ( dosya ve klasör silme hatası diyor) birde netframe ve visual silmek istiyom .bu iki dosyanin yeri nerde....Bunun silme yöntemi varmı..??

Merhaba anladıgım kadarıyla aktivasyonu silmek veya başka bir aktivasyon ile değiştirmek istiyorsunuz. 7Z sadece dosyanın okunması ve verilerin alınması konusunda işlev görürür, yani 7z WİM kalıbı dosyalar için yazma diğer deyişle wim dosyaları üzerinde oynama yapmanıza izin vermez. Başka bir wim destekli program varmı bakmak gerekli eger bulamazsanız tek seceneginiz. yeniden kalıp almak olmalı ki win destekli bir program aramanıza gerek yok zaten işlem yapamayacaksınız nedeniyse install.wim dosyasına ESD sıkıştırma yapılması. Şu anda bir düşünceniz varsa yeniden kalıp almalısınız başka bir seçeneginiz malesef yok.

SAYGILARIMLA.

• Like 1

Evet ..ama ben kalıp üzerinde bir kaç değişiklik yapmak istiyom...mesela aktivasyon u silip seçmeli aktivasyon eklemek istiyom..birde visual ve net fremayi silmek istiyom...sadece bunlarda degisiklik yapacaktim.. madem olmayacaksa yapacak bi şey yok reis ? Sağlıcakla ....

Not ; eğer yeni çalışma yaparsaniz ilerde aktivasyon koymazsaniz sevinirim.Çünki bazı pc lerde açılışta siyah ekranda takılıyor...yada en azından seçmeli aktivasyon koysaniz çık iyi olur ?

• Like 1

arka planda çok programlar çalışıyor ? :( neden acaba 

Please login or register to see this link.

@Alphonso_Elric Bir bakar mısınız? Yukarıdaki arkadaşın dediği doğru. Sistemde svcost.exe çok fazla bellek ve ram tüketiyor. Kontrol etme şansınız var mı? Yada tavsiyede bulunur musunuz?

13 dakika önce, serkan1439 yazdı:

işlemcim destekliyor

23 dakika önce, serkan1439 yazdı:

core duo 2gb ram yükleyebilirmiyim randıman verirmi çok hoşuma gitti yükleyemessem çok üzülcem

Elbettki yükleyebilirsiniz. Büyük ihtimal sorun olmaz. Ama hızlı olurmu işte onu denemek gerekli. :)

On 02.05.2017 at 21:50, uasamet yazdı:

arka planda çok programlar çalışıyor ? :( neden acaba 

O 1 tanesi hangi hizmeti kullanıyorsa  memory çok yükleniyor , diğerleri yavaşlamaya etki etmez o kadar mühim değil

Edited by aybarsgezmis

Windows10 için böyle bir çalışmanız oalcaksa sabırsızlıkla bekliyorum.

• Like 1

kardes kusura bakma kotu niyetli deil lekelemek icin de deil ama lisans ta hacktool virusu var diye uyari aliyorum nedir bu uyari aciklarmisin

• Like 1

On 18.05.2017 at 13:58, Windows52 yazdı:

kardes kusura bakma kotu niyetli deil lekelemek icin de deil ama lisans ta hacktool virusu var diye uyari aliyorum nedir bu uyari aciklarmisin

Autoit yolu ile veya başka yötemler ile katılımsız yapılan programcıkların (katılımsız DAZ LOADER gibi) cogunda virus uyarısı almanız (Tabi C kodlaması bilyorsanız o ayrı) olasıdır, bu sadece lisanslama ile ilgili degil katılımsız programların çogunda aynı uyarıyı alırsınız zaten. Kötülemek amaçlı oldugunu düşünmüyorum neden öyle olsunki bir durumu yazmıssınız içiniz rahat olsun sıkıntı olmadıgından emin olabilirsiniz. (isterseniz 3-5 tane katılımsızdada tarama yapabilirsiniz, onlardada uyarı alamanız olası.)

Merhaba sizin her yaptığınız windows 7 yi hep kurdum gayet iyi çalışıyor.emeğinize sağlık bunu da ilk çıktığı andan itibaren kurdum mükemmel çalışıyor. fakat son güncellemelerden sonra kopya uyarısı verdi sağ alt köşede ne yaptımsa kopyadan kurtaramadım.ne kadar progamı varsa denedim olmadı.lütfen yardım

Windows 10 RS2 1703 versiyon içinde temalı Performanslı çalışmanızı bekliyoruz.... Forumda bulunan biçok Arkadaşta benimle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum...

Tşk.ler...

27 dakika önce, mertank yazdı:

Windows 10 RS2 1703 versiyon içinde temalı Performanslı çalışmanızı bekliyoruz.... Forumda bulunan biçok Arkadaşta benimle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum...

Tşk.ler...

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bunu gibi mi efendim. :)

• Like 1

On 20.05.2017 at 21:56, Alphonso_Elric yazdı:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bunu gibi mi efendim. :)

çok tesekkür ederim adamım sen yaparsın begenmezmiyiz simdiden bayram şekeri alan çocuklar gibi sevindim kolay gelsin

• Like 1

Merhaba @Alphonso_Elric ; dostum bu başarılı çalışmanı takdir ediyorum.

Bu çalışman senden bana doğum günü hediyesi gibi olmuş.

Eline, emeğine, harcadığın zamana sonsuz minnetlerimi sunar, teşekkür ederim. İyi ki varsın.

• Like 1

bios dan uefi:kingston vs.. seciyorum boot için. önyükleme ekranı gelmesi gerekirken boyle bir hatayla karsılasıyorm. sebebi nedir ?

Pr4GWd.jpg

Edited by burak_58_58