Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

Recommended Posts

Einize sağlık bende indirdim en kıs sürede deniyeceğim.Win7 çalışmaları sevindirici zira Win10 da çok fazla hata olması insanları tekrar win7 sürükledi.

On 04.06.2017 at 13:37, katilpence yazdı:

Einize sağlık bende indirdim en kıs sürede deniyeceğim.Win7 çalışmaları sevindirici zira Win10 da çok fazla hata olması insanları tekrar win7 sürükledi.

son güncelleme ile win10 da ki birçok problem giderildi. şuan gayet stabil çalışıyor. ileride gelecek güncellemeler ile daha da stabil olacaktır. 

Mineralli su bencede sağlıklıdır!, sistem için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum.

Merhaba hocam Araçlar-geçici dosyaları sil,bellek kullanımını azalt sağ tık eklentilerini bana göndere bilmeniz mümkün mü acaba ?

Selamlar, öncelikle sisteminizi çok beğendimoldukça emek vermişsiniz ve bizlerle paylaşıyorsunuz, minnettarım bunun için. Lakin bir sorum olacak, sisteminizi hali hazırda kullanmaktayım ancak simgelerle ilgili bir sorun yaşamaktayım. Windows Update üzerinden güncelleştirme yapınca hem boot screendeki özelleştirilmiş animasyon hem de sistem açıldığındaki bazı simgeler(görev çubuğundaki explorer media player vs ve başlat menüsü düğmesi start orb) windows varsayılanlarına döndü. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba ? Kolay gelsin efenim.

hocam merhaba. sistemi çok beğendim ve yaptığın ayarları başka bir sisteme de eklemek istiyorum. bu ayarları bende ki iso dosyasına nasıl entegre edebilirim ? özellikle şu gereksiz 12 servisi durdurma işlemini nasıl yapabilirim ? teşekkür ederim. @Alphonso_Elric

Edited by KHEDIRA

Alphonso_Elric, 20.05.2017 - 21:56 yazdı:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bunu gibi mi efendim. :)

Win 10 Çalışmanız ne durumda bilgi verirseniz seviniriz...Tşk...