Jump to content
Sign in to follow this  
Alphonso_Elric

Alpelwin 7 [x64] Ultimate Exotic [03 Nisan 2017]

Recommended Posts

Einize sağlık bende indirdim en kıs sürede deniyeceğim.Win7 çalışmaları sevindirici zira Win10 da çok fazla hata olması insanları tekrar win7 sürükledi.

On 04.06.2017 at 13:37, katilpence yazdı:

Einize sağlık bende indirdim en kıs sürede deniyeceğim.Win7 çalışmaları sevindirici zira Win10 da çok fazla hata olması insanları tekrar win7 sürükledi.

son güncelleme ile win10 da ki birçok problem giderildi. şuan gayet stabil çalışıyor. ileride gelecek güncellemeler ile daha da stabil olacaktır. 

Mineralli su bencede sağlıklıdır!, sistem için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum.

Merhaba hocam Araçlar-geçici dosyaları sil,bellek kullanımını azalt sağ tık eklentilerini bana göndere bilmeniz mümkün mü acaba ?

Selamlar, öncelikle sisteminizi çok beğendimoldukça emek vermişsiniz ve bizlerle paylaşıyorsunuz, minnettarım bunun için. Lakin bir sorum olacak, sisteminizi hali hazırda kullanmaktayım ancak simgelerle ilgili bir sorun yaşamaktayım. Windows Update üzerinden güncelleştirme yapınca hem boot screendeki özelleştirilmiş animasyon hem de sistem açıldığındaki bazı simgeler(görev çubuğundaki explorer media player vs ve başlat menüsü düğmesi start orb) windows varsayılanlarına döndü. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba ? Kolay gelsin efenim.

hocam merhaba. sistemi çok beğendim ve yaptığın ayarları başka bir sisteme de eklemek istiyorum. bu ayarları bende ki iso dosyasına nasıl entegre edebilirim ? özellikle şu gereksiz 12 servisi durdurma işlemini nasıl yapabilirim ? teşekkür ederim. @Alphonso_Elric

Edited by KHEDIRA

sağ tık eklentilerini nasıl kaldırabilirim ?

ovye.jpg

Edited by KHEDIRA
resim

Alphonso_Elric, 20.05.2017 - 21:56 yazdı:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Bunu gibi mi efendim. :)

Win 10 Çalışmanız ne durumda bilgi verirseniz seviniriz...Tşk...

merabalar okuyanlara..   wın 8 den wın 7 ye tekrar bu ısletm sıstemıyle dondum lakın sorunum su   crative 5+1 ses kartı var  ve halıyle ses sıtemıde   fakat eskı drıverlarım yenıler vs denemedım kalmadı      5.den ses alamıyorum    sınama yaptıgımda alıyorum bas dahıl ama   radyo programı  netten fılm vs  sadece 2 sınden gelıyor..
ses olayındakı bu sorunu nasıl cozebılırız?  1000 kez wın7 wın8  kurmus bırıyımdır mevcut drıverlarımda sorun olmazdı hıc !!  işletim sisteminın ses konusundakı farklı olan yerı nedır acaba??    

Alphonso Hocam elinize emeğinize sağlık. Dosyayı indirdim. Kurdum. Fakat Aero kenarlıklar olmadı. Aynı yukarıdaki cmd penceresindeki gibi aynı Xp gibi kenarlıklar opak. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Şimdiden iyi çalışmalar dilerim Buna ek olarak lisans linki kırık. Bilgilendirmek isterim. 

Edited by fth_zgr1965

s.a. kardeşim sistemlerin çok güzel internet kafe işletiyorum ana bilgisayarımda kullanıyorum  bu sistemini
daha öncede iletişimiz olmuştu senden ricam bu sistemin sadece içinde dirext visaull dosyaları olmayanı benim için hazırlarmısın içinde gereksiz dosyalardan arınmış olması gerksiz dillerin kapatılmış olması gereksiz servislerin kapatılmış olması olursada çok güzel olur olmasada canın saolsun sadece bu sistemin visuall ve dirext dosyalarını çıkartıp dükkanım için bir sistem hazırlarmısın rica etsem kardeşim 

Lisans linklerinden Namık'ın ve sizin gönderilerinizde yer alanlardan hiç biri çalışmıyor. İlgilenebilirmisiniz lütfen.

abi verdiğin mineralli su linki için ayrı ayrı teşekkür ederim 

rabbim senden razı olsun 

Alphonso_Elric eskiden beri sizden sistem kuruyorum kardeş eskiden tüm programlar içinde dvd atardın artık yokmu office diğer programlar kurulu olurdu yada başka kimsede var mı böyle sistem windows10 yada windows 7 64 bit

merhabalar sayın yöneticiler değerli programcılar sizleri ve yaptığınız oluşturduğunuz yeni programlarınızı çok başarılı buluyorum ve çok yakından takip ediyorum         eski olan xp ve 98 sürümleriniz de elimde vardı geçmiş dönemlere ait ama maalesef kaybettim bunları     şu anki yaptığınız çalışmalar da mükemmel nerede program kurmaya gitsem sizlerin programlarınızla herkes memnun kalmakta yaptığınız başarılı çalışmalarınızı taktir ediyorum ve emekleriniz için teşekkürlerimi iletmek istiyorum sağ olun var olun iyiki varsınız sizler sayesinde bilgilerimi pekiştiriyor ve araştırmalarımı yoğunlaştırıyorum beni bilginizle de aydınlatıyorsunuz           çok teşekkür ediyorum .........

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By EgeGrkn
      Windows 10 MSDN ISO Paylaşımları
      Forumdaki MSDN Eksiğini ve Karmaşasını Umarım Ortadan Kaldırabiliriz Bu Yeni Yöntem İle. "whatever127 ve contributorlerine sonsuz teşekkürler. Tüm credit arkadaşlarıma gider.
      Süreç Nasıl İşliyor?
      Dosyalar MediaCreationTool’un Daha Gelişmiş Bir Hali İle Üretiliyor, Basit Bir Script Yöntemiyle Oluşturuluyor. Tüm dosyalar UUP yöntemiyle Microsoft'tan Çekilir Ve Sizlere Orijinal Olarak Sunulur. UUP Yöntemi Tek ISO Oluşturma Yöntemidir. Tüm ISO Sağlayıcıları Bu Yöntemi Kullanır. İşlemler Bittiğinde Sha Değerleri Birebir Aynı Olur. Script Normal Güncellemelere Ek Olarak NetFramework3.5, OnDemand, MediaFeatures, Features, InternetExplorer, WMP Güncellemelerini Ve Paketlerinide Isoya Ekler Ve ISO'yu ESD Olarak Sıkıştırarak Sizlere Sunar. Bu yöntem sayesinde MSDN ISOları isterseniz ham haliyle istersenizde tamamen güncelleştirmeler entegre edilmiş ve özellikleri aktive edilmiş halde kimseye ihtiyaç duymadan indirebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Neden Bu Şekilde MSDN ISOları Edinmelisiniz?
      HomeBrew ve Techbench vb gibi yerlerden edinilen isolar 3. parti insanların elinden geçmektedir. Buda güven sorunu doğurabilir. Diğer insanların sunum tarzlarındaki isolarda gerekli güncellemeler olmaz ve gerekli şeyler aktive edilmez. (Alttaki listeyi inceleyebilirsiniz) Bu şekilde isolarınızı direkt olarak Microsoft'tan çekebilir ve her zaman aynı kalitede olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde yeni sürüm yayınlandığı zaman tüm dünyayla aynı anda, bu sürümlerin msdn isolarına TR olarak erişebilirsiniz. Win XP/7/8/8.1 bu şekilde sunulmadığından, sadece Windows 10 için geçerlidir. Diğer sürümleri windowsdan ISO olarak indirebilir, çeşitli yazılımlarla güncellemeleri entegre edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Yapılanlar
      İstenilen Builde Güncel Olarak Anında Ulaşabilmenin Yanısıra Diğer MSDN Sürümlere Göre Artılar; Net Framework 3.5 Entegresi Ve Aktivasyonu Son Sürüm Güncellemelerin Otomatik Eklenmesi OnDemand Paketlerinin Otomatik Eklenmesi MediaFeatures Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Features Paketlerinin Otomatik Eklenmesi Internet Explorer ve Windows Media Player Güncellemelerinin Otomatik Eklenmesi ESD Sıkıştırma ConvertConfig.ini Dosyasını Editleyerek Bu Seçenekleri Kapatabilirsiniz. En/TR Dillerinde x86/x64/Arm64 Olarak Ayrı Ayrı Yayınlandığı An Sunulur. (x64 aslında amd64 olarak geçer.) İsteğe Göre İçerisinde AIO x64-x86 ISO Yapmak İçin Script Oluşturulur. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Download
      Microsoft Yeni Sürüm Paylaştığı An İndirebilmeniz İçin Direkt Olarak İndirme Şeklini Göstereceğim. (Böylece Benide Beklemek Zorunda Kalmayacaksınız) 1 ) Siteye Girelim Please login or register to see this link. 2 ) Fetch the latest build Yazısına Tıklayalım 3 ) Çıkan "Testing Purposes Only" Yazısına NO Diyoruz 4 ) Architecture: x64 veya x86 Seçelim 5 ) Ring: Retail Seçelim (Retail EndUserlara Sunulan Stabil Sürümdür. Diğerleri İnsider Sürümlerin Farklı Çeşitleridir, Önermiyorum İsteyenler Test İçin Deneyebilirler.) 6 ) Build number of mock Windows Update client: Yayınlanan Build Numarasını Seçelim. (Mesela 1909 19H2 İçin 18363.476) (Bu Buildleri Altta Paylaştığım Release Information Linklerini İnceleyerek Microsofttan Alabilirsiniz) 7 ) Edition of mock system: Buradan Aradığımız Edition Adını Seçelim. (Bir Sonraki Adımlarda Birçok Editionu Seçmemize İzin Verecek) 8 ) Fetch Updates Butonuna Basıyoruz 9 ) Listede Çıkan Sürüme Tıklıyoruz 10 ) Language: İstediğimiz Dili Seçiyoruz (Sağ Tarafdaki Fetch Updatese Basarsanız Sadece Bu Builde Ulaşmak İçin Gerekli Olan Güncellemelere Ve OnDemand, Language, Feature, Media Paketlerine Ulaşırsınız. Profesyoneller İçin Gerekebilir.) 11 ) Edition: Bu Kısmdan İstediğinizi Seçip Next Tuşuna Basıyoruz 12 ) Bu Son Sayfada Birkaç Seçeneğimiz Mevcut: 12.1 ) Download using aria2: Sadece UUP Dosyalarını İndirir (Bunu İstemeyiz.) 12.2 ) Download using aria2 and convert: UUP Dosyalarını İndirir Ve ISO ya Çevirir. (Bunu İsteyebiliriz.) 12.3 ) Download using aria2 and convert and create additional editions: UUP Dosyalarını İndirir, ISOya Çevirir Ve Alt Listede Çıkan Ekstra Editionları Üretir. (Duruma Göre Bunuda İsteyebiliriz.) Kısaca Sadece Seçtiğimiz Editionu İstiyorsak 12.2 Adımını Uygulayın. Her Editionu İstiyor AIO Iso Yapıcaksanız 12.3 Seçin. 13 ) Conversion options: 13.1 ) Create ISO with install.esd instead of install.wim: ESD Sıkıştırması Yapılsın mı? (Çok Kaynak Kullanır Ve Uzun Bir Süren Bir İşlemdir. NTFS UEFI Kurulum Yapılabildiğinden 4GB Üstü Bir USB'niz Varsa Gerek Yok.) 13.2 ) Integrate updates when avaible (Windows converter only): Güncellemeler Eklensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.3 ) Run cleanup after updates integration (Windows converter only): Güncellemeler Kurulduktan Sonra Setupları Temizlensin mi? (Üretim Süresini Biraz Uzatabilir.) 13.4) Integrate .NET Framework 3.5 (Windows converter only): .NET Framework 3.5 Entegre Edilsin mi? (Üretim Süresini Azıcık Uzatır.) Kısaca Buradaki Herşeye Tik Atabilirsiniz. İşlemci İyiyse Tüm İşlemler Oldukça Hızlı Sonuçlanacaktır. 14 ) Create download package Butonuna Tıklıyoruz. İndirilen zip Dosyasını Klasöre Çıkartıp Yönetici Olarak Çalıştırıyoruz. Klasör Yolunda Ve Klasör Adında Boşluk Ve Türkçe Karakter Olmasın. 15 ) DVD İle Kurulum İçin ImgBurn, USB ile Kurulum İçin Rufus Kullanabilirsiniz. 4GB'dan Büyük ISOlar İle NTFS UEFI Kurulum Yapabilirsiniz. Please login or register to see this link.  
      Alternatif: Custom Media Creation Tool - MDLye Teşekkürler
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Ek Bilgilendirme
      EndUser Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Insider Sunulan Sürümleri Buradan Öğrenebilirsiniz: Please login or register to see this link. Changelogları Bu 2 Linkten İnceleyebilirsiniz: Please login or register to see this link.  & Please login or register to see this link.
    • By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16 | 6h 37 mn | 1.75 GB
      Instructor: David Bombal

Are you ready for the CCNA exam? You sure? Check your knowledge with our CCNA Exam Prep Labs. Make sure you know topics

What you'll learn
      Be prepared for the CCNA exam
      Verify your knowledge of CCNA exam topics
      Requirements
      Preparing for ICND1, ICND2 or CCNA exams
      Description
      Labs! Labs! And more Labs! Get the hands on experience to pass your CCNA exam!
      Make sure you are ready to pass the CCNA exam! Prepare practically for the Cisco CCNA certification which is the most in-demand networking certification in the world today! Make sure you can pass the Cisco CCNA Routing and Switching 200-125 exam!
      This course tests your knowledge of CCNA topics with practical, hands on GNS3 labs. Labs include both configuration as well as troubleshooting labs.
      Ask yourself these questions:
      - Are you ready and prepared for the labs in the CCNA exam?
      - Are you able to troubleshoot Cisco networks?
      - Are you confident with your ability to configure networks as required by Cisco to pass the CCNA?
      Answer:
      This course helps you prepare for the exam and gain the confidence to pass the exam!
      There are many topologies and many labs in this course!
      The course includes the GNS3 topologies.
      Note: You will need to provide your own Cisco IOS images.
      Who this course is for:
      CCNA candidates
      ICND1 candidates
      ICND2 candidates

Buy Premium From My Links To Get Resumable Support,Max Speed & Support Me
      [b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/df896A862d0790c3/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part1.rar https://uploadgig.com/file/download/73d42cd03d7d08aa/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part2.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/a23290e935e8af1ce7af105ab12ba8eb/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part1.rar https://rapidgator.net/file/d959ce8213feafc1b681cd7e6724636d/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part2.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/16C9852709E5DDA/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part1.rar http://nitroflare.com/view/837954DD43209D6/k1hqu.Cisco.CCNA.GNS3.Ultimate.Labs.CCNA.Exam.Prep.Labs.to.pass.part2.rar

• By artae
      The Ultimate Book of Dad Jokes 1,001+ Punny Jokes
      Type : epub |
      Size : 2.08 MB
      English |

Descirption: A MASSIVE COLLECTION OF LAUGHABLE, CHEESY JOKES PERFECT FOR AMUSING DADS WHILE SLIGHTLY EMBARRASSING THE KIDS
      As groan-inducing as they are hilarious, dad jokes are the punny one-liners and oh-so-clever quips fathers never tire of telling. With this massive collection, no Dad will ever lack new material to make his kids facepalm:
      • A watermelon and a honeydew wanted to get married right away, but they cantaloupe.
      • After Humpty Dumpty recovered from his fall, he was just a shell of his former self.
      • Sign language interpreters have to lean sideways to translate something in italics.
      • Anyone with a wheat allergy that routinely eats pasta is just a gluten for punishment.
      • A chord walked into a bar and ordered a drink. The bartender said, We don't serve minors."
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

http://nitroflare.com/view/540FACBB07AFCCC/zxpgq.The.Ultimate.Book.of.Dad.Jokes.1001.Punny.Jokes.epub

https://rapidgator.net/file/1fa1c53ec87640fab13e183513739767/zxpgq.The.Ultimate.Book.of.Dad.Jokes.1001.Punny.Jokes.epub

• By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 44100 Hz, 2 channels, s16 | 4h 04 mn | 494.61 MB
      Instructor: Ian DiNovo, CPA, CGA

Completely transform the way you work, study and process information. Tap into the massive potential of these 3 tools.
      What you'll learn
      Help you become super organized and never lose another file, report or piece of research again
      Save hours of time and increase your productivity simply by never having to look for anything again
      Tap into the creative side of your brain even if you think you don't have one
      Change the way students gather information and study
      Completely makeover the way professionals access, use and process information in the workflow
      Requirements
      General computing knowledge
      Ability to organize notes and computer folders
      Your own creativity!
      Description
      Are you ready to re-engineer the way you work, research or study? Join us on this course for surprising tools, hacks and techniques that will empower you from inside out to make these normally boring and mundane, yet necessary tasks more interesting and engaging.
      It is what I consider to be the best-kept secret of our time - it is the key that unlocks you and transforms even the most uninspired and disorganized students into star students. It changes the way professionals organize and approach their workflow. My own clients have thought I have a photographic memory when all I use is a simple presentation slide.
      And this all comes from a software program you have probably been using for years and not even realized its untapped potential. It can completely change the way you work, live and play.
      Who this course is for:
      Students or parents of students K-12 who want to improve their organization skills and study habits
      Professionals who deal with large amounts of information and want to centralize it all in a meaningful and creative way
      Professionals and entrepreneurs who are looking for creative ways to master their crafts and get their ideas across
      College and university students who are looking for new ways to stay organized and approach their studies in a creative ways
      Any students looking for study hacks and techniques

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/2E0ff4849c380Ef9/ugwyw.The.Ultimate.Note..Research.Organization.System.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/7d82797a7e2eb4781999e00ceb149dc9/ugwyw.The.Ultimate.Note..Research.Organization.System.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/A55723801D09E6E/ugwyw.The.Ultimate.Note..Research.Organization.System.rar

• By dlebook
      h264, yuv420p, 1280x720 |ENGLISH, aac, 48000 Hz, 2 channels, s16 | 9h 49 mn | 1.06 GB
      Instructor: Timothy Kenny, Kenny Media

The ultimate toolkit and workbench setup for accelerated learning. The successor to the popular 2014 edition.
      What you'll learn
      Learn how to set up the ultimate accelerated learning office/environment with these 50 learning machines
      Get the best hardware for your learning system, both computers, electronics, office supplies and furniture...plus a lot more.
      Find out what tools the most elite learners in the world are using to learn faster and get an edge on their competition
      Discover rare tools that you won't hear about anywhere else.
      Requirements
      An interest in improving your productivity when learning
      Description
      (Make sure to read about the special 2-for-1 course bonus at the bottom of this description)
      This course has a history...
      In 2014 I published my second course (I now have over 50 available on Udemy).
      It was called 50 Learning Machines.
      It was my collection of all my favorite software tools for learning faster.
      As a bonus, I included about 15 of my favorite pieces of hardware that I use for learning.
      It turned out that this hardware bonus was just as popular, if not more popular, with my students than the software, apps and plugins I recommended in the main body of the course.
      Over the years I've added to my collection of hardware tools and developed this idea of building hte ultimate workbench for accelerated learners.
      This course is the result of that 3 year mission.
      This time around all 50 machines are hardware tools, and I've even included some bonuses on top of the original 50 that cover some cutting edge technology that I think is worth taking a look at.
      This course has cost me over $10,000 in testing to create. I've tested tons of different items to come up with this final list. I've done lots of research on each category of tool to find the best in the category. I've optimized for price and performance.
      Along with the tools, I also share how I use them, which is just as valuable, if not more so, than the list of tools itself.
      You'll learn many strategies here that I don't teach in my other courses and am revealing here for the first time.
      The first edition of 50 Learning Machines was one of my best selling courses and great reviews.
      BONUS for a limited time:
      As a bonus, every student that finishes this course to 100% will get free access to the original 50 learning machines course with all the original software, mobile apps and browser extensions completely free.
      See you on the inside.
      Timothy
      Who this course is for:
      Proffesionals who want to improve their productivity
      Entrepreneurs who want learning hacks to shorten their learning curve on new skills
      Students who want to get their studying done is less time and with higher quality

[b]Download (Uploadgig)[/b] https://uploadgig.com/file/download/b3fe89dA56593e1A/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar Download ( Rapidgator ) https://rapidgator.net/file/5774cd5510e055c606c7a493ff585525/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar Download ( NitroFlare ) http://nitroflare.com/view/0BC350BCEC2920B/vvih7.50.Tools.for.the.Ultimate.Accelerated.Learning.Office.rar

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...