Jump to content

Usb Multiboot 2017 Uefi-legacy Acronis Recoveryedition 3

köylü
 Share

Recommended Posts

3 dakika önce, kamuran731 yazdı:

Bende Yeni patch çalışmadı, daha önce verilen patchı uygulamıştım ondan olabilri mi?

Daha önce kullandığım patch: Desktop.rar (91.9 MB     Link: 

Please register to see this content.

patch uygulamasını @köylü üstadın paylaştığı ilk tib dosyasına uygulayacaksınız. bu konuda video yayınlandı lütfen video ya bakınız

• Like 1

4 dakika önce, kamuran731 yazdı:

Hocam; ilk tib dosyasını silmiştim. Tekrar indirmek zaman alacak.

indirmeden çözmenin bir yolu yokmu?

yapan ben değilim...sistem yapımcısı @köylü o şekilde yapmış...başka yolu yok....bende silmiştim ...arkadaştan aldım öyle yaptım...mecbur indireceksin tekrar

• Like 1

ana dosyayı idm ile indirdim yeniden yine hash tutmuyor kesinti bile olmadı ama anlamadım gitti şu kurulum olayını eski multibootlar gibi önce kalıbı kurdurup sonrada içerisine dosyaları atsak olmazmı acaba üstadlar bu konuya bir çözüm buls adaha iyi olur acronis ilede uğraşmamış oluruz

bu arada ana dosyayı  yeni exe ile güncelleştirince hash değerine oluyor onu verebilecek varmı o değişmiyormu

Edited by mustafakarasan

30 dakika önce, köylü yazdı:

patch dosyasını uygulamadınmı cankusa? windows isolarını direk iso klasörüne atabilirsin elcomsoft için önceki postlarda düzenleme vermiştim kendin düzenleyebilirmisin menüleri?

Üsdadım hayırlı işler bol kazançlar

oguzhan43 arkadaşım ile tema baglantısı kurdum sagolsun patch uyguladı Hdd ye Acronıs ile yazdırdı son işem ısoların eklenmesi kaldı onun için elimdeki mevcut ıso listesini verdim eklenecek çıkarılacak varsa diye

Edited by cankusa

• Editor
4 dakika önce, mustafakarasan yazdı:

ana dosyayı idm ile indirdim yeniden yine hash tutmuyor kesinti bile olmadı ama anlamadım gitti şu kurulum olayını eski multibootlar gibi önce kalıbı kurdurup sonrada içerisine dosyaları atsak olmazmı acaba üstadlar bu konuya bir çözüm buls adaha iyi olur acronis ilede uğraşmamış oluruz

bu arada ana dosyayı  yeni exe ile güncelleştirince hash değerine oluyor onu verebilecek varmı o değişmiyormu

yeni exe yi uyguladıysan senin hash değerlerin doğrudur hash değerlerin tutmasaydı yeni dosya oluşmazı sen tekrar iki dosyanında hash lerini ver burada

3 dakika önce, cankusa yazdı:

Üsdadım hayırlı işler bol kazançlar

oguzhan43 arkadaşım ile tema baglantısı kurdum sagolsun patch uyguladı Hdd ye Acronıs ile yazdırdı son işem ısoların eklenmesi kaldı onun için elimdeki mevcut ıso listesini verdim eklenecek çıkarılacak varsa diye

parch uygulandı HDD acronıs ile yazdırıldı son

cankusa diğer isoların kodlarına bakmam lazım veya arkadaşlar kodları verecektir tümü hazırolduktan sonra son bir düzenleme yapalım birlikte

Yukardaki Multıbota eklemek istedigim programların listesi eksigi fazlası varsa yazarsanız menmun olurum

Üsdadım Kendiz için hazırlamış oldugunuz bu multıbotta kullanmış oldugunuz ıso ların linkini verirseniz indirebilirim

ana dosya :CRC32: DB02E0D2
MD5: 4C0853786119A9905D3BBDBE523CFB03
SHA-1: F66A2C24D377D499641B625B375EC7DEC6A913AC

exe :CRC32: 738F3464
MD5: 0EB56A7AF069755955242D5B3E8EF5DD
SHA-1: CDE17FCFD32F07AC4D98DDE59A3771EC670F446C

patchli dosya : CRC32: 3C01ABC1
MD5: 4C580CA4F2D11F970E4CD5D30350BA8C
SHA-1: EC050A60C0ADA2CBD5ACD8CE0AEFF3F7B50BB798

• Editor
4 dakika önce, mustafakarasan yazdı:

ana dosya :CRC32: DB02E0D2
MD5: 4C0853786119A9905D3BBDBE523CFB03
SHA-1: F66A2C24D377D499641B625B375EC7DEC6A913AC

exe :CRC32: 738F3464
MD5: 0EB56A7AF069755955242D5B3E8EF5DD
SHA-1: CDE17FCFD32F07AC4D98DDE59A3771EC670F446C

patchli dosya : CRC32: 3C01ABC1
MD5: 4C580CA4F2D11F970E4CD5D30350BA8C
SHA-1: EC050A60C0ADA2CBD5ACD8CE0AEFF3F7B50BB798

sadece exenin hash değeri tutuyor peki usb ye yazdırmayı denedinmi?

r3pdz3.png
gqpLMO.png

daha onu denemedim fırsat bulunca deneyecem  bu tür sorunlara sebebiyet vermemek için kurulum olayını kolaylasak iyi olur çnc ekalıbı bir dosya ile usbye yazdırıp sonrada ana dosyayı atardık solidshare sitesinin yaptığı  multiboot kullanıyorum onda öyle  mesela fikir için söyledim

• Editor
1 dakika önce, mustafakarasan yazdı:

daha onu denemedim fırsat bulunca deneyecem  bu tür sorunlara sebebiyet vermemek için kurulum olayını kolaylasak iyi olur çnc ekalıbı bir dosya ile usbye yazdırıp sonrada ana dosyayı atardık solidshare sitesinin yaptığı  multiboot kullanıyorum onda öyle  mesela fikir için söyledim

bu tür dosyalarda dediğin çok zor şimdi sana soruyorum grub 2 mbr bilgilerini usb ye yazdırabilirmisin? daha sonra diski 3 parçaya bölebilrmisin bunlarada ayrı ayrı anlatım lazım o şekilde iş daha çok zorlaşır bir defa diske yazdırıp mbr bilgilerini oturtsan diskleri şekillendirsen  o zaman senin dediğin olur

yanlış bir şey dememişimdir  inşallah biz şimdi olayın inceliğini bilmediğimiz için basit düşünebiliyoruz  arakaplanı zorsa siz tabiki haklısınız zaten böyle bir imkan buldunuzmu bu işi yapabileceğinizi biliyorum bu arada yazılarımı dikkate alıp cevap verdiğiniz içinde teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık

son olarak şunu sorayım wim olarak Windowsları attığımızda wim isimleri önemlimi

• Editor
3 dakika önce, mustafakarasan yazdı:

yanlış bir şey dememişimdir  inşallah biz şimdi olayın inceliğini bilmediğimiz için basit düşünebiliyoruz  arakaplanı zorsa siz tabiki haklısınız zaten böyle bir imkan buldunuzmu bu işi yapabileceğinizi biliyorum bu arada yazılarımı dikkate alıp cevap verdiğiniz içinde teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık

son olarak şunu sorayım wim olarak Windowsları attığımızda wim isimleri önemlimi

wim isimleri önemli değildir kurulum aradığı isimdeki wim dosyasını bulursa direk kuruluma gecer bulamazsa farklı bir isim vermişseniz size kurmak istediğiniz wimi sorar ve istediğiniz wim i işaretler kurarsınız

14 dakika önce, oktay x yazdı:

köylü Hocam güzel çalışma olmuş emeğinize sağlık. Düzeltme patch bağlantısı hata veriyor bakabilirmisiniz "403 Forbidden"

sıkıntı yok 

bağlantıyı kopyala de adres çubuğuna yapıştır

baştaki

kısmını silerek enter la

Edited by oguzhan43
  • Like 2

• Editor
15 dakika önce, imajeplus yazdı:

köylü hocam

Windows 7 pe  siyah ekranda kalıyor uefi modda .Legaly modda sorunsuz çalışıyor.

Kaspersky da uefi modda hata veriyor.Legaly modda çalışıyor.

windows7 pe bazı pclerde uefi modda açılmıyor bendede aynı başlangıçta renkler karışıp donuyor karspersky yi eklemedim ben denemedim belki uefi desteği yoktur