Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Turknet Uzun Sürekli Kullanim

firtina_limani
 Share

Recommended Posts

arkadaslar ben suanda doping adsl üyesiyim ama bu servisin hizmeti git gide sevmemeye basladim ve bayada türknet vs reklamlar olsun kulananlar olsun vs gördüm simdi size sunu sormak istiyorum ben bunu düsünüyorum ttnet gibi aksamlari sorunlar oluıyormu dengezi sekilde geceleri yada aksamlari verimlilik düsüyormu yada bazen oluyorya ttnet de bazi sitelere izin vermiyor http miydi bir sorun dan dolayi siteye ulasamiyorduk bunlar oluyormu ?

bazen ttnet de olur olmaz face de sorun oluyor bazen youtube de ama benim doping adsl de bu tarz durumlar olmuyordu

Hocam yaşadığınız bölge de Türknetin kendi alt yapısı var mı ? Yoksa ise Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor olucaksınız. Doping de aynı şekilde. Değişen pek bişey olmaz. Akşam sorun oluyor demişsiniz arıza kaydı oluşturmanızı tavsiye ederim. 

Ben de TurkNet kullanıyorum. 1 sene oldu. Alt yapı Türktelekomun ama ben yinede memnunun.

Artıları çok fazla,

1. Taahhüt yok, Hizmeti beğenmedin mi? Hiçbir ceza yaptırımı uygulanmadan kapatabiliyorsun.

2. Adil kullanım kotası 150 GB, kendi alt yapısı var ise sınırsız AKK yok.

3. Müşteri hizmetleri her zaman çözüm odaklı, sorununuz olduğunda takip edip geri dönüş yapıyorlar. Ben bu güne kadar büyük bir sorunla karşılaşmadım. Kısa zamanda çözümlendi.

4. Ücret sabit. 59,99 TL

5. 1000 dk heryöne konuşma paketi yanında hediye,

Daha ne olsun. Senin için de uygunsa geçmeni tavsiye ederim. Beğenmezsen zaten iptal edebiliyorsun.

• Like 1

bende doping kullanıcısıyım.ama sıkmaya başladı eskisi gibi degil alternatif arıyorum.bulursam hemen geçecem.mesajla ek 25 gb aldım 5   6 kez bu ayki fatura 165 tl.sabit 55 tl olan fatura.burayıda bozdular önce iyidi.

akkn icin birsey yapmadim acicasi ama verdikleri servis den ve internet saglayiciligin sacmaligindan gina geldi acikcasi neden mi diye sorucak olursaniz

kac kere neti düsürdüler hizini sabitlediler vs dediler siplinter  olmadigi icin sorun var 1 gün ugrastim emek ettim bagladim  govat dan siplinter e girdim vs 

derken sorunun hic bir zaman türk telekomdaki kablolari deyistirme yada port deyistirme yapmadiklarini anladim yani eski dandik bir port dan ne beklenebilir ki ? 

bir kac güne bir netim de kesintiler görüküyor modemdeki hic bir cihaz ip alip nete giremiyor ve modemi kapatip aciyorum yine ayni sekilde ip alamadigimi görüyorum 

müsteri hizmetlerini aradigimda karsimdaki kisi sadece modemi resetlemee yani reboot islemi gerceklestirmemin gerektigini kendilerinde ip alip internete girdigimi görüklerini söylüyorlar

bu arada arkadasin birisi beni yanlis anlamis ttnet deki gibi aksam vakitleri türknet in hizi düsüyormu yada darbogaz yapip sorunlar cikiyormu diye sormak istedim 

Turknet kullanıyorum. Modeme gelen 75mbit hız. Wi-fi üzerinden notebook ile hızım AN İTİBARİYLE aşağıdaki değerdir. Gündüzleri de aynı değerde aşağı yukarı. İnternet sitelerinde ve kopma konusunda her hangibir sorun yaşamadım. Senin binana verilecek hız bilgisi için telefonla arayabilirsin, söylüyorlar ne kadar hız verilebileceğini. 

Screenshot_1.jpg

Ayrıca benim AKK 150GB. Eğer AKK istemez isen hızı max 16 mbit verebilirler. Opsiyoneldir. Bana 150GB kota yeterli olduğundan değişiklik istemedim.

Edited by yasak_ask
  • Like 1

resimi göremedim abi baska bir siteye yüklermisin ayrica online servislerinden alan adi ile tel yazinca 16 mbs alabilecegimi yazdi ve doping adsl de bu kadar cile bu kadar yarim yamalak internet e girme ile nasil diyim netin normalde 8 iken 4 e sabitlemeler den tutun hat degeri sorunlari yüzünden vs vs bir dünya sey dedikleri halde simdi bu saglayici 16 yi sorunsuz vereceklerine inanmiyorum acicasi 

suanda ttnet kullanicisi adana kozan da bir internet cafe calistiran abim ile konusurken bir adet video attim ve youtube pert yani acilmiyor dedigini duydum ve ben o arada bir firagman izliyordum 

2 dakika önce, firtina_limani yazdı:

resimi göremedim abi baska bir siteye yüklermisin ayrica online servislerinden alan adi ile tel yazinca 16 mbs alabilecegimi yazdi ve doping adsl de bu kadar cile bu kadar yarim yamalak internet e girme ile nasil diyim netin normalde 8 iken 4 e sabitlemeler den tutun hat degeri sorunlari yüzünden vs vs bir dünya sey dedikleri halde simdi bu saglayici 16 yi sorunsuz vereceklerine inanmiyorum acicasi 

Zaten hat konusunda kesin konuşmak aptallıktır. Ben dikkat ettiysen "max 16mbit" yazdım. Hattın sorunluysa zaten hızlı internet kullanımını unut. Hatları yenilemedikçe hız konusunda bir gelişme bekleme. 

NpLyyg.jpg

• Like 1