Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 X64 AIO Rs2 Ver.1703 (is Derlemesi 15063.138) 13 Nisan 2017

orca2002
 Share

Recommended Posts

netframework 4.xx ü kendimizmi kurucaz? çünkü çoğu driver 4.xx istiyor. paket varsa verebilirmisiniz?

iso linki istediğim arkadaşlar kusura bakmasınlar uefi var diye ve son çalışma olduğu için bu çalışmayı indiriyorum.

Edited by abdulhey_

15 dakika önce, orca2002 yazdı:

yanlış olmuş düzelttim doğrusu 138 versiyon resminde zaten görülüyor

benim sormamın nedeni şu: (gerçi sizinde karıştırdığınız açık gibi :)söylemem üzerine düzeltmiş olmalısınız) daha eski Creators sürümlerinde epey bir boyut farkı oluyormuş .118 ile .138 arasında boyut farkımı vardı? ondan yani. saygılar.

EDİT: düzeltmiş olduğunuzu söylemişsiniz ukalalık etmiş gibi olmayayım. sanırım siz karıştırdıkça bende karıştırıyorum. :) çünkü daha öncekini 138 olarak yazmışsınnız .118 e döndüm 118. indirin demişsiniz. neyse asıl konu dediğim gibi boyut farkımı vardı da ondan değiştirdiniz diye merak ettim.

Edited by abdulhey_

9 dakika önce, orca2002 yazdı:

118 diye bir derleme yok 15063.0, 15063.13 ve son olarak bu derleme yani 15063.138 çıktı

neyse ben pek anlamıyorum gerçekten. ama final sürümün: yapı:15063 sürüm 1703 diye biliyorum. önceki deneme sürümlerinde bir gb a yakın fark olduğu konusunda yazılanları gördümde ondan merak ettim. yanlış anladığımıda sanmıyorum.

2 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

neyse ben pek anlamıyorum gerçekten. ama final sürümün: yapı:15063 sürüm 1703 diye biliyorum. önceki deneme sürümlerinde bir gb a yakın fark olduğu konusunda yazılanları gördümde ondan merak ettim. yanlış anladığımıda sanmıyorum.

hayır 1gb fark filan yok windows 10 bu gün itibariyle son RS2 derlemesi bu (ver.1703 build 15063.138)

18 dakika önce, orca2002 yazdı:

hayır 1gb fark filan yok windows 10 bu gün itibariyle son RS2 derlemesi bu (ver.1703 build 15063.138)

neyse yanlış veya doğru gördüm. iletileriniz benimkinden yaklaşık 15 kat az ama tecrübe puanınız benimkine yakın. tecrübeniz nerden kaynaklanıyor bilmiyorum. başarılarınızındevamını dilerim. pardon benden de fazlaymış tecrübe puanı. :)

Edited by abdulhey_

Bir saat önce, abdulhey_ yazdı:

neyse yanlış veya doğru gördüm. iletileriniz benimkinden yaklaşık 15 kat az ama tecrübe puanınız benimkine yakın. tecrübeniz nerden kaynaklanıyor bilmiyorum. başarılarınızındevamını dilerim. pardon benden de fazlaymış tecrübe puanı. :)

25 yıldır 250 pc 4 server 6 network yönetimini yapmaktayım microsoft 

Please register to see this content.
 sertifikası sahibiyim

• Like 2

8 dakika önce, orca2002 yazdı:

25 yıldır 250 pc 4 server 6 network yönetimini yapmaktayım microsoft 

Please register to see this content.
 sertifikası sahibiyim

ooo maşşallah sizin gibi değerli birini burda bulmak büyük şans bizim için. sakın fazla uzaklaşmayın :) ama yeni tnctr lisiniz galiba?

Edited by abdulhey_

39 dakika önce, orca2002 yazdı:

hayır asl uzun zamandır buradaydım fakat Windowsköylü ve motun gibi ustalar sistem yapmayı bırakınca açığı kapatma devreye girmem gereğini düşündüAsabı bm sadece

95 İletiniz olunca yenisiniz sandım. Ama ifadeleriniz bile tecrübenizi taçlandırıyor. Tebrik ederim. Geçen birine kasamı söyledim.  Baya yüksek düzeyde o sisteme windows 10 kurulurmu dedi. Ne kurayım dedim.windows95 kur dedi. Neye kızdı anlamadım :-)  çok bilgiliymiş onunla konuşurken dikkatli konuşmalıymışım. Asabı biraz bozuktu galiba.. demek istediğim bir insan ne kadar büyükse narsizmi o kadar küçülmeli.

29 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

95 İletiniz olunca yenisiniz sandım. Ama ifadeleriniz bile tecrübenizi taçlandırıyor. Tebrik ederim. Geçen birine kasamı söyledim.  Baya yüksek düzeyde o sisteme windows 10 kurulurmu dedi. Ne kurayım dedim.windows95 kur dedi. Neye kızdı anlamadım :-)  çok bilgiliymiş onunla konuşurken dikkatli konuşmalıymışım. Asabı biraz bozuktu galiba.. demek istediğim bir insan ne kadar büyükse narsizmi o kadar küçülmeli.

insanın bir konuda bilgisi arttıkça aslında hiç birşey bilmediğini farkeder

• Like 2

23 saat önce, kombikik yazdı:

neden esd li si yok dadlum ?

gerek görmedim install.wim 4gb boyutunu aşmıyor yani hem esd li kurulum yapamayayan eski pc ler hemde yeni uefi kurulum yapmak isteyenler için uygun yalnızca boyut büyük olduğu için yaklaşık 500 mb fazla dosya indirmek gerekiyor

1 saat önce, k_suvari yazdı:

Hocam bir türlü indirme bağlantısından indiremiyorum. Nedeni ne olabilir?

hiç bir fikrim yok zira farklı ağlarda denedim hiç bir sorun gözükmüyor. bulunduğunuz ağda chekpoint gibi bir firewall olabilir belki

51 dakika önce, outlawist yazdı:

usta keşke biraz modifiye yapsaydınız defender felan sistemden sişlmek gibi felan

arkadaşlar ben sadece orjinal sistem yapıyorum ekleme çıkarma ve modifiye yapmıyorum eğer modifiye yapmak isteyen varsa Destroy Windows 10 Spying denen ücretsiz yazılımı indirin ve istemediğiniz  servisleri veya telemetry, mağaza, xbox, defender  gibi servisleri kaldırabilir ve windows 10 un arka kapısından bilgileri microsofta ileten servislerini firwall a bu proğram vasıtasıyla kurallar ekleyerek devre dışı bırakabilirsiniz.

• Like 2