Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win8.1 Pe 2017 V3 + Office2007

red_d
 Share

Recommended Posts

46 dakika önce, cankusa yazdı:

red_d iyi bayramlar sizin hazırlamış oldugunuz sistemi önceden indirip denemiş menmun kalmıştım.

sizin bu sisteme karadurak hocanın win10 86x64 live sisteminde kullanmış oldugu gibi gercek ıso dosyasını ilave ederek  sistem kurulumu yapabilirmiyiz.cevabınız olumlu ise yolu yöntemi hazırlanması  hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz.

Not:Ben bu sizin hazırlamış oldugunuz sisteme windows 7 ıso yu eklemek bundan sonra  multıbot  olarak kullanmak istiyorum.

Pe üzerinden windows kurulumunu eklemeyi tam bilmiyorum, köylü ustanın yaptığı win10pe de windows kurulumu mevcut, karadurak ın win10pe si gibi ama programlar vs içinde. tek iso olarak yapılmış.

On Sun Jun 04 2017 at 10:02, K1nq12 yazdı:

@tahsin4345  Kablosuz donanımın devreye girmesi için....

resimde Broadcom Netlink ......   satırının sağındaki yön tuşuna tıklayıp kabloludan kablosuza geçin....

2 satır altta wifi sekmesine tıklayıp ağınızı bulun...

şifrenizi girin...

49 dakika önce, cankusa yazdı:

cevabınız için teşekür ederim  her iki üsdadın programını denedim fifiye baglanma problemi yaşadıgım için tercihim sizin programı kullanmak yönünde.

Köylü üstadın konusunda şöyle bir çözüm verilmişti. Bende işe yaradı,bağlandı. Bir dene istersen. Win10pe de wifi ye bildiğimiz yöntemle bağlanmıyor. Ağ programı üzerinden bağlanıyor.

2 saat önce, red_d yazdı:

Köylü üstadın konusunda şöyle bir çözüm verilmişti. Bende işe yaradı,bağlandı. Bir dene istersen. Win10pe de wifi ye bildiğimiz yöntemle bağlanmıyor. Ağ programı üzerinden bağlanıyor.

@tahsin4345  Kablosuz donanımın devreye girmesi için bahsetmiş oldugunuz aşadaki program ise 1 adım tamam 2 adımda kabloludan kablosuza geçtigimde (Fifi) ye

çevremdeeki fifi baglantılarını göremedigim için baglantı kuramıyorum

https://www.tnctr.com/uploads/monthly_2017_05/592e8c83bf64b_EkranAlnts.JPG.5b308618721808a7b8476ede521ccf20.JPG

@cankusa wifi kartını seçtikten sonra aşağıda wifi sekmesine tıklayınca ağlar görünüyor normalde, laptop kullanıyorsan ve wifi açma kapatma tuşu ya da fn kısayol tuşu vs varsa onu kapat aç dene bir de. Wifi uzakta kalıyorsa telefonun ağ paylaşımını açıp yakın bir  yere koy garanti olsun. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Eğer bunlar da olmazsa son ihtimal wifi kartını tanımadığı için yapıyor olabilir. 

Please register to see this content.

Live sistem kurup fifi baglantısı kurmaya çalıştıgımda fifi özelligi devre dışı bırakılmış görünüyor aktif hale nasıl getirebilirim.

Oysa sizin hazırlamış oldugunuz Live sistemde bu sorunu yaşamıyorum.

1 saat önce, cankusa yazdı:

Please register to see this content.

Live sistem kurup fifi baglantısı kurmaya çalıştıgımda fifi özelligi devre dışı bırakılmış görünüyor aktif hale nasıl getirebilirim.

Oysa sizin hazırlamış oldugunuz Live sistemde bu sorunu yaşamıyorum.

Win8.1pe de sorun yok, normal sistemde nasıl wifi ye bağlanıyorsa o şekilde bağlanıyor ama win10pe lerde kendi ağ programı çalışmıyor, resimde gösterdiğin ağ programından bağlanıyor. Yalnız resimde üstteki aygıt seçme çubuğunda ethernet seçili, önce oradan wifi aygıtını seç sonra wifi sekmesine tıkla. Bende biri ethernet diğeri wifi (boardcom diye yazıyor) olmak üzere 2 ağ aygıtı görünüyor. Ben önce aygıt  olarak boardcom wifi aygıtını seçip sonra wifi sekmesine tıklıyorum, o zaman ağların hepsi görünüyor. 

• 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 9 ay sonra...