Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Uefi Windows

garb02
 Share

Recommended Posts

30 dakika önce, Django yazdı:

Bu nasıl bir zihniyet bu nasıl bir mantık. Kim söyledi uefi destekleyen bilgisayara uefisiz windows kurulunca parçalarının bozulacağını? Ulubeyin paylaştığı win 10 64 biti rufus ile uefi şeklinde formatlayabilirsin. Saçma sapan düşünceler akla mantığa sığmayacak çıkarımları yazmayın bence. 

Bir sizinle görüşmedim

2 o zamanlar bilgisayarla haşirnişir olarak yapıyordum 15 yıl önce X86 işletim sistemi vardı. x86 işletim sistemi destek veriyordu ozamanları anlşatıyorum sana x64 bit kurulum yaptım. Daha doğrusu dondu bilgisayar formtlanırken Darma duman oldu Hdd ve chipset gitti. O zamanlar yeni çıktı windows 7 onuda sen düşün. şimdiki bi hata  yapmayayım 12 milyarlık bilgisayarımı heder etmeyeyim dedim. O bilgisayar virüslü pc toplama bilgisayar. Toplanmış bilgisayar almadım içinde windows recovery olanlardan almadım alsam ihtiyaç duymazdım

Edited by garb02
Bi eklenti daha yazdım
  • Like 1

Bunda bozulma söz konusu olmaz Çünki uefili pc ye uefi siz kuruluma izin vermez uyarı verir bu konuda rahat olun..

İkincisi dediğiniz gibi 15 yıl önce x32bite  gidip x64 kurulumu yaparsaniz sistemi kilitler anakartı bozardi...Bu şimdiki sistemler daha akıllıca yapılan sistemlerdir hemen uyarı veriyor....

Uefi desteği mekanik bir sistem değil yazılımsal bir sistemdir...onun için sorun yada bozulma olmaz zaten kurmaz uyarı  verir.....verdiğim link sizin ihtiyacıni karşılar...kmspico ile lisanslayabilirsiniz

• Like 1