Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

ücretsiz Antivirüs önerileriniz.

ratapan
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır Avast antivirüs programını kullanıyordum. Bugün  link kısaltma sitelerinden(bc vc vs) reklamı geçip dosya indirecektim reklamı geçe tıkladım ilk seferde sayfa tepki vermedi ikinci seferde reklamı geçti dosyayı indirdim.Reklam sayfasını geçerken aşırı popup sekmeler açıldı bu arada avast bir defa uyarı verdi ve virüs engellendi dedi. Daha sonra web tarayıcılarını açtığımda açılış sayfaları "launchpad.org" olarak değiştirilmiş. Sorunu çözdüm fakat antivirus aktif iken bu şekilde sorun ortaya çıkması beni rahatsız etti.Bu yüzden farklı ve ücretsiz bir antivirüs programı kullanmak istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. Win7(x64) kullanıyorum.

Edited by ratapan

Please register to see this content.

ücretsiz serialler

Spoiler

SABCONLN3DA3AF9E523D
SAA7ONLNC6BBDBDE4D22
SAC2ONLN7F63E93B34EA
SACCONLN4BD6E24EEEC5
SA68ONLNE52B2DC55C36
SACFONLNE4E968ACB6E7
SAB8ONLN87BA2AE7B22D
SA22ONLN2329633ADFE4
SA63ONLN66547E2E74E7
SAB5-WTFT-4456-3326-7E3B

• Like 3

bu siteden ücretli antivirüsler için bedava lisans temin edebilirsin. Yalnız çoğu antivirüslerin lisansları 90 günlüktür. Artık lisansın bitince silip başka bir tane yüklersin ;)

• Like 1

360 SECURİTY iyidir 1 yıdır kullanıyorum sıkıntı çıkarmadı 4 değişik antivürüs arama motoruna sahip

istersen avira istersen bit defender istersen 2 tane daha var hangisini isterse onu seçersin. ayrıca çok güzel bir sürü özelliği var bir denemeni tavsiye ediyorum

• Like 1

safebrowse.co sitesine girip tarayıcınıza uygun eklentiyi kurarsaız bu link kısaltma sitelerinde geçişleri oto yapacaktır.Ayrı ublock origin reklam engelleyici kullanınız.

Virüs konusuna gelirsek sizin sisteminizde şuan virüs bulunmakta anti-malware programıyla taratırsanız illaki temizleyecektir.Hafif istersen zemana öneririm ama kapsamlı dersen malwarebytes öneririm.

Bunun dışında Adwcleaner-Junkware Remove Tool (JRT)-Ultra Adware Killer bu programlarla düzenli olarak taratın (her ay) böylece virüslerin önüne geçmiş olursunuz.

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1

2 dakika önce, nrnr yazdı:

Buradan 11 saat içinde indir 1 yıl kullan

https://sharewareonsale.com/s/iobit-malware-fighter-pro-sale

Bunu yüklediğimde mavi ekran hatası almıştım pc açılmıyordu. malware yüklicekseniz zemana veya malwarebytes kullanın derim.

• Like 1

Bedava koruma o kadar olur zaten. Kullanıcı da dikkatli davranırsa sorun olmaz ama. Böyle bir kullanıcı IS veya Total Security kullanmalı bence. Tabi bunlar da ücretli oluyor.

Bende uzun süreli bir Avast kullanıcısıyım ama tercihim her zaman minimum IS dir. Şu an kullandığım Premier sürümü ve virüs diye bir şey senelerdir görmedim. Bu süre Windows 7 ilk çıkışına kadar uzanıyor. 

Free sürüm de kullandığım olmuştu.

Yine de tavsiye Bitdefender olacaktır. Nasıl bir kullanıcı olduğunu bilmediğim kişilere direkt olarak Bitdefender kurarım.

Edited by DJ_Rush
  • Like 1

7 saat önce, ratapan yazdı:

Arkadaşlar yaklaşık 6 aydır Avast antivirüs programını kullanıyordum. Bugün  link kısaltma sitelerinden(bc vc vs) reklamı geçip dosya indirecektim reklamı geçe tıkladım ilk seferde sayfa tepki vermedi ikinci seferde reklamı geçti dosyayı indirdim.Reklam sayfasını geçerken aşırı popup sekmeler açıldı bu arada avast bir defa uyarı verdi ve virüs engellendi dedi. Daha sonra web tarayıcılarını açtığımda açılış sayfaları "launchpad.org" olarak değiştirilmiş. Sorunu çözdüm fakat antivirus aktif iken bu şekilde sorun ortaya çıkması beni rahatsız etti.Bu yüzden farklı ve ücretsiz bir antivirüs programı kullanmak istiyorum ve önerilerinizi bekliyorum. Win7(x64) kullanıyorum.

Aşağıdaki linke göz atmanı tavsiye ederim;

• Like 2

yıllarca eset kullandım sonra bi süre webroota geçtim ve şimdi comodo kullanıyorum. şimdilik bi yanlışını görmedim :p  Bence ücretsiz yazılımları indirip bi süre tecrübe etmeli ve kararı denedikten bir süre sonra kendiniz vermelisiniz. comodoyu denemenizi tavsiye ederim.

• Like 1

Comodo Cloud Antivirus indir

Tıkla insin Esetten iyi :)

Küçük boyutlu ve tam müdahale hakkı verir bulut hizmetini kapatabilrsiniz.

Android Windows ve antivrüslerde linux görselliğine ayak uydurdu genelde siyah tema ile geliyor işletim sistemleri ve uygulamalar.

Edited by KiN
  • Like 2

4 saat önce, KiN yazdı:
Comodo Cloud Antivirus indir

Tıkla insin Esetten iyi :)

Kendi bilgisayarımdan alıntıdır açık renk teması bulut antivirusdur :) Küçük boyutlu ve tam müdahale hakkı verir bulut hizmetini kapatabilrsiniz.

Android Windows ve antiivrüslerde linux görselliğine ayak uydurdu genelde siyah tema ile geliyor işletim sistemleri ve uygulamalar.

a.JPG.181c063ae7006bb87e6291b3ca57e5db.JPG

Esetten iyidir derken bahsettiğiniz antivirüsün ram kullanımından menü geçiş hızlarını bir hayli düşürdüğünden ya haberiniz yok yada farkında değilsiniz.Tarama konusuna gelirsek eset güncel sürümlerde sıfır yanlış alarm vermekte sezgisel taramayı açtığınızdada çok iyi tarama yapmakta yanlış anlaşılmasın eseti savunacak değilim sadece gördükelrimi söylüyorum.

• Like 1