Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

QTranslate 6.7.2 Türkçe (Dil çeviri programı)
Güncelleme tarihi: 14 NİSAN 2019
Yeni Simge - Anında çeviri özelliği açık - Kısayollar aktif gelir!
Alıntı

İNDİRMELİNKİ

https://filescdn.net/2wfvtnxe3rui 1MB KATILIMSIZ

Kaynak linki: https://quest-app.appspot.com/download

Ekran Görüntüsü

qdBpzD.png

Hakkında

QTranslate bir çok dil arasında istediğiniz metinleri hızlıca çevirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış kullanışlı bir uygulamadır.
Bu küçük program aracılığıyla tek yapmanız gereken kullanmak istediğiniz çeviri servisini ve hangi diller arasında çeviri yapmak istediğinizi seçerek, çevirmek istediğiniz metinleri yazarak kolayca çevirmek.
Program yaptığı çeviri işlemlerini online olarak yaptığı için internet bağlantısı gerektirmektedir.

Edited by forjest
  • Like 7
  • Thanks 2

• TornadoEffect changed the title to QTranslate 6.7.1 Türkçe (Dil çeviri programı)
efe34, 10 saat önce yazdı:

x86 gibi bir hata alıyorum kurulmuyor

Portable/kurulumsuz versiyonu winrar sfx ile paketlendi efe istersen eğer7zip,winrar uygulamaları ile (sağtık,buraya çıkart) ile dizin içindenden de ayrıca kullanabilirsin.Yeni link eklendi saygılar.

muan, 13.11.2018 - 12:47 yazdı:

iki gündür kullanıyorum ve gayet başarılı ve hızlı. Sadece şunu anlamadım simgesi neden google maps?

Merhabalar üstad,uygulamanın simgesini beğenmediğim için o şekilde olmuştu bu hususta haklısın gmap icon'u,gtranslator olarak algıladığımdan senin yorumundan sonra farkettim doğrusu dalgınlık işte oluyor bazen (yinede simge fena durmuyordu) :) gtranslator iconu olarak yeniledim saygılar.

• TornadoEffect changed the title to QTranslate 6.7.2 Türkçe (dil çeviri Programı)
  • 3 ay sonra...

kilicmuhsin

İngilizce alt yazı otomatik çeviri için daha evvel'den bsplayer'ı kullanıyordum oldukçada iyiydi.Tabiiki text olarak oluşturma senkronizasyon işlemleri için bahsi geçen gelişmiş editor'ler kullanmak gerekli.Bu işlerde etkili alternatiflerden istifade etmek gerektiği düşüncesindeyim bazen alıştığımız uygulamalardan vazgeçmek zor olabilmekte ne yazıkki. :) 

Çeşitli editorler mevcut bilmem iş görürmü:

Spoiler

Subtitle Edit
VisualSubSync
Subtitle Workshop
SubtitleCreator
Aegisub Advanced Subtitle Editor
DivXLand Media Subtitler
WinSubMux
Subtitle Editor
AHD Subtitles Maker
SubEdit Player

Kaynak: 

Please register to see this content.

• Like 1

Forjest ustam öncelikle cevabın için çok çok teşekkür ederim.Benim aradığım,meselâ bir altyazı sitesinde bir filmin yabancı dilde altyazısı var,o altyazıyı kopyalayıp yapıştırıp Türkçeye çevirmek.Aynen Googletranslate'de olduğu gibi.Ama Googletranslate 5000 karakterden fazlasına izin vermediği için çok uğraştırıyor.Ben editörlerle uğraşacak kadar yetenekli birisi değilim,63 yaşındayım.Başını ağrıttıysam özür dilerim

• Like 1

Rica ederim önemli değil.Çoklu satır çeviri işlemleri için evet google translator sınırlama koymuş artık bende,bir uygulamanın dil çevirisini yaparken denk gelmiştim daha evvel bu durum canımı sıkmıştı.

1.QTranslate üzerinden Microsoft + Yandex çevirici seçimide işe yarar görünmekte.

Spoiler

8d0a74bd31c.png

2.Bu işlerde daha etkin ve gelişmiş bir uygulama kullanmakta örneğin: Babylon sözlük uygulaması daha uygun olabilir daha evvel kullanmadım ancak oldukça iyi görünmakte denemekte yarar var.Umarım işinizi görür.

Spoiler

İndirmelinki: 

Pro full versiyon (harici kaynaktan edinilmiştir!)

QL92lg.png

Saygılarımla. :) 

Edited by forjest

forjest, 8 saat önce yazdı:

Rica ederim önemli değil.Çoklu satır çeviri işlemleri için evet google translator sınırlama koymuş artık bende,bir uygulamanın dil çevirisini yaparken denk gelmiştim daha evvel bu durum canımı sıkmıştı.

1.QTranslate üzerinden Microsoft + Yandex çevirici seçimide işe yarar görünmekte.

İçeriği Görüntüle

8d0a74bd31c.png

2.Bu işlerde daha etkin ve gelişmiş bir uygulama kullanmakta örneğin: Babylon sözlük uygulaması daha uygun olabilir daha evvel kullanmadım ancak oldukça iyi görünmakte denemekte yarar var.Umarım işinizi görür.

İçeriği Görüntüle

İndirmelinki: 

Pro full versiyon (harici kaynaktan edinilmiştir!)

QL92lg.png

Saygılarımla. :) 

Teşekkürler Forjest ustam

• Like 1

• 4 ay sonra...

QTranslate 6.7.3.0 | Katılımsız

{SPOILER]

kurulum-bilgisi.png
Boyut: 1,28 Mb
Sıkıştırma: Zip / Şifresiz
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm
MD5: AAFC7F39B989213450EB194ECEF1B0BF
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
kurulum-notlari.png
# "Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz.
indir.png

{SPOILER]