Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?   33 members have voted

1. 1. Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?

• Begenmedim.
      5
    • Begendim.
      15
    • Çok Begendim.
      13

Please sign in or register to vote in this poll.

37 posts in this topic

Ellerine sağlık üstad...Linkleri sabırsızlıkla bekliyorum...

üstad bide x86 hazırlarsan tadından yenmez

1 person likes this

x86 olanıda ihşallah gelir üstad. (Makinada ram 2 gb tek çekirdek :) )

Hocam sistemlerini beğenerek indiriyorum güzel sistemler ellerine sağlık .. (yanlış anlama ama biraz takıntılıyımdır altaki yazıyı kaldırabiliyormuyuz (senin adın kalabilirde orjanil alın falan her sefer görünce kafaya çok takıyorum hakkını helal et )

Posted (edited)

UEFI olmaması dezavantaj. install.wim dosyasını ikiye bölüp UEFİ destekli sistem olabilirdi. Neden tercih edilmedi acaba. :mellow:

UEFI desteği eklemek o kadar zor değil gerçi kişi kendi de ekleyebilir indirme yaptıktan sonra.

Ayriyetten emek isteyen bir çalışma ve güzel görünüyor. Eline sağlık.

Açıklamalarda bir açık gözüme çarptı.

ESD sıkıştırması yapılmamıştır yazıyor ama altta daha sonra ESD Ultra sıkıştırılması yapılmıştır yazıyor. :mellow:

Edited by DJ_Rush

40 dakika önce, DJ_Rush yazdı:

UEFI olmaması dezavantaj. install.wim dosyasını ikiye bölüp UEFİ destekli sistem olabilirdi. Neden tercih edilmedi acaba. :mellow:

UEFI desteği eklemek o kadar zor değil gerçi kişi kendi de ekleyebilir indirme yaptıktan sonra.

Ayriyetten emek isteyen bir çalışma ve güzel görünüyor. Eline sağlık.

Açıklamalarda bir açık gözüme çarptı.

ESD sıkıştırması yapılmamıştır yazıyor ama altta daha sonra ESD Ultra sıkıştırılması yapılmıştır yazıyor. :mellow:

Yanlis yazmisim duzeltirim.

1 person likes this

Teşekkürler,ellerin dert görmesin..

katılımsız proğramları flaşa attıktan sonramı eklesek yoksa dosyanın içine girip ekleyip yenidenmi ziplesek daha iyi hatasız olur

3 dakika önce, nutica yazdı:

katılımsız proğramları flaşa attıktan sonramı eklesek yoksa dosyanın içine girip ekleyip yenidenmi ziplesek daha iyi hatasız olur

Fark etmez, flash a rufus gibi bir program ile iso dosyasını attıktan sonra katılımsızlarıda flashta gosterılen yere atmanız yeterlı olacaktır.

sağol bazı zaman dosya rufus da atıldıktan sonra eklenirse proğram kurulumunda hata veriyor ondan sordum

Posted (edited)

Şifre-Pass : RAR Dosyasında Yazmaktadır.

pes yani yakıştıramadım size kafamı buluyon üstad.. rar pas ??????????????

Edited by italyano43
1 person likes this

Alphonso Elric

bu şifrede olmuyor...

bak ramazan geliyor, biraz ara ver istersen,   ayık kafa yayınla şunları...B)

1 person likes this

güzel olmus aga yine döktürmüşsün windows 10 çalısman olursa indirir kullanırım uefi bios olmasın logo degişmiyor

1 person likes this

16 saat önce, italyano43 yazdı:

Şifre-Pass : RAR Dosyasında Yazmaktadır.

pes yani yakıştıramadım size kafamı buluyon üstad.. rar pas ??????????????

Yakıştıramayacak birşey yok. Rar dosyasını acıyorsunuz işte burada yazıyor sanırım sız ayık kafa ile gormedınız. :)

p0OWpL.png

15 saat önce, AdnanG252m252351 yazdı:

güzel olmus aga yine döktürmüşsün windows 10 çalısman olursa indirir kullanırım uefi bios olmasın logo degişmiyor

Begenmenzi şahsımı sevindirmiştir.

SAYGILARIMLA.

1 person likes this

Posted (edited)

Please login or register to see this link.

buraya ne şifresi yazacağız_

Alphonso Elric/Natsu Dragneel

Edited by italyano43
1 person likes this

2 saat önce, italyano43 yazdı:

Please login or register to see this link.

buraya ne şifresi yazacağız_

Aşagıdaki metnin tamamını yazınız lütfen veya yapıştır yapınız. Şifrede sorun yok. İyi çalışmalar.

1 person likes this

Daha önce çok fazla çalışmanı kullanmıştım. Yine güzel bir çalışmaya benziyor. Temaları ayrı olarak paylaşabilir misin?

1 person likes this

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş,eleştirilecek bir şey yok,herşey yerli yerinde,tekrar teşekkür ederim.Saygılar.

1 person likes this

Kardeşim süpersin be on numara performans ile çalısıyor eline yüregine sağlık 

i5 işlemcide şu an ucuyorum fazlasıyla herseye yeterde artar bundan önceki w7 çalışmanda çok iyiydi teşekkürler saygılar...

1 person likes this

@Alphonso_Elric Çalışman için teşekkür ederim. Her zamanki gibi müthiş. Ancak yşadığım 2 adet sorunum var, çözüm sağlayabilir misin bilmiyorum :)
1- SSD kullanıyorum, acaba ek olarak ahci driver paketide ekleyebilir misin?

2- Yükleme yaptıktan sonra bilgisayardaki klasör ve dosyalarda izin sorunları yaşıyorum. Mesela masaüstüne hiçbirşey kaydedemiyorum veya chrome indirme yapmaya izin vermiyor, izinler eksik diye uyarı veriyor. Sebebi ne olabilir yada ne yapmamı önerirsin?

1 person likes this

Çalışmanı dün indirdim ve kurdum. Kurarken ve çalıştırdığımda hiç bir olumsuz durum ile karşılaşmadım.

Bu yüzden çalışmana ve emeğine çok teşekkürler. ve  üretkenlğinizin devamı dileği ile hoşça kal dostum saolasın...

On 11.05.2017 at 00:15, deli_petro06 yazdı:

Daha önce çok fazla çalışmanı kullanmıştım. Yine güzel bir çalışmaya benziyor. Temaları ayrı olarak paylaşabilir misin?

Çalışmalarımda tema kullanmamaktayım. DLL editlemesi yapmaktayım o nedenle temaları paylaşma gibi bir imkanız malesef yok.

On 11.05.2017 at 11:24, kocamanadam yazdı:

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş,eleştirilecek bir şey yok,herşey yerli yerinde,tekrar teşekkür ederim.Saygılar.

Ben teşekkür ederim, ilginize.

On 11.05.2017 at 12:57, fatherx yazdı:

Kardeşim süpersin be on numara performans ile çalısıyor eline yüregine sağlık 

i5 işlemcide şu an ucuyorum fazlasıyla herseye yeterde artar bundan önceki w7 çalışmanda çok iyiydi teşekkürler saygılar...

Ben teşekkür ederim, ilginize.

22 saat önce, cashflow67 yazdı:

@Alphonso_Elric Çalışman için teşekkür ederim. Her zamanki gibi müthiş. Ancak yşadığım 2 adet sorunum var, çözüm sağlayabilir misin bilmiyorum :)
1- SSD kullanıyorum, acaba ek olarak ahci driver paketide ekleyebilir misin?

2- Yükleme yaptıktan sonra bilgisayardaki klasör ve dosyalarda izin sorunları yaşıyorum. Mesela masaüstüne hiçbirşey kaydedemiyorum veya chrome indirme yapmaya izin vermiyor, izinler eksik diye uyarı veriyor. Sebebi ne olabilir yada ne yapmamı önerirsin?

1-Sürücü paketlerini, dogrudan iso içine gömmeyi pek dogru bulmuyorum hen iso dosyası kabarıyor hemde ne varsa orjinal sürüm vardır görüşündeyim.

2-Aynı çalışmayı kendimde kullanmaktayım izinler konusunda hiçbir sorun yaşamadıgımı bilmenizi isterim. Nedenine gelince biliyormuyum nedeni konusunda inan bilgim yok. Bu konuda yardımcı olamadım kusura bakma.

7 dakika önce, ahmetgugurel yazdı:

Çalışmanı dün indirdim ve kurdum. Kurarken ve çalıştırdığımda hiç bir olumsuz durum ile karşılaşmadım.

Bu yüzden çalışmana ve emeğine çok teşekkürler. ve  üretkenlğinizin devamı dileği ile hoşça kal dostum saolasın...

Ben teşekkür ederim, ilginize. Şahsım mutlu olmuştur.

ÇALIŞMAYI KULLANAN ARKADAŞLARDAN RİCAM OLACAK, EKRAN ALINTILARINI KONUYA EKLEMENİZİ RİCA EDİYORUM. NEDENİYSE İNDİRECEK VE KULLANACAK OLANLAR İÇİN BİR REHBER NİTELİĞİ TAŞIYACAKTIR.

O NEDENLE EKRAN ALINTILARINI KONUYA EKLERSENIZ ÇOK MEMNUN OLACAĞIM.

SAYGILARIMLA.

1 person likes this

rufus ile yazdırırken resimdeki gibi bir hata variyor NTFS de sorun yok ancak FAT32 de bu hatayı veriyor ...USB sürücüm 16GB 

Ekran Alıntısı.JPG

1 saat önce, carlos77 yazdı:

rufus ile yazdırırken resimdeki gibi bir hata variyor NTFS de sorun yok ancak FAT32 de bu hatayı veriyor ...USB sürücüm 16GB 

Ekran Alıntısı.JPG

UEFİ olarak hazırladığın için bu hatayı alıyorsun. Bu sistem UEFI desteklemiyor standart Bios sistemler için kullanılan Rufus ayarlarını kullanın, tabi eğer sisteminiz UEFİ desteklemiyorsa.

Kimi de UEFI sistemi vardır ama MBR kurulumu yapar. Size kalmış.