Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?   33 members have voted

1. 1. Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?

• Begenmedim.
      5
    • Begendim.
      15
    • Çok Begendim.
      13

Please sign in or register to vote in this poll.

37 posts in this topic

Windows 10 [AlpElwin] X64 Pro

8MBqA1.png

BrYJ3L.png

ZZ4vm3.png

j8Z0mW.png

DPZzp3.png

2rALBE.png

Windows 10 Çalışmasına Başlanmıştır.

Umarım ki Güzel Bir Çalışma Çıkacaktır.

TAMAMLANMAMAKLA BİRLİKTE ZAMAN BULDUKÇA HAZIRLIYORUM.

SÜRE VEREMİYORUM.

SON ANA KADAR HERŞEY DEĞİŞEBİLİR.

SAYGILARIMLA.

3 people like this

Hocam senden bir ricada bulunabiliyor muyuz sistem için?

1 person likes this

4 dakika önce, TimeShift yazdı:

Hocam senden bir ricada bulunabiliyor muyuz sistem için?

Şuan için hayır efendim. Saygılarımla.

Teşekkürler, Win 10 Çalışmanı sabırsızlıkla bekliyoruz...

Posted (edited)

Çok Teşekkür Ederim.Win-10 Dışında Diger Çalışmalarınızı Çok Severek Kullandım.Bu Çalışmanızı Sabırsızlıkla Bekliyorum.Şimdiden Emeklerinize Yüreginize Saglık.Saygılarımla..

Edited by Uktecan

pc ye format atacaktım ama senin bu çalışmanı beklemeye karar verdim umarım en yakın zamanda tamamlayabilirsin. Çalışmalarında başarılar.

@Alphonso_Elric 

Yeni yaptığın çalışman için senden bir kaç şey rica edecektim. Eğer dikkate alır ve çalışmana katarsan çok sevinirim.

1- Windows kurulumundan sonra güncelleştirme paketlerinin yedeklerini disk temizlemeyle kontrol ettiğimde genellikle 300 MB-3 GB arası veri kalıyor. Sistemi temizleyipte iso yapar mısın? Sistem kurulumundan sonra çok uzun sürüyor bu işlem.

2- SSD kullanıcıları için Windows Search, Disk Dizinleme, Disk Birleştirme, Superfecth gibi hizmetlerin kapatılmasını sağlayan bir program yapar mısın yada farklı bir iso yapar mısın? Eğer upload uzun sürer dersen sen torrent aç ben senden indiririm ve hızlı linklere (userscloud, mega, pcloud gibi) yüklemesini yapıp konunda paylaşırım. Her Windows kurulumundan sonra SSD için gerekli ayarları yapmaktan inan bıktım.

3- Linketi verdiğim Visual C++ yüklemelerini isoya dahil edebilir misin? Oyunlar ve birçok programda gerekli oluyor. Link:

Please login or register to see this link.

4- İsoya en son directx dahil edebilir misin? dxwebsetup.exe ile çtığım zaman 98MB'lık bir güncelleme yapıyor directx için. Bu directx windows updateden güncellenmiyor. Onun için dedim.

Başarılarının ve çalışmalarının devamını dilerim. Şu anda Windows 8.1 v2 sistemini amd A4-4300M dual core işlemcili 7 ssenelik bir makinada kullanıyorum ve sorunsuz güzel çalışıyor. Tabi benim emektar laptop arada mavi ekran versede :) (Isınmadan dolayı çözemedim :) )

Kaptan eline sağlık önceki sürümünü kullanıyordum şimdi bunu denemek istiyorum 2 sorum var 1 bundan sonraki güncellemeleri alırmı 2 orjinal simgeleri nasıl ayarlarım 

Posted (edited)

kardeşim eline sağlık şuan kurdum kullanıyorum fremework 4,6.2 yüklü demişsin 4.5 kadar yüklü 4.6.2 AIO dan  yüklenmiyor manuel microsoftan indirme aracı ile kurdum şuan sorun yok teşekkürler gerçekten çok iyi olmuş 

Edited by razorstreet

Kullanıcı adını değiştirdikten sonra sistem İngilizceye döndü.ne yaparsam yapayım Türkçe olmuyor.lütfen yardım. ayrıca sizden bir ricam var bidahaki çalışmalarınızda kullanıcı adını boş geçerseniz çok daha iyi olur.saygılarımla..

1 person likes this

On ‎4‎.‎6‎.‎2017 at 21:09, tapfer yazdı:

Kullanıcı adını değiştirdikten sonra sistem İngilizceye döndü.ne yaparsam yapayım Türkçe olmuyor.lütfen yardım. ayrıca sizden bir ricam var bidahaki çalışmalarınızda kullanıcı adını boş geçerseniz çok daha iyi olur.saygılarımla..

Değerli Arkadaşım, Sistem çalışmaların gerçekten başarılı.

Ancak bırak Kullanıcı Adını biz kendimiz girelim.

Windows 10 ve daha sonraki çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.