Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?  

39 members have voted

1. 1. Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?

• Begenmedim.
      6
    • Begendim.
      18
    • Çok Begendim.
      15

Recommended Posts

Windows 10 [AlpElwin] X64 Pro

8MBqA1.png

BrYJ3L.png

ZZ4vm3.png

j8Z0mW.png

DPZzp3.png

2rALBE.png

Windows 10 Çalışmasına Başlanmıştır.

Umarım ki Güzel Bir Çalışma Çıkacaktır.

TAMAMLANMAMAKLA BİRLİKTE ZAMAN BULDUKÇA HAZIRLIYORUM.

SÜRE VEREMİYORUM.

SON ANA KADAR HERŞEY DEĞİŞEBİLİR.

SAYGILARIMLA.

• Like 6

4 dakika önce, TimeShift yazdı:

Hocam senden bir ricada bulunabiliyor muyuz sistem için?

Şuan için hayır efendim. Saygılarımla.

Çok Teşekkür Ederim.Win-10 Dışında Diger Çalışmalarınızı Çok Severek Kullandım.Bu Çalışmanızı Sabırsızlıkla Bekliyorum.Şimdiden Emeklerinize Yüreginize Saglık.Saygılarımla..

Edited by Uktecan

pc ye format atacaktım ama senin bu çalışmanı beklemeye karar verdim umarım en yakın zamanda tamamlayabilirsin. Çalışmalarında başarılar.

@Alphonso_Elric 

Yeni yaptığın çalışman için senden bir kaç şey rica edecektim. Eğer dikkate alır ve çalışmana katarsan çok sevinirim.

1- Windows kurulumundan sonra güncelleştirme paketlerinin yedeklerini disk temizlemeyle kontrol ettiğimde genellikle 300 MB-3 GB arası veri kalıyor. Sistemi temizleyipte iso yapar mısın? Sistem kurulumundan sonra çok uzun sürüyor bu işlem.

2- SSD kullanıcıları için Windows Search, Disk Dizinleme, Disk Birleştirme, Superfecth gibi hizmetlerin kapatılmasını sağlayan bir program yapar mısın yada farklı bir iso yapar mısın? Eğer upload uzun sürer dersen sen torrent aç ben senden indiririm ve hızlı linklere (userscloud, mega, pcloud gibi) yüklemesini yapıp konunda paylaşırım. Her Windows kurulumundan sonra SSD için gerekli ayarları yapmaktan inan bıktım.

3- Linketi verdiğim Visual C++ yüklemelerini isoya dahil edebilir misin? Oyunlar ve birçok programda gerekli oluyor. Link:

Please login or register to see this link.

4- İsoya en son directx dahil edebilir misin? dxwebsetup.exe ile çtığım zaman 98MB'lık bir güncelleme yapıyor directx için. Bu directx windows updateden güncellenmiyor. Onun için dedim.

Başarılarının ve çalışmalarının devamını dilerim. Şu anda Windows 8.1 v2 sistemini amd A4-4300M dual core işlemcili 7 ssenelik bir makinada kullanıyorum ve sorunsuz güzel çalışıyor. Tabi benim emektar laptop arada mavi ekran versede :) (Isınmadan dolayı çözemedim :) )

Kaptan eline sağlık önceki sürümünü kullanıyordum şimdi bunu denemek istiyorum 2 sorum var 1 bundan sonraki güncellemeleri alırmı 2 orjinal simgeleri nasıl ayarlarım 

kardeşim eline sağlık şuan kurdum kullanıyorum fremework 4,6.2 yüklü demişsin 4.5 kadar yüklü 4.6.2 AIO dan  yüklenmiyor manuel microsoftan indirme aracı ile kurdum şuan sorun yok teşekkürler gerçekten çok iyi olmuş 

Edited by razorstreet

Kullanıcı adını değiştirdikten sonra sistem İngilizceye döndü.ne yaparsam yapayım Türkçe olmuyor.lütfen yardım. ayrıca sizden bir ricam var bidahaki çalışmalarınızda kullanıcı adını boş geçerseniz çok daha iyi olur.saygılarımla..

• Like 1

On ‎4‎.‎6‎.‎2017 at 21:09, tapfer yazdı:

Kullanıcı adını değiştirdikten sonra sistem İngilizceye döndü.ne yaparsam yapayım Türkçe olmuyor.lütfen yardım. ayrıca sizden bir ricam var bidahaki çalışmalarınızda kullanıcı adını boş geçerseniz çok daha iyi olur.saygılarımla..

Değerli Arkadaşım, Sistem çalışmaların gerçekten başarılı.

Ancak bırak Kullanıcı Adını biz kendimiz girelim.

Windows 10 ve daha sonraki çalışmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.

• Like 1

Merhaba format atamıyorum rar dan çıkartıyorum ve wintoflash ile 8gb flash ayazıyorum kurulum başlıyor yazısında dosya eksik olduğu için yükleme başlamad gibi bir hata oluyoşur indirmede mi sıkıntı var yoksa wintoflash damı ?

• Like 1

On 29.06.2017 at 19:12, hsnkcygt06 yazdı:

Merhaba format atamıyorum rar dan çıkartıyorum ve wintoflash ile 8gb flash ayazıyorum kurulum başlıyor yazısında dosya eksik olduğu için yükleme başlamad gibi bir hata oluyoşur indirmede mi sıkıntı var yoksa wintoflash damı ?

Konu içerisinde belirtmiştim birde rufus ile deneyiniz lutfen.

Win 10 çalişman ne durumda bir gelişme varmı?

On 04.06.2017 at 20:09, tapfer yazdı:

Kullanıcı adı değiştikten sonra neden sistem ingilizce olmakta? İngilizce bir sisteme dil paketi mi yüklendi, eğer öyle ise nasıl yaptığınızı resimlerle ya da video çekerek anlatabilir misiniz? Yabancı forumlardaki sistemlerden birinde düzenleme yaparak bu sistemi oluşturduysanız link verebilir misini? Şimdiden teşekkürler.

• Like 1

11 saat önce, mertank yazdı:

Win 10 çalişman ne durumda bir gelişme varmı?

Merhaba çalışmam hazır fakat şehirden şehire ev taşıyorum o nedenle netin eve bağlanması vs.. biraz sürecek gibi. (Aslında Win 10 konusunda biraz pişmanlığım olabilir, nedeniyse çok kırılgan bir yapı hemen hemen hafta da bir sürekli  ve büyük güncellemeler alıyor olması, editledigim DLL dosyaları ve yaptıgım ayarlamalar varsayılan olarak değişebiliyor. Ama İsteyen çok olduğu için yinede yayımlayacagım.)

11 saat önce, babayaga yazdı:

Kullanıcı adı değiştikten sonra neden sistem ingilizce olmakta? İngilizce bir sisteme dil paketi mi yüklendi, eğer öyle ise nasıl yaptığınızı resimlerle ya da video çekerek anlatabilir misiniz? Yabancı forumlardaki sistemlerden birinde düzenleme yaparak bu sistemi oluşturduysanız link verebilir misini? Şimdiden teşekkürler.

Daha önceki yayımladığım çalışmalarda da aslında defalarca bu konuya değinmiştim. Kendiniz şuan için kendi belirlediğiniz kullanızı adını malesef kullanamazsınız nedeniyse kurulum sonrası c:\ içinde bulunan ve kullanıcı adlarından varsayılan olarak ayarlı olan DEFAULT klasörüne yapılan ayarların vs.. aktarılamıyor olması yaptığım tüm denemelerde ayarlamaları tam anlamıyla aktaramıyor hata alıyorum. (Win 7 de aynı şey söz konusu değil.) O nedenle zaten kullanıcı adını kendim girdiriyor um. Zaten sadece ben değil yapılan çalışmaların tamamına bakabilirsiniz. Olay sadece icon değiştirmek değil yapılan tüm ayarlamalarında genele yaygınlaştırılması gereği, bu çözüldüğünde dileğiniz olacaktır. :)  

Başka sitelerden çalışma alma ve kendim hazırlamışım gibi gösteriyor muşum gibi bir intiba kalmış sanırım arkadaşlarda. Ortalama 5-6 seneden fazla süredir çalışma hazırlarım bilen bilir hiç birinde de yabancı forumdan al sonra dil paketi yükle (hazırladıgım çalışmalarda microsoft un el degmemiş güncel msdn kalıplarından yararlanıyorum) kendim hazırlamışım gibi ekle doğru olmadığını belirtmek isterim, aksine ö.m ulaşan yaban kullanıcılar olmuştu neden ing sürüm hazırlamıyorsun diye inanın hiç hazırlamadım (3 sene onceydı sanrım ıstek uzerıne ıng surum hazırlamış ama yayımlamamıştım.) gerekte duymadım zaten onlara sunu söylemiştim dil paketi yükleyin ve kullanın zaten hiçbir bileşeni çıkarmıyorum içiniz  rahat olsun diye. Kimseyi kuçümsemek için vs.. söylemiyorum yanlışta anlaşılmasın, yeni çalışmalar yapılsın bilmediğimiz birşey varsa bende öğrenirim ve bundan da mutluluk duyarım, hatta görsel ve ayarlı daha iyisi yapılsın bende kullanırım. Benım hazırladıgım her çalışma için ara ara zaman ayırmış ve günlerce çalışmışımdır. DLL editlemeleri icon seçimleri vs.. Özgünlük önemlidir. Yoksa inan sistemi güncelle aktivasyon ekle yayımla bunu hergün yapabilirim çok kolay. Bu zamana kadar kadar sadece 1 çalışma hazırladım görsel olmayan ve office entegrelı olarak onuda ögretmen bir arkadasımın ıstegı uzerıne kıramadıgımdan hazırladım. (Win 7 3 in 1 OKUL) Yoksa bu tip çalışmalara zaman ayırmıyorum gerekte duymuyorum.

SAYGILARIMLA.  

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 2

Samimi yanıtlarınız teşekkür ederim. Asla ithamda bulunmak gibi bir niyetim yoktu, yanlış anlaşıldıysam özür dilerim :( Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

4 saat önce, rasgun yazdı:

w10 sabırsızlıkla bekledim ama herhalde vazgeçildi???

Üst yazıda belirtmistim sanırım gormediniz.

Merhaba çalışmam hazır fakat şehirden şehire ev taşıyorum o nedenle netin eve bağlanması vs.. biraz sürecek gibi. (Aslında Win 10 konusunda biraz pişmanlığım olabilir, nedeniyse çok kırılgan bir yapı hemen hemen hafta da bir sürekli  ve büyük güncellemeler alıyor olması, editledigim DLL dosyaları ve yaptıgım ayarlamalar varsayılan olarak değişebiliyor. Ama İsteyen çok olduğu için yinede yayımlayacagım.)

• Like 1

BABA her zamanki gibi süpersin  çok çok güzel bir çalısma  olmus  uefi destekli olmayan pc lerde var örnek ben bizide unutma hala senin yaptıgın win7 ultimate exotic çalısmanı kullanıyorum  yılbası pastamız bu çalısman olur insallah kolay gelsin allaha emanet ol

Alphonso_Elric, ‎16‎.‎07‎.‎2017 - 14:40 yazdı:

Üst yazıda belirtmistim sanırım gormediniz.

güncellemeyi kapatır kullanırız  windows 7 de bile güncellemeyi kapatıyorum

Cümleden Selamın ALeyküm  Öncelikle Emeğine  Sağlık Hakikaden  cok güzel Olmus Sorunsuz sıkıntısız

Ben bir sorum olucak Ekte  Gösdericeğim  resinmdeki Yazıyı Nasıl silebilirim?

0Gy3gD.jpg

Şimdiden Çok Teşekkürler