Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?  

52 members have voted

1. 1. Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?

• Begenmedim.
      11
    • Begendim.
      23
    • Çok Begendim.
      18

Recommended Posts

Yükledim kullanıyorum şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Hatta son 3-4 yıldır belki daha uzun süredir sadece senin yaptığın windowsları kullanıyorum :) 

Başkalarının yaptıklarına güvenemiyorum + performans olarak yaptığın çalışmaları seviyorum. Ellerine kollarına sağlık hocam ne kadar teşekkür etsek az emek harcıyosun sayende miss gibi windows kullanıyoruz :)

next_7500, 08.01.2018 - 00:55 yazdı:

FORMAT ÇEKECEM HOCAM YENİ BİR SİSTEM YAPACAKMISINIZ YOKSA BUNA DEVAMMI

Devam hocam 8.1 calısması bıraz bekleycek. 7 hazırlamıştım belki onu eklerim.

• Like 1

Ben bu Sistemi NT6 ile Multiboot a dahil ettim fakat çalışmadı son çalışman Windows 7 Pro sorunsuz çalıştı fakat bu çalışmadı

KHEDIRA, 11.04.2018 - 23:58 yazdı:

güncel sistem gelmeyecek sanırım

Fırsat buldukca Win 10 çalışması hazırlıyorum, ne zaman biter ve yayımlanır bilemiyorum.

Merhaba Hazırlamanızı çok beğendim ama bir sorunum var sizede bildirmek istedim belki benim sistemimden dolayı olabilir diye düşündüm. Sorunum: Formatımı Attım Ekran kartı Driverimi ve bilgisayarın bütün driverlerini yükledim sorunsuz bir şekilde ama google chrome ile Rules Of Survival oyununu açınca bir zaman sonra ekran gidiyor ve ses takılıyor durmadan aynı sesi veriyor ama hiç birşey yapmasam Googlede takılsam Bir sorun yok bilgisayarımın özelliklerini yazayım.

Ekran Kartı:Amd Readon 5570 1gb 128 Bit FOTOĞRAFINI GÖREBİLİRSİNİZEDgXaB.jpg

Anakart:MSI-7641

İşlemci:AMD Athlon(tm) ll X2 270 Processor, 3400 Mhz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci

Güç Kaynağım:300w

HDD: 2 Adet HDD kullanıyorum Biri 160 GB SAMSUNG 7200 RPM Diğeri 320 GB Samsung 7200 RPM

NOT: EKRAN KARTIMA 6 PİN BESLEME KABLOSU BAĞLANIYOR 

NOT2: ANAKARTIMIN JACK INDA SORUN VAR JACK I OYNATINCA SES GELIYOR SÖYLEMEMİN SEBEBİ ANAKARTIMDA SORUN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM

ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

üstad ben kurdum iyi güzel hızlı teşekkür ederim fakat bir sorunum var masaüstüne dosya atınca hemen görünmüyor yenile yapmak  gerekiyor veya bir klasörün ismini değişiyorum hemen değişmiyor masaüstünü yenilemek gerekiyor internetten araştırdım regeditten ayarları değiştirecektim ama ayarlar normal görünüyor bunu nasıl çözeriz

ALIŞILMIŞ SÜRÜMLER HEP AYNI RENK GÖRÜNTÜ MODİFİYE İSLETİM SİSTEMİ OLAYI BENİ SARDI 1HAFTADIR ARASTIRIORUM DA YİGİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME COK COK DOGRU DEDİGİM GİBİ BU MODİFİYE SİSTEM A dan Z sine KADAR Stabil SORUNSUZ bu işin ustasısınız ....SAYGILAR...