Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows [alpelwin] 8.1 [x64] Indust Pro New Age V.2

Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?  

58 members have voted

1. 1. Bu Çalışmayı Beğendiniz mi?

• Begenmedim.
      12
    • Begendim.
      28
    • Çok Begendim.
      18

Recommended Posts

Yükledim kullanıyorum şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Hatta son 3-4 yıldır belki daha uzun süredir sadece senin yaptığın windowsları kullanıyorum :) 

Başkalarının yaptıklarına güvenemiyorum + performans olarak yaptığın çalışmaları seviyorum. Ellerine kollarına sağlık hocam ne kadar teşekkür etsek az emek harcıyosun sayende miss gibi windows kullanıyoruz :)

next_7500, 08.01.2018 - 00:55 yazdı:

FORMAT ÇEKECEM HOCAM YENİ BİR SİSTEM YAPACAKMISINIZ YOKSA BUNA DEVAMMI

Devam hocam 8.1 calısması bıraz bekleycek. 7 hazırlamıştım belki onu eklerim.

• Like 1

Ben bu Sistemi NT6 ile Multiboot a dahil ettim fakat çalışmadı son çalışman Windows 7 Pro sorunsuz çalıştı fakat bu çalışmadı

KHEDIRA, 11.04.2018 - 23:58 yazdı:

güncel sistem gelmeyecek sanırım

Fırsat buldukca Win 10 çalışması hazırlıyorum, ne zaman biter ve yayımlanır bilemiyorum.

Merhaba Hazırlamanızı çok beğendim ama bir sorunum var sizede bildirmek istedim belki benim sistemimden dolayı olabilir diye düşündüm. Sorunum: Formatımı Attım Ekran kartı Driverimi ve bilgisayarın bütün driverlerini yükledim sorunsuz bir şekilde ama google chrome ile Rules Of Survival oyununu açınca bir zaman sonra ekran gidiyor ve ses takılıyor durmadan aynı sesi veriyor ama hiç birşey yapmasam Googlede takılsam Bir sorun yok bilgisayarımın özelliklerini yazayım.

Ekran Kartı:Amd Readon 5570 1gb 128 Bit FOTOĞRAFINI GÖREBİLİRSİNİZEDgXaB.jpg

Anakart:MSI-7641

İşlemci:AMD Athlon(tm) ll X2 270 Processor, 3400 Mhz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci

Güç Kaynağım:300w

HDD: 2 Adet HDD kullanıyorum Biri 160 GB SAMSUNG 7200 RPM Diğeri 320 GB Samsung 7200 RPM

NOT: EKRAN KARTIMA 6 PİN BESLEME KABLOSU BAĞLANIYOR 

NOT2: ANAKARTIMIN JACK INDA SORUN VAR JACK I OYNATINCA SES GELIYOR SÖYLEMEMİN SEBEBİ ANAKARTIMDA SORUN OLABİLECEĞİNİ DÜŞÜNDÜM

ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

üstad ben kurdum iyi güzel hızlı teşekkür ederim fakat bir sorunum var masaüstüne dosya atınca hemen görünmüyor yenile yapmak  gerekiyor veya bir klasörün ismini değişiyorum hemen değişmiyor masaüstünü yenilemek gerekiyor internetten araştırdım regeditten ayarları değiştirecektim ama ayarlar normal görünüyor bunu nasıl çözeriz

ALIŞILMIŞ SÜRÜMLER HEP AYNI RENK GÖRÜNTÜ MODİFİYE İSLETİM SİSTEMİ OLAYI BENİ SARDI 1HAFTADIR ARASTIRIORUM DA YİGİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME COK COK DOGRU DEDİGİM GİBİ BU MODİFİYE SİSTEM A dan Z sine KADAR Stabil SORUNSUZ bu işin ustasısınız ....SAYGILAR...

Please login or register to see this link.      

Çalışma çok kaliteli ve başarılı, emeklerinize sağlık öncelikle, Allah razı olsun.

Çok önemli bir sorun var sistemde. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Problem1:   Please login or register to see this link.
Problem2:  Please login or register to see this link.

Sistemi 2 ayrı laptoba kurdum. Casper ve Lenovo.
Daha önce sorunsuz çalışan Bluetooth Aktarımı, Bluetooth Aygıt Ekleme ve Ayarları Aç kısımları 2 laptop'da da çalışmıyor.
Ayarları Aç deyince ayarlar kısmı gelmiyor, hiçbir şey olmuyor.  Aygıt Ekle deyince de açık olan aygıtı bulmuyor.

Bluetooth hoparlörümü önceki sistemimde sorunsuz kullanıyordum veya bluetooth ile dosya alıp gönderebiliyordum, Ayarlar kısmı açılırdı fakat şimdi hiçbiri olmuyor.

Daha sonra Driver Booster programı ile 2 laptobun da Bluetooth driver'larını güncelledim, düzelmedi.

Buna bir çare bulunabilir mi, yoksa bu güzelim sisteminizi kaldırıp başka bir sistem kurmak zorunda kalacağım ??

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By MOTUN
      Windows 7 Sp1 Aio X64 ESD Nisan 2019 [ İstek Üzerine ]
      ISO Dosyasındaki Sürümler (6 adet):
      * Windows 7 HomeBasic SP1
      * Windows 7 HomePremium SP1
      * Windows 7 Professional SP1
      * Windows 7 Ultimate SP1
      * Windows 7 Enterprise SP1
      * Windows 7 Professional Vl SP1
      * .Net Framework 4.8 Final tüm sürümlere entegre edilmiştir.
      * .Net Framework 4.8 i kullanmak istemeyenler program ekle-kaldırdan kaldırabilirler!
      * Yükseltme, telemetry ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * Elle kurulum ve yükseltme dosyaları isodan silinmiştir. Temiz bir format atınız!
      * Ayrıca her ay çıkan "Aylık Kalite Toplaması" eklenmemiştir! 
      Yüklemeyin de bence, içerisinde telemetry vs. barındırmaktadırlar!
      * ESD sıkıştırma ile install.wim'in boyutu düşürülmüştür.Windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır.
      * UEFi desteği kendiliğinden vardır. Boot dosyaları Win 7 ye benzetilmiştir.
      * Yukarıda belirtilenler haricinde eklenen ya da silinen yoktur.
      NOT: Masaüstü geldikten sonra sistemi yeniden başlatın, böylece setupcomplete.cmd ile eklenen iki güncellemenin kurulumu tamamlansın.
      * ISO MD-5 : 6174892BEBCF22FE8749C4BC9CEB5EC6
      * ISO SHA-1: E2E2CAD437018E7D1EF3865A543238CA044A3A55
      İndirme Linki: Please login or register to see this link.
      Kurulum Görüntüleri:

• By MOTUN
      Windows 8.1 Em.Ind. Pro & Pro Vl x64 2019 Mart Uefi

Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 x64
      Windows 8.1 Pro VL Update 3 x64
      Silinen bileşen yoktur..net framework 4.7.2 ve güncellemeleri eklenmiştir.
      149 güncelleme DiSM ile eklenmiştir. KB3042058 güncellemesi setupcomplete.cmd ile eklenmiştir.
      Masa üstü gelince sistemi bir kez yeniden başlatın ki kb3042058 güncellemesi tamamlansın.
      5 adet gereksiz güncelleme (telemetry vs.) eklenmemiştir.
      Defender güncellemesi eklenmemiştir. .net framework 3.5 aktif edilmiştir.
      Gereksiz güncellemeleri yapmak istemeyenler internet bağlantısı kapalı olarak kurulum yapsınlar.
      Güncellemeleri ya kapatın ya da denetle, ancak indirme... seçeneği seçerek kontrol edebilirsiniz.
      Esd sıkıştırma yapılmıştır. Aktivasyon eklenmemiştir.
      iso md-5:  C20AAA20A150CAF0B2F7AACDBC33C92F
      iso sha-1: 7CE7835590BA9F5072D884E1355004CBE57BE741

• By selokan
      Start Menu Reviver
      Windows' un parlak geleceğin tüm iyi yönü ile,
      Windows' un geçmişin iyi yönlerini birleştiren mükemmel bir Windows Başlat menüsü.

Tanıtım Videosu:

►Start Menu Reviver, Windows için kullanabileceğiniz bir başlat menüsü oluşturma programıdır.

►Start Menu Reviver özellikle Windows üzerinde başlat menüsüne tekrar kavuşmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş sezgisel ve kullanıcı dostu bir uygulamadır.

►Windows 8 ile birlikte ortadan kalkan başlat menüsünü tekrar size sunan bu başarılı uygulama son derece özelleştirilebilir bir yapıya sahiptir.

►Yazılım sayesinde başlat menüsüne kavuşan kullanıcılar, başlat menüsü üzerinden kolayca aradıkları programları ve dosyaları bulabilir, bilgisayarın kapatma, yeniden başlatma ve oturumu kapatma gibi güç seçeneklerine ulaşabilirler.

►Programın en güzel özelliklerinden birisi de kullanıcıların sıklıkla kullandıkları uygulamaları başlat menüleri üzerinde yer alan döşeme şeklindeki bölümlere ekleyerek, istedikleri her an kolayca ulaşabilmeleridir.

►Sizler de Windows işletim sistemi kullanıyor ve başlat menüsünün özlemini çekiyorsanız, Start Menu Reviver adlı ücretsiz ve güvenilir uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

Start Menu Reviver Temel Özellikleri:
      Alışılagelmiş Windows başlat menüsünü ve daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır
      Dokunmatik ekran desteğiyle gerçekten farklı bir deneyim yaşatır
      Başlat menünüzü kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirmenize izin verir
      Windows  başlangıç ekranı uygulamalarını doğrudan başlatabilme
      Güçlü arama menüsü sayesinde aradığınız tüm dosyaları kolayca bulabilme
      Sadece uygulamaları değil, favori web sitelerinizi bile başlat menüsü üzerine ekleyebilme
      Farklı temalarla başlat menünüzü kendinize göre özelleştirme

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ :
      Windows 7, 8, 10 | CPU: 300MHz ya da daha yüksek | RAM: 256 MB | Sabit Disk Alanı: 22 MB

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...