Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 Efi System Partition Hatası

excel
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar bilgisayarımda ubuntu kuruluydu aldıgımda ubuntuyu kaldırmak ıcın format attım ancak bırturlu kurmayı beceremedık acroins disck direktör imaj dosyası ıle silmeye calıstım hepsini silebiliyorm ancak efi system partition diye bir disk var onu kuramadım ve ben her format attıktan sonra  wın10 onarım ekranı gelmıyor yada /BCD hatasıyla karsılasıyorum bu konuda nasıl yardımcı olabılırsınız arkadaslar denemedıgım yol kalmadı kafayı sıyırmama az kaldı acil yardımc olursanız sevinirim.DVD Takıncada kurulum ekranına gelmiyor "Your PC ran into a problem and needs to restart. we’ll restart for you" hatası gelıyhor recovery de acılmıyor ne yapcagımı sasirdim

kMJS9O.jpg

Edited by MOTUN
yazı karakter hatası

DVD takınca da kurulum başlamıyorsa farklı bir sorun olabilir. Donanımlarını kontrol et, RAM, Anakart gibi. Kullandığın DVD sorunlu olabilir.

USB bellek ile kurulum yapmayı dene.

Edited by DJ_Rush

o sorunu hallettım sımdıkı olay şu acronis disc direktor ıle bıcımlendırıp sılebılıyorum ancak biosta gorunmuyor hdd ona ne yapabılırım neden olabılır sorun

başlatma seceneklerınde veya biosun ıcınde gorunmuyor 

usb den mesela benım herzaman kullandıgım yedegim var acronisten olusturdugum sorunsuz yedek atıyor bitiriyor sorunsuz bır sekılde kuruyor ancak acılısta hdd yi gormedıgı ıcın hata veriyor 

benım ıcınde ılgınc bır durum ılk defa basıma gelıyor boyle bır problem daha onceden bılgısayarda ubuntu kuruluydu aldıgım fırma kurmustu kaldırınca boyle oldu