Jump to content

depoistifle.com Takas Rapidshare.com Üyelikleri Ortak kullanım

haylaz_prens

Recommended Posts

Arkadaşalr benim 1 aylık depoistifle.com üyeliğim var ben bunu Takas yapmak istiyporum Rapidshare.com Üyeliği olan bir arkadaşımızla. yani o bana rapidshare şifresini vercek bende ona depositfile.com şifresini 2 mizde aynı anda 2 download sitesinden yararlanabileceğiz. Gerçekten niyeti olan ve ciddi olarak düşünen arkadaşlar PM den ulaşabilirler. yada PM ye msn atarak yazışabiliriz.

Arkadaşalr benim 1 aylık depoistifle.com üyeliğim var ben bunu Takas yapmak istiyporum Rapidshare.com Üyeliği olan bir arkadaşımızla. yani o bana rapidshare şifresini vercek bende ona depositfile.com şifresini 2 mizde aynı anda 2 download sitesinden yararlanabileceğiz. Gerçekten niyeti olan ve ciddi olarak düşünen arkadaşlar PM den ulaşabilirler. yada PM ye msn atarak yazışabiliriz.

Rapidshare'da 5 gb indirme limitiniz var ayda 2 kişi kulanılmazki... ^_^

valla arkadaşalar amacımız download ve upload yapmak neden 2 ayrı yere para ödeyelim benim görüşüm..

+ depositfile.com da çok kaliteli bence sadece free userlarda download hızını 8 kb felanla sınırlı ama goldenuser da net hızına göre değişiyor ben 2048 im 290-300 kb çekiyorum ve bayağıda dosya var + upload edilecek dosya boyutu 300MB rapidde 100 mb v.s bir sürü özellik var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...