Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Mobiett'nin Güncellemeden önceki Son Sürümü - 2.5.1

mogokce
 Share

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar. İETT yine bir güncelleme fiyaskosuyla karşımıza çıktı. Her güncellemeden önce bir önceki sürümünü aratan MobIETT uygulaması bu hafta 2.5.1 sürümünden tamamen farklı bir arayüze sahip olan 3.0.0-3.0.1 sürümüne güncellendi. Esasen yeni sorunlar doğuracak köklü bir güncellemeden ziyade eski sürümdeki eksikliklerin giderilmesi hedeflenseydi daha makbule geçerdi.

Ben her halükarda güncellemeden önce eski sürümü yedeklemiştim belki yeni sürümde problemler olur diye. İyiki de öyle yapmışım. Ve şimdi yeni sürüm kararlı hale gelene kadar kullanmak üzere eski sürümü tekrar yükledim. Belki başkaları da yüklemek ister diye .apk dosyasını buradan paylaşmak istiyorum. Buyrun ekteki veya aşağıdaki linkteki dosyayı telefonunuza indirip kurabilirsiniz...

https://yadi.sk/d/LfC0AxAR3JCdt4

com.verisun.mobiett-1.apk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By qxqx
      ANDROİD TV & TV BOX & UYDU YAZILIM GÜNCELLEMESİ ve Daha Fazlası Var
      AYRINTILAR LİNKİ
      USB to OTT Install
      SİTE LİNKİ
    • By D21B500K
      İyi akşamlar arkadaşlar  bir konuda sohbet etmek ve varsa fikirlerinizi almak için her gün işe gidip geldiğim güzergah ile ilgili konu açmak istedim bu konu daha çok  İstanbul'da oturan kişilerin bilgi sahibi olduğu bir konu. Ayrıca trafik durumunu ve toplu taşıma hizmet ağını da konuşabiliriz. Bu arada güzergahın  uzunluğu size eziyet gibi gelebilir   ayrıca %63 engel oranından dolayı toplu taşımayı  ücretsiz kullanıyorum.
      Ev : Pendik Yenişehir de 
      İş Bağcılar İstoç oto market 
      İşe giderken: Genelde kullandığım güzergah; Sabah Km27 veya Km25 ile Pendik metro ordan Ayrılık çeşmesi marmaray durağına ordan marmaray ile yenikapı istasyonuna ordan da metro ile koca tepe metroya ordan da ht6 ya binip batışehirde inip 8 dakika yürüyüp işe varıyorum
      Genelde kullandığım ikinci güzergah; Sabah Km27 veya Km25 ile Pendik metro ordan Ayrılık çeşmesi marmaray durağına ordan marmaray ile yenikapı istasyonuna ordan da metro ile kirazlıya ordan da mahmutbey metro durağına aktarma yaparak tekrar 144m ve ya ht10 otobüsüne binip otomarket durağında inip 5 dakika yürüyerek işe varmış oluyorum.
      Alternatif 1 güzergah: Sabiha gökçenden kalkan E 11 ile Acıbadem metro ordan ayrılık çeşmesi marmaray durağında ordan da yenikapıya geriye kalan kısmı bütün güzergahlarda aynı
      Alternatif 2 güzergah: Sabiha gökçenden kalkan E 3 ile 4 levent metro ordan mecidiyeköy durağına ve şuan tekrar aktif olan mecidiye köy mahmutbey metrosi ile mahmutbeye ordan da 144m veya denk gelirse ht10 ile otomarket durağına ordan tekrar 5 dakika işe yürüyorum .
      Yolculuk saatlerim:  işe giderken saat 6 gibi çıkıp 9 gibi iş yerinde oluyorum   
                                     Eve giderken de saat akşam 5 gibi çıkıp 8 civarı evde oluyorum.
      Okuması bile eziyet   olabilir yaklaşık 7 aydır bu şekilde işe gidip geliyorum yazın sıkıntı yoktu ama kışın biraz soğuktan giydiğim şeyler ağır gelmeye başladı.
      En sıkıcı kısmı bazen 1 kaç sa niye veya dakika ile  bineceğim aracı kaçırırsam kelebek etkisi gibi bana 1 saate kadar gecikmeye mal olabiliyor...
      şuan başta yazdığım genel güzergahlar en tercih ettiklerim ve gittiğim güzergahtan dönüyorum. Araştırma amaçlı 7 ayda  yüzlerce farklı güzergah denedim (gezmeyi sevdiğim için) istanbulu dolaşa dolaşa bazen vapur yolculukları bile yaparak işe gidip geldim  ...

İşimden memnunum yolculuktan da memnunum ama kış şartlarında  bedenim yorulmaya başladı.

• By kaka721
      merhaba arkadaşlar uzun zaman önce vmware ile windows 7 güncelleyip .iso haline getiriyorduk 
      işlem nasıl yapılıyor arkadaşlar uzun zamandır yapmadığım için hatırlamıyorum yardımcı olurmusunuz ? TEŞEKKÜRLER ..
    • By mogokce
      Merhaba arkadaşlar mobil telefonumda Türk Telekom'un hattını kullanıyorum. Son 10-15 gündür Google Play'den güncelleme yapamıyorum. Bunu daha önce de yaşamıştım o zaman meğer veri kullanımı kısıtlaması açık olduğu için hata alıyormuşum ancak bu sefer veri kullanımını da kapattım güncelleme/yükleme başlamıyor. Google Play'de surf yapabiliyorum ancak bir uygulamayı yükle dediğimde veya mevcut bir uygulamayı güncelle dediğimde bildirim çubuğunda indirme simgesi geliyor ve saliseler içerisinde geri kayboluyor.
      Sonra iş yerimin wireless'ına da bağlandım normalde wireless'da hiç bir kısıtlama olmadan güncellemelerin yapılabilmesi lazım. Ama yine indirme/yükleme başlamıyordu. Zira iş yerinde de Türk Telekom Fiber internet var.
      Son olarak da evimde denedim. Evimde Turkcell Superonline'ın Fiber'i var. Mobilden yine indiremiyorken aynı anda wiireless'ı açtığımda uygulamaları şakır şakır indirdim ve güncelledim. Sanki Türk Telekom Google'ın IP'lerini kısıtlamış gibime geldi.
      Bu konuyu okuyan ve Türk Telekom kullanıcısı olanlar Google Play'den güncelleme/yükleme yapmayı deneyebilirler mi? Genel bir sorun mu var yoksa telefonuma spesifik bir sorun ile mi karşı karşıyayım öğrenmek istiyorum. İlgilenen herkese teşekkürler...
    • By cankusa
      Arkadaşlar konu başlıgını yanlış yere açmamak için burdan Kablonet internet kullanıcılar varsa menfi ve müsvet görüşleri benim için önemli olacak çünkü evimde kullanmak için koblonet internet almayı düşünüyorum hız 25gb aylık kullanım 50mb+TV+modem aylık 49.00TL
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...