Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

W10 Yükselt Yapamıyorum

ugurkartal
 Share

Recommended Posts

iyi günler üstadlar ben bu işin acemisi olarak sizden bilgi almak istiyorum. 

şirket bilgisayarında xp kurulu muhasebe programı yüzünden. w10 orjinal lisans var elimizde ancak orjinal cd kayıp olduğu için internetten msdn indirip dvdye yazdırdım ancak ekteki gibi uyarılarla karşılaştım.

sıfırdan kurulum yapamam çünkü muhasebe programı patlar böyle bir durumda 

yükseltme seçeneğini nasıl kullanabilirim. yardımcı olacak olan varsa çok minnettar olurum.

18619924_1426858427378107_4331300701554813403_n.jpg

18620071_1426858434044773_7969935394717214595_n.jpg

8 dakika önce, ugurkartal yazdı:

Please register to see this content.

Bu resimden anladigim kadarıyla sisteminiz x32bit olduğu için kurulum yapmaz...yaaaa x32bit windows 10 indireceksiniz yada x64 bit uyumlu anakart almalısınız 

yanlış biti indirdiğin galiba bilgisayarın 32 bitse 32 bit 64 bitse 64 bit indirmelisin muhasebe proglamı d ye yüklü degilmi c yemi yüklü c de olsa format attıktan sonra çalıştırabilir ama proglamda uzman olmalısın ben böyle bir proglamı sadece o bilgisayarda çalıştığı için başka bilgisayara kurulmuyodu ama ben onu başka bilgisayarda çalıştırdım

Şimdi, Polat_19 yazdı:

yanlış biti indirdiğin galiba bilgisayarın 32 bitse 32 bit 64 bitse 64 bit indirmelisin muhasebe proglamı d ye yüklü degilmi c yemi yüklü c de olsa format attıktan sonra çalıştırabilir ama proglamda uzman olmalısın ben böyle bir proglamı sadece o bilgisayarda çalıştığı için başka bilgisayara kurulmuyodu ama ben onu başka bilgisayarda çalıştırdım

32 bit sistem bende farklı kaynaklardan msdn indirdim hep 32 bit 

eskiden mesela xp cdsini taktığımızda kur ekranı gelirdi normal sistemin içindeyken bile. bana öyle birşey lazım sanırsam ama bulamıyorum.

Senin dediğin şekilde olmasi için Windows 7 kurulu olması ki anca yükseltme olur. ...yanlız xp kurulu iken hiç yapmaz. ...sağlam i sıfırdan biçimlendirme ve boot  ederek kurmaktir. .