Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Vpn önerisi

Boiqa
 Share

Recommended Posts

Ben bir kaç gün önce benzer konuyu açmıştım. Ona bakabilirsiniz. Bana sorarsanız en iyi vpn Opera  nın kendinde entegre olan vpn. İnşallah onada bir engel çıkarmazlar. Çünkü artık internet servis sağlayıcılarda btk da işı iyice zorlaştırıyor. Google da araştırırsan yine işin dediğim den farklı olmadığını görürsün.  İss ın engelli olabildiği gibi var olan vpn eklentileride üyelik istiyor hemen hepsi. üye oluyorsun düzgün çalışmıyor. Düzgün çalışsa ücretliye yönlendiriyor.

Onun için en güzeli Opera.  

Tarayıcılar üzerinden kullanılabilecek , her ikiside iyi görünmekte,opera browser'ın üzerinde abdulhey_'in dediği gibi vpn entegre şekilde gelmekte sonradan yüklemeye gerek kalmıyor.Bununla ilgili site içinde bir çok makale daha evvel'den de verilmişti.Vpn engelli sitelere giriş ile ilgili ufak bir makale

Please register to see this content.
yer vermiştim inceleyebilirsiniz kolay gelsin.:)

HARBİKIZ Maile gelen koduda girdim şimdilik çok güzel çalışıyor nadirde olsa kopukluk oluyor ama yinede şu an için çok çok iyi iş görüyor teşekkürler

Edited by Boiqa
  • Like 1

2 saat önce, Boiqa yazdı:

HARBİKIZ Maile gelen koduda girdim şimdilik çok güzel çalışıyor nadirde olsa kopukluk oluyor ama yinede şu an için çok çok iyi iş görüyor teşekkürler

rica ederim keyfini sürün,şimdiye kadar hiçbir kesinti olmadı  gayet memnunuz biz. size en yakın ülke hangisiyse onu seçin daha da hızlı bir internet kullanacağınızı söyleyebilirim isterseniz kullanım öncesi ve sonrası hız testi yapıp sonucu görebilirsiniz.

• Like 1