Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 X64 AIO Rs2 Ver.1703 (is Derlemesi 15063.332) 29 Mayıs 2017

orca2002
 Share

Recommended Posts

@orca2002 kardeş tam istediğim gibi çalışma yapıyorsun  tebrikler teşekkürler. 

Merak etiğim; siz bu derlemeleri saf iso    olarak mı biryerden çekiyorsunuz? Bu derlemeleri Windows update den de alabiliriz değilmi? Ama buna rağmen siz temiz format için her derleme çıktığında yayınlıyorsunuz değilmi?  Şimdi yanlış anlamayında biz en iyi ne yapabiliriz bu konuda?  Her derleme de format mı atıcaz, bu derlemeleri update den mi yüklücez, yoksa 12 ay sonra 1709 sürümü çıkana kadar update yi kapatallımmı?

1 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

Merak etiğim; siz bu derlemeleri saf iso    olarak mı biryerden çekiyorsunuz? Bu derlemeleri Windows update den de alabiliriz değilmi? Ama buna rağmen siz temiz format için her derleme çıktığında yayınlıyorsunuz değilmi?  Şimdi yanlış anlamayında biz en iyi ne yapabiliriz bu konuda?  Her derleme de format mı atıcaz, bu derlemeleri update den mi yüklücez, yoksa 12 ay sonra 1709 sürümü çıkana kadar update yi kapatallımmı?

Hocam senin için en iyisi update i aç güncelleme geldikçe ordan yükle. Senin işine yaramaz bu sistemler.

• Like 1

7 saat önce, pixokid yazdı:

Teşekkürler Kardeşim senin kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum

5 saat önce, maxrekor yazdı:

Güzel ellerine sağlık

4 saat önce, hankafe yazdı:

Teşekkürler Kardeşim, Allah kabul etsin

rica ederim iyi günlerde kullanın

Bu arada 29 mayıs İstanbulun fethini kutlar ALLAH CC den bu aziz millete daha nice fetihler nasip etmesini temenni ederim.

23 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

rs2 15063.0 msdn iso larının üzerine dism komutuyla son çıkan güncellemeleri entegre ediyorum. yaptığım sistem daha çok bilgisayar işiyle uğraşan ve günde 5-10 pc formatlayan arkadaşlar için olup sizin gibi ev kullanıcıları sadece güncellemeyi açık tutarak bu güncellemeyi alabilirsiniz. yada bilgisayarınız yavaşlamış veya virüs kapmış ve format istiyorsa kullanabilirsiniz.

• Like 3

Bir saat önce, orca2002 yazdı:

rim iyi günlerde kullanın

Bu armantıklısı uada 29 mayıs İstanbulun fethini kutlar ALLAH CC den bu aziz millete daha nice fetihler nasip etmesini temenni ederim.

rs2 15063.0 msdn iso larının üzerine dism komutuyla son çıkan güncellemeleri entegre ediyorum. yaptığım sistem daha çok bilgisayar işiyle uğraşan ve günde 5-10 pc formatlayan arkadaşlar için olup sizin gibi ev kullanıcıları sadece güncellemeyi açık tutarak bu güncellemeyi alabilirsiniz. yada bilgisayarınız yavaşlamış veya virüs kapmış ve format istiyorsa kullanabilirsiniz.

Güzel yanıt. Sistemde şükür bir sorun yok. Olsaydı zaten muhtelemen bu çalışmaları yüklerdim. Yalnız hala son halini almamışken updateden de yüklesem sorunsuz sistemimi bozabilirim diye çekiniyorum. Hem vmware de windows 7 de yüklü. Son olarak en mantıklısı updateyi kapatmak ve finali beklemekmi yoksa  hataların olabileceğini göze alarak updateden yüklemekmi benim için?

• Editor
42 dakika önce, casper0007 yazdı:

mephistooo2 konuyla alakası yok ama hazır aklımdayken sorayım Sıstem daha onceden 10 yükleyip lisanslanan bir sistem format esnasında kms etkı edrmı sıstem sıyah ekranda kalma olasılıgı nedır sence 

Hiçbir etkisi olmaz...

KMS ile etkinleştirilen bir PC yi format atmadan da OEM ürün anahtarı yada diğer lisans çeşitleriyle de etkinleştirebilirsin, yada tam tersi şekilde de etkinleştirme yapabilirsin... Etkinleştirme işlemi, işletim sisteminin sistem dosyalarına müdahale etmez, sadece kayıt defterinde bir bilgi olarak saklanır... bundan dolayı da mavi/siyah ekran hataları olmaz...

• Like 2

1 yıldır bilgisayarım hizmetlerden güncellemelere kapalı idi. yaklaşık 1 yıl sonra tekrar internet bağlatınca rs2 ile ilgili hataları falan okuyunca yine hiç güncellemeleri açmadım. geçen hadi sırada 1607 var onu update den yükleyeyim dedim ve yükledim sürümüm enterprise olduğundan zaten 1703 update den güncellenmiyor.

hazır sistemi kaybetmemek için bu değerli çalışmaları temiz formatla final sürüm çıkıncaya kadar formatlamak istemiyorum. yalnız bu 1607 de bile tuhaflıklar oluyor arada sorun oluşturmuyor ama sanki sistem içinde bir sistem daha var gibi. mesela karşılama ekranında resmim var onun yerine resimsiz bir ekran çıkıyor sonra sorun oluşturmadan normal resimli olandan devam ediyor. bakım programları ile falan bakım yapıyorum yine aynı. sorun değil benim içinde niye böyle bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar benim internet bağlantım ara sıra kesiliyor acaba torrent olarak yükleme sansınız varmı yada partlı sekilde nasıl yapabiliriz simdi indirmeye başlasam internet kesilince yine en bastan alıyo bildiğim kadarıyla nasıl indiricem.