Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

AIO Windows Için Multiboot

Boiqa
 Share

Recommended Posts

Elimde aio windows iso'ları mevcut bunları flash bellekten multiboot yapmak istiyorum. Daha önce yumi kullandım xp flasha attım 7i atarken 3 kere hata aldım sonra nasıl olduysa 4. oldu devam ettim 8.1 ve 10 kurdum araçlara ultimate boot cd, hiren boot vs anti rescue diskler kurdum ama boot edip ekrana geldiğimde hiç bir windowsu kuramıyordum hata alıyordum diğer programlarda dahil açılmıyordu.

Bana windows xp, 7, 8.1, 10 bunların aio olanlarını kurabileceğim multiboot yöntemi varmıdır ( xp aio deil ) 

30 dakika önce, chattt yazdı:

WinAIO Maker Professional v1.3 ile Aio yapabilirsin daha sonra Rufus ile Flash a yazdır tamamdır.

Windowslar hali hazırda aio zaten bunların  hepsini multiboot usb haline dönüştürmek istiyorum

1 saat önce, chattt yazdı:

Aio Yaptıysan Rufus ile Usb ye yazdırman yeterli

Zaten aio olarak burdan indirdim isoları ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız beni :) ben diyorumki elimde windows xp var 7 var 8.1 var 10 var bunların hepsi aio isolar ben diyorum ki bunların hepsini 1 flasha multiboot edip flashı taktıgım zaman hangi sistemi seçersem o kurulacak ama yumi ile denedim hata verdi aio sistemlerde

On 30.05.2017 at 23:56, Boiqa yazdı:

Zaten aio olarak burdan indirdim isoları ya ben anlatamadım ya siz anlamadınız beni :) ben diyorumki elimde windows xp var 7 var 8.1 var 10 var bunların hepsi aio isolar ben diyorum ki bunların hepsini 1 flasha multiboot edip flashı taktıgım zaman hangi sistemi seçersem o kurulacak ama yumi ile denedim hata verdi aio sistemlerde

Arkadaşım, Öncelikle sana yardım etmeye çalışanlarla bu üslupta konuşman çok hoş değil madem (aio yaptın sistemlerin hepsi bir arada demektir, yada ayrı ayrı Aio yaptın yinede farketmez) İndirmiş olduğun tüm Aio ları sana ilk yazdığım ğibi (WinAIO Maker Professional v1.3 ile hepsini Multiboot Aio yapabilirsin, ve sıralama ile düzenleyebilirsin daha sonra Rufus ile Flash a yazdır tamamdır.

Ayrıca aşağıdaki linkten Oem klasörünü indirip sistemleri otomatik lisanslayabilirsin ,

Please register to see this content.

Edited by chattt