Jump to content

Max 1500 Liraya Türk Telekomdan Alınabilecek En Iyi Telefon

Share

Recommended Posts

Beyler konu yanlış yerde ise k.bakmayın başlıktanda anlayacağınız üzere bugün faturalı hattımın üzerine Türk Telekomdan cihaz alıcam 1500 lira max bütçem var önerileriniz neler sizce benim hoşuma giden donanım bakımından fiyatı uçuk olmayan Huawei P9 Lite gibi ama launcherini hiç beğenmiyorum önerilerinizi bekliyorum.Teşekkürler...

Piyasada 1000 TL ye alınabilecek bir telefona neden 1500 TL veriyorsunuz.

TT yi zengin edeceğinize para biriktirin daha ucuza alın derim.

En nefret ettiğim şey borçlu yaşamak.

Ama yeni nesil bunu pek umursamıyor.

Kusura bakmayın amacım sizi eleştirmek değil. Sadece fikrimi yazdım.

• Like 5

xiaomi mi5 prime 64gb ----1130TL ye gittigidiyor,n11 veya hepsiburada dan alabilirsiniz

ben 6 aydır bu telefonu kullanıyorum çok memnunum. İthalatçı garantisi ile geliyor. 2 yıl garantili.

Bu telefon LG g5, Samsun S6, S7 , İphone 6s ayarında telefondur.

İki katı para vermeyin. Ayrıca telefon düşer, kırılır veya kaybolabilir ne kadar pahalı olsa o kadar içiniz yanar :)

• Like 1

Türk Telekom gibi Dandik 5 para etmez bir telefon alıp hem kendin rezil olma ( kalite anlamında rezillik ) hemde bile bile kazıklanma, kendi markası altında verdiği hiçbir telefonu alma neyfi o TT175 'mi 76'mı her ne karınağrısıysa (100-150 $) yani 300-400liralık telefonu 1200 liraya veriyorlar el insaf başka markalar al ama Kötü kopya olan Vestel venüs gibi, Türk telekom veya KAAN gibi markalar asla alınmaz şu yazıyı oku uzun ama sıkılmadan oku beni daha iyi anlayacaksın birdaha yerli  malı hic bir telefonu düşünmezsin bile :   Birde Şurada bir yazı var bunada göz at : 

Please register to see this content.
 Osman abimizin Oldukça faydalı bir sitesi, özelliklede telefon dünyasıyla ilgili imei tamiri ile ilgili ne ararsanız var ayrıca yukarıda da dediğim gibi yerli olan markaların aslında hangi marka Çin telefonlar olduğunu, Çinden alsan nekadara alacağının fiyatlarıyla ortaya koyuyor, inleyelip telefon alırken birdaha düşünmeni tavsiye ederim, seçim senin.

Merhaba bende telefon için çok araştırdım çok kullanmayacağın özellikler için para vermek istemezsen çok para verme derim ben 450 TL fiyata Piranha IQ Smart aldım gayet memnunum 499 TL civarında a101 mağazasına bak derim, Çinden direk telefon getirtmek mantıklı değil Türkiyeden alırsan 2 yıl garantin olur.