Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

2 Farkli Iso Kullandim Win 10 Yüklenmiyor

Leather53
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar Öncelekli S.a Konuyu elimden geldigince kısa şekilde anlatmaya çalışıcam.
Sony leptopumda Orjinal lisanslı Win7 kullanırken Sağ altta çıkan güncelleme ile Win10 a geçiş yaptım temiz bir kurulum olmadığı anlıycağınız üzere.Bu yüzden Msdn ıso ımajı indirdim dvd den kurarken dosyaların yüklendiği bölümde %8 de kalıyor devam etmiyor ve hata ekranı çıkıyor diyorku windows dosyaları yüklenemiyor.sonra baska bi ıso kalıbı indirdim 14379.0 ile baslayan onuda denedim bu sefer bur tusa basın dedikten sonra basınca logo dan sonra hiç bir sey çıkmıyor simdi yine bir iso indiriyorum bununda adı 15063.0.170317-1834.RS2_RELEASE_CLIENTPRO_OEMRET_X64FRE_EN-US  umarım sağlamdır üstelik dvd leri düşük hızda yazıyorum x8 yani benim sorum su acaba indirdimdiğim iso kalıplarındamı sıkıntı var yoksa yanlıs sekildemi yüklüyorum.Yada söyle söyleyeyim sağlam bir iso kalıbı olan varmı kendisi denemiş olan.home sürüm.ayrıca dvd yazdırırken ashampoo burning studio kullanıyorum onun bi etkisi olurmu ne yapmam lazım.2 gündür kafayı yiyicem az kaldı.

• TornadoEffect changed the title to 2 Farkli Iso Kullandim Win 10 Yüklenmiyor

arkadaşlar fikirleriniz teşekkürler sorun indirmiş oldugum iso dosyalarındaymış sorun cözüldü.Lakin bir sorum daha olacak suan win10 pro yüklü lisansız korsan sekilde aktive etsem sıkıntı olurmu önceki sistemim lisanslı win10 home idi.yeniden win10 home mi kurayım sizce ?

işlemler öncesinde,önemli verilerinizi yedekleyin sonrasında.Eğer var ise,Disk yönetiminden fazladan ayrılmış olan diskleri silin.(Meşkuliyet,veri yazmahızı vb.sorunu azaltmakiçin)

Spoiler

7N8NzL.png

1.Bios'u sıfırlayın 2.Hardisk seçeneği birinci sırada olsun diğer donanımları disable konumuna alıp deaktif edin.3.Usb/dvd disk hangisinden kurulum yapılacak ise,önceliğini ayarlayın F10 ile kaydedin.(Klavye geçiş kısayolu biliniyor ise,klavyeden geçiş yapılabilir elbette orn:F2,F12,ESP tuşları vb.) Usbdisk/dvddisklere yazılmış olan,iso kaynağı ile boot ederek kurulumu  başlatın.

Msdn iso kalıpları Windows10Home/Pro x64 |

Please register to see this content.
| pass: tnctr.com

Kolay gelsin saygılar.:)