Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

K.m.10 Pe 1703 (x86_x64) / 04.07.2017

karadurak
 Share

Recommended Posts

Şimdi, crasadure yazdı:

@karadurak üstadım;

bu PE sistem Multiboot sistemlerde ISO olarak direkt çalıştırılabiliyormu?

Normalde çalıştırıyor fakat boyut yüksek olduğu için bu multiboot'u çalıştırmaz. RAM'e yüklemde sıkıntı çıkarabilir. 500 mb ve üzeri WinPE ler için sıkıntı

• Like 1

11 dakika önce, Tekind@r yazdı:

Üstad teşekkürler ..Kendi programlarımızı format atmadan  önce iso icersine atıp katılımsız  olarak kurabilecekmiyiz.

Öyle bir durum yok, sadece kuracagınız sistemi ımage Quick installer (IQI) ile kurarken herhangi bir işlem yapmayacaksınız direk admin olarak hesabınız açılacak.

Edited by karadurak
  • Like 1

Güzel çalışma. Yalnız bu konularda pek bilgim yok. Bu bir kurtarma aracımı yoksa başka ne? Birde bu harici ve hem usb hem cd den çalışır değilmı? Son işlevdeki Windows kurulum aracı harıcinde harici bir araç olarak kullanılıyor değilmi? Peki Windows gpt olarak kurulmuşsa veya tersi bu araçta farklı ise örneğin çalışmasında sorun olmaz değilmi? Sağolun. Elinize emeğinize sağlık.

Bir saat önce, abdulhey_ yazdı:

Güzel çalışma. Yalnız bu konularda pek bilgim yok. Bu bir kurtarma aracımı yoksa başka ne? Birde bu harici ve hem usb hem cd den çalışır değilmı? Son işlevdeki Windows kurulum aracı harıcinde harici bir araç olarak kullanılıyor değilmi? Peki Windows gpt olarak kurulmuşsa veya tersi bu araçta farklı ise örneğin çalışmasında sorun olmaz değilmi? Sağolun. Elinize emeğinize sağlık.

Cevapları kendiniz vermişsiniz :) PC bakım aracı diyebiliriz. ya da takım çantası artık kim ne diyorsa.. ister usb ister dvd fark etmez. win kurulumu zaten winpeler için bir yöntem , gpt ve mbr fark etmez..

Edited by karadurak
  • Like 3

1 saat önce, karadurak yazdı:

Cevapları kendiniz vermişsiniz :) PC bakım aracı diyebiliriz. ya da takım çantası artık kim ne diyorsa.. ister usb ister dvd fark etmez. win kurulumu zaten winpeler için bir yöntem , gpt ve mbr fark etmez..

sizde kısa ve tam yanıt vermişsiniz. teşekkürler :) bazan birde internete bile girmek önemli olabiliyor. sistem boot da sorun varsa.. o zaman bile işe yarıyor bu kurtarma cd leri veya taşınabilir bilgisayar denebilirmi bilmiyorum. çünkü daha önce bu kadar kapsamlısını görmedim. iki  üç kez windows live miydi onlarla açılmayan windows umu kurtardığımı hatırlıyorum.  mesela hemen format atman gerekiyor. ama elinde istediğin veya idare edecek kadar bile iso  yok. bunu bile halledebiliyorsun.

• Like 1

Kendi multibootumun bcd sini düzenleyip senin sistemin bcd entrylerini ekledim,. sdi dosyalarını da ekledim, wimler yüklendi ama windowslar tam açılırken mavi ekran geliyor, açıklamada sanırım cfg hatası ya da yapılandırma hatası gibi bir şey veriyor. Multiboota klasör olarak eklenecek şekilde düzenlense harika olur, ayrı bir flash bellek taşımamak için.  boot ve efi klasörleri çakışmasa multiboota yine sorunsuz eklenecek ama benim multibootun anadizinde de boot klasörü var, grub ile yapıldığı için. klasörleri boot2, efi2 diye adlandırsak düzenlemeyi nasıl yaparız acep,  bootmgr yi mi düzenlemek gerekiyor, mesela boot2 klasöründen başlat deyip bcd yi ona göre düzenlesek? Bu arada harici hdd ye rufusla attım gayet güzel çalışıyor, her şey  oturmuş, stabil, wifi sorunu da yok :) . Eline koluna sağlık. 

• Like 1

Teşekkürler

• Like 1

7 saat önce, red_d yazdı:

Kendi multibootumun bcd sini düzenleyip senin sistemin bcd entrylerini ekledim,. sdi dosyalarını da ekledim, wimler yüklendi ama windowslar tam açılırken mavi ekran geliyor, açıklamada sanırım cfg hatası ya da yapılandırma hatası gibi bir şey veriyor. Multiboota klasör olarak eklenecek şekilde düzenlense harika olur, ayrı bir flash bellek taşımamak için.  boot ve efi klasörleri çakışmasa multiboota yine sorunsuz eklenecek ama benim multibootun anadizinde de boot klasörü var, grub ile yapıldığı için. klasörleri boot2, efi2 diye adlandırsak düzenlemeyi nasıl yaparız acep,  bootmgr yi mi düzenlemek gerekiyor, mesela boot2 klasöründen başlat deyip bcd yi ona göre düzenlesek? Bu arada harici hdd ye rufusla attım gayet güzel çalışıyor, her şey  oturmuş, stabil, wifi sorunu da yok :) . Eline koluna sağlık. 

BCD leri editleyip eklemen yeterli olur. EFI bölümünde sorun olmaz oradan sadece BCD menüsünü alacaksın. Boot klasöründen de farklı bir isimde bootmgr oluşturup farklı bir bcd ye yönlendirmek yeterli olur. Deneyip bilgi veririm yine..

49 dakika önce, TıkırovCw yazdı:

yani çökmüş pc yi bu sistemle  kurtarabiliriz dosyalarımızı felan degılmı ?

Çöken pc donanım olarak sağlamsa ve içindeki veriler sabitdiskte duruyorsa tabi kurtarabilirsiniz.

Edited by karadurak
  • Like 2

Bir saat önce, bymax yazdı:

indirdim isoyu ama bootlu degildi ben de boot ekledim simdi calışıyor bilmiyorum sizde nasıl oldu ultraisoda actıgımda açılışlı iso degil dedi bende ekledim simdi sorun yok

Açılış dosyası yüklenmemiş olabilir. O yüzden rufus ile yazdıralım diye rufus'u koydum.

Edited by karadurak
  • Like 1

2 saat önce, bymax yazdı:

indirdim isoyu ama bootlu degildi ben de boot ekledim simdi calışıyor bilmiyorum sizde nasıl oldu ultraisoda actıgımda açılışlı iso degil dedi bende ekledim simdi sorun yok

bootlu değildi derken cd ye yazdırdığımızı düşünürsek cd yi takıp pc yi çalıştırdığımızda seçenek ekranı gelip istediğmizle ilerleyemiyormuyuz? mesele bu veya başka bir şeyse açıklayıp nasıl yapacağımızı anlatıp gerekli dosyalar varsa olarıda verirmisiniz.?

17 dakika önce, abdulhey_ yazdı:

bootlu değildi derken cd ye yazdırdığımızı düşünürsek cd yi takıp pc yi çalıştırdığımızda seçenek ekranı gelip istediğmizle ilerleyemiyormuyuz? mesele bu veya başka bir şeyse açıklayıp nasıl yapacağımızı anlatıp gerekli dosyalar varsa olarıda verirmisiniz.?

DVD de kullanacaksanız ekteki dosyayı indirip ultra iso ile ekleyin sonra kaydedin.  

Please register to see this content.

• Like 3

@karadurakEline sağlık gerçekten çok farklı bir çalışma olmuş :)  

Dosya olarak eklemek istedim ama sürekli imza hatası aldım o yüzden sadece nasıl yapılır yolunu tarif ediyorum belki daha sonra arkadaş kendisi klasör değişkenliği için gerekli dosyaları hazırlar verir ancak o zamana kadar kullanmak isteyen yada boot dizini sorunu olmayan arkadaşlar için altta grub2 ve grub4dos için çalıştırma kodunu veriyorum. Öncelikle grldr dosyamızı adını krldr yapıp Boot dizinine atıyoruz burdaki amaç başka grldr isteyen yazılım olursa engel olmasın. Bcd ayarlarında yapılacak değişikliği anlatmama gerek varmı bilmiyorum. 1.Boot\bcd - 2.efi\boot\microsoft\boot\bcd , bootice.exe ile gerekli eklenti ve değişiklikler yapılır.

Grub2

### Start WinPE 10 Karadurak
if [ "$pc" ]; then
menuentry " >> Karadurak WinPE 10 x86x64 " --hotkey=s {
	ntldr /Boot/krldr
}
fi
### End Start WinPE 10 Karadurak

Grub4dos

title >> WinPe 10 x64x86 Karadurak
find --set-root --ignore-floppies --ignore-cd /Boot/Bootmgr || rootnoverify (hd0) && chainloader +1 && boot
map () (hd0) && map (hd0) () && map --rehook
find --set-root --devices=h /Boot/Bootmgr
chainloader /Boot/Bootmgr
Edited by awengers44
Bcd değişiklik anlatımında düzeltme
  • Like 5
  • Thanks 2

Rufus ile USB ye yazdırdım. Hem EFI olarak hem de LEGACY olarak boot ediyor.

Yalnız Virtualbox ile sanal makinede boot etmiyor.

Zaten gerçek makinede kullanacağım için de dert etmedim.

Elinize sağlık @karadurak

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By awengers44
      Uzun bir aradan sonra yeni bir çalışma ile gelişen ihtiyaçları karşılamak için farklı bir yapı ile multiboot çalışmamızı sizinle paylaşıyoruz.
      Sitede paylaşım halinde olan multiboot sistemlerdekinden temel farklılığı, sistemin üç (3) parçalı yapıdan oluşması ve boot edemediği yaptığımız testlerden sonra güncel donanımların daha az olacağı kanaati tarafımca hasıl olmuştur.
      Sürekli gelişen ve zorlaştırılan sistem yükleme sorunsalı bana göre büyük ölçüde giderilmiş olacaktır.
      Tabi sizlerden gelecek olan geri dönüşlere göre zaman içinde sistem değişiklikler gösterecek ve daha iyi olacaktır inşaAllah.
      Sistem büyük ölçüde açık kaynak ve isteyen istediği gibi değiştirebilir, ancak tnctr,de veya başka birde yerde paylaşım olacaksa desteğini değişikliği yapan yapımcının vermesi gerekir.
      Hala kullanan olabilir düşüncesi ile Windows Xp Sp3 ön hazırlık sistemde yapılmış olup, kullanmak istediğinizde paylaşım klasöründe olan xp ISO dosyasını _ISO klasörüne kopyalamanız yeterlidir.
      Secure Boot sorunu her multiboot sistemde olduğu gibi bunda da olacaktır. Bu sebepten dolayı ön yükleme imza desteğinden geçmediği takdirde BIOS,a girip secure boot kapatın!!
      ----------------------------------------------------------------
      Kurulum oldukça basit olup yapılacak ve dikkat edilecek tek kısım kurmak istediğimiz disk ve verdiğimiz rakam  
      Kurulumdan sonra varsayılan Disk isimlerini ASLA değiştirmeyin..
      WinPE x64 aioboot ile birlikte ağ destekli kurulumlu olup bizzat @crasadure hoca tarafından sistemlerin testleri yapılmış ve bildirimlerine göre sistem en iyi hale getirilmiştir.
      Sistemin tüm testlerinde emeği vardır, üstada çok teşekkür ederim.
      Tayfun hocanın çalışma hakkındaki hazırladığı video anlatımı..
      Sistemden görüntüler..

Vadi MultiBoot v4 indirme grup linki.
      https://app.mediafire.com/fbkl8q3mm4wqy @Emre028 in isteğiyle Vadi v4 Ventoy sistemde birlikte çalışmaya uyarlanmış ve forum kullanıcılarına da hediye edilmiştir.
      Öncelikle betik dosyasının çalışmasını engelleyecek herhangi bir güvenlik uygulamanız varsa geçici olarak devre dışı bırakın.
      1- Üstteki paylaşım klasöründen Ventoy_1.0.91_Vadi_MultiBoot_v4_TR.7z indirin ve dosyayı zip ten olduğu gibi kendi klasörüne çıkarın. Ayrı bir klasör olacaksa da adında boşluk olmasın.!!
      2- Vadi_Ventoy_TR.bat çalıştırın ve kurmak istediğiniz diski seçin.
      3- VADI_EFI disk birimi için en az 1850 mb alan verin.
      4- Dosyaların gerekli bölümlere kopyalanıp kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Hayırlı olsun..
          Ventoy'dan Vadi MultiBoot'a geçiş kısayolu: F6
          Grub2FM'den Ventoy'a geçiş kısayolu: F5 
      Not: Bu sistemde Ventoy'da bulunan grubia32_real.efi ve grubx64_real.efi dosyaları sebebiyle AIO-Boot sistemde çalışan dosyaların haricinde (yapımcı değişikliğe gidinceye kadar) güncellenemiyor. 
      @mephistooo2 Üstad betik dosyasını kullanmama izin verdiği için ayrıca teşekkür ederim.
      AIO-Boot WinPe11  veya *.vhd dosyasından dolayı benim tercihim AIO WinPE10 x64 sistemle tam uyumlu, winpe10x64 için değil ama winpe11x64 için yapımcısı tarafından sürekli geliştirilmektedir. Sisteminize eklemeyi ihmal etmeyin derim  
      Değişiklikler ve yapılan yeni güncellemeler;
      AIO_Boot güncellemelerini kurmak için dosyayı MultiBoot_USB diskine kopyalayıp yönetici olarak çalıştırın.
    • By tayyar61
      Win PE'lerin sahip olduğu bazı özellikler:
      *Legacy Mbr – UEFI GPT Sistemlerini destekler
      *WinPE önyüklemesi, mevcut Wifi Lan ağını otomatik olarak kurar ve alır,
      *WinPE'yi başlattıktan sonra harici bir Wifi Usb bağlanması durumunda,
      *Wifi Lan Sürücülerine çift tıklamak, Sürücüleri otomatik olarak yükleyecektir.
      *11. Nesil'de NVME Sabit Disk Sürücüsünü ve Ses Sürücüsünü destekler.
      *WinPE'yi başlattıktan,USB'yi çıkardıktan sonra Yazılımı normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
      *Kurulum Windows 10, 11'i yüklemek, manuel olarak eklemek için harici bir sürücü paketine gerek kalmadan NVME sabit sürücüsü için Sürücüyü otomatik olarak tanıyacaktır.
      *Kurulum Windows 11'i yüklemek için, Secure Boot, ByPass Check TPM 2.0'ı pas geçecektir.
      * PassMark Sound Check yazılımı ile mikrofonu test et.
      *ICE Cream Ekran Kaydediciden Ekran videosunu kaydedin .
      *Uzak bilgisayarları Ultraviewer ve AeroAdmin, AnyDesk ile kontrol edin…
      *Yazılım ince ayarlanmıştır, görüntülenen mesaj olmayacak, kullanımı hoş.
      *Mp3, Wav, Lossless ses dosyalarını dinleyin…
      *Potplayer görüntüleyici ile Mp4, Mov, Mkv, Flv ... Video dosyalarını oynatın.
      *Image Dosyalarını tanıyın , Png, Jpg, Ico, Bmp, ...
      *Ofis dosyalarını, Word, Excel, Powerpoint, Sumatra PDF'yi tanımlayın.
      *WinPE'nin çok fazla RAM, LAG aldığını hissettiğinizde, çöpü temizlemek, tüm yazılımları silmek, WinPE'yi orijinal durumuna döndürmek için Tüm *Yazılımları Temizle öğesini seçmek için PECMD Aracına Sağ Tıklayabilir ve ardından Bağla'yı seçebilirsiniz.
      *WinPE, farklı yazılım paketlerini açar, makine 2Gb RAM çalıştırıyorsa, yazılım paketinde yalnızca temel Yazılımlar bulunur, sesli Potplayer yazılımı yoktur, ağır yazılımlar kaldırılır.
      *4Gb veya daha fazla RAM çalıştıran makine, yazılım paketi Full olacaktır.
      *WinPE üzerinde aynı anda birden fazla yazılım çalıştırın.
      *Anti-virüs programlarını çalıştırın DrWeb, Eset, Avira ...
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      *** 4.2 Versiyonda güncellenen programlar ***
      Aomei Backupper v6.9.0
      Macrium Reflect v8.0.6584
      Aida64 Engineer v6.60.5900
      R-Drive Image Build v7002
      WinNT Setup v5.2.1 Hwmonitor, Hwinfo, CPU-Z, Crystal Disk Info, Crystal Disk Mark – Son Sürüm.
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      WinPE 2022 V4.1 Link 1  (1.36 GB)
      WinPE 2022 V4.1 Link 2  (1.36 GB)
                                                               WinPE 2021 Lite V4  (413 MB)  Şifre Sorarsa : winpe10ktv@

• By artae
      WinPE 11 KTV Lite 2021 (x64) | English US | Windows x64 | File Size: 1.47 GB

This version of WinPE 11 Ktv features the software just enough to use and is based on the Boot platform of WinPE 10, so the Boot Menu and Software information is still the WinPE 10 version.

General Info
      File Name: WinPE11Ktv_Lite_2021.ISO
      Architecture: x64
      Language: English (99.9%)
      Size: 1520261054 bytes (1449 MiB)
      Check SHA1 code: 848D09A1FC9212711DC2861FAC17BD1718A5F39B

All software used is only available outside the Desktop
      Clear All Software and Mount Software, if you feel that WinPE is laggy, heavy, have used a lot, don't want to Restart the machine, want to refresh WinPE.

Clear All Software: remove junk, Temp, delete all software.
      Mount Software: create a new software package as it was at the beginning.

The Start menu is simple, with only a few essential functions.
      Ram takes up 1.1Gb on startup.
      Booting WinPE at USB 3.0 took 12 seconds on average.

This PC, Explorer interface is simple, leaving only the necessary items.

WinPE only accepts Driver for LAN, (network using cable)

Want to use Wifi please double click Wifi LAN Driver to install the missing Driver with SDI package ( Snappy Driver Install ) and then click the network icon to start Wifi.

WinPE recognizes File Image, Video, Ghost, Acronis True Image, Aomei Backkuper, Terabye Image ..
      Convenient for file search, file data recovery...

Support AnyDesk and Ultraviewer support.

After installing Ultraviewer Ram will take up 500Mb because of the support library for Ultraviewer.

Support Video and media player with Potplayer.

What's New
      Updates: Official Site Does Not Provide Any Info About Changes in This Version

Homepage
      http://www.microsoft.com
      DOWNLOAD
      (Buy premium account for maximum speed and resuming ability)

https://nitroflare.com/view/BA54AA9DD40328D/hzek6.WinPE.11.KTV.Lite.2021.x64.rar

https://rapidgator.net/file/84a0ac9e3a104caee6884d84cfbd7c67/hzek6.WinPE.11.KTV.Lite.2021.x64.rar

• By karadurak
      Km Boot & PE v3 (X86 X64) 

Km Boot içerik olarak güncellenmiştir. grub4dos ve grub2 görsel olarak aynıdır fakat zaman içerisinde farklı güncellemeler alarak yeni bir görünüme kavuşacaktır. 
      Grub4dos özel araçlar ile düzenlenip hızlandırılmıştır. Kullanımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için KMPE konusunu ziyaret ediniz.

------------------------------------------------
      Km Boot & PE v3 (X86 X64) 2020.09.01
      https://bit.ly/3Kp1GP6

Iso Boyutu: 10,7 GB (11.570.769.920 bayt)
      Sistem gereksinimleri:
      CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.

USB Sürücüye Kurulum: 
      Programlar: 
      Klasör Yapısı ve Kullanım:
        _ISO klasörü: Herhangi bir sürücünün ana dizinde _iso klasörü var ise windows isolarınızı 78-setup uygulaması otomatik olarak görür.  Hem Win Managerdan hemde KMPE den 78-setup a ulaşabilirsiniz. 78-setup'un kurulum imajlarını arayacağı klasörü değiştirebilirsiniz.  win manager için "_WIN\78SETUP.CFG" dosyası KMPE için "KMPE\_WIN\78SETUP.CFG" dosyasını notepad ile düzenleyiniz.     _WIN Klasörü: Herhangi bir sürücünün ana dizinde _win klasörü var ise windows imajlarınızı (wim,esd,swm) klasör konumuna atıp win managerden otomatik kurulum yapabilirsiniz. (örneğin:_WIN\1064\install.wim) Win manager menüsüne hem multiboot ana menüsünden hem de KMPE içerisinden ulaşabilirsiniz. Win managerin kurulum klasörünü, menüdeki programları ya da düzenini değiştirebilirsiniz.  Win Manager için "_WIN\MBOOTMGR_1064.wcs"  KMPE için "KMPE\_WIN\MBOOTMGR_1064.wcs" dosyalarını notepad düzenleyiniz. İnstall.wim/esd öğesinin yanında bir yanıt dosyası ( * unattend.xml ) ve/veya $OEM$ klasörü varsa , Windows'u iki şekilde yükleyebilirsiniz:
      Manual Kurulum => ( unattend.xml yanıt dosyası ve/veya $OEM$ klasörü yok sayılır ve kuruluma  kaldığı yerden devam eder.)
      Otomatik Kurulum => (  unattend.xml yanıt dosyası ve/veya $OEM$ klasörü alınır  ve  kuruluma  kaldığı yerden devam eder. ) Sistemde otomatik etkinleştirme özelligi de vardır (yalnızca Windows'u Otomatik kurulum modunda yüklerken ( $OEM$ klasörü kullanılır ) Kullanılan etkinleştirme yöntemleri: Windows Loader 2.2.2 by Daz, Ratiborus'tan KMS etkinleştiricisi , HWID Yöntemi (Dijital Lisans)   EFI Klasörü: Multiboot, EFI/UEFI modunda yükleme desteği içeriyor.   EFI-x64 menüsü: grub2 modunda açılır. rEFind menü ile değiştirmek için EFI klasöründeki CMD dosyalarını kullanınız. EFI-x32 menüsü:  rEFind menü ile açılır. NOT: EFI/UEFI modunda önyükleme yapmak için, flash sürücünüzdeki EFI klasörünün bulunduğu bölüm FAT32 formatında olmalı ve PC niz UEFI önyüklemesini desteklemelidir.   BOOT Klasörü: Grub4dos ve Grub2 için menü dosyalarının bulunduğu ayrıca starsetup ve winmanager gibi sistemlerin başlangıç dosyalarının yer aldığı bölümdür. \BOOT\grub klasöründen menü dosyalarını notepad ile düzenleyebilirsiniz. KMPE Klasörü: KMPE montaj klasörüdür. Ayrıntı için sayfayı ziyaret ediniz. https://www.tnctr.com/topic/658892-kmpe-xp-8-10-x86x64-nativex86-2020_02_12/   ÖNEMLİ BİLGİLER !!!:   Koleksiyonda birçok program için "ilaç" uygulandı . Bu nedenle, antivirüslerin yanlış uyarılarından kaçınmak için, dağıtımı indirirken bunları kapatmanız veya dağıtım klasörünü antivirüsünüzün hariç tutulanlarına eklemeniz önerilir. Ek Görüntüler: 

• By karadurak
      √· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √·

KMPE win10 32 ve 64 Bit olarak yeniden güncellemiştir. Yeni KmPE de Office 2010 ve  MTP ve MSI kurulum desteği gibi bir çok özellikler bulunmaktadır. Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 desteği Windows Yükleyici (MSI)  Yerel Windows Gezgini  DWM Hizmet Desteği MMC ( cihaz yöneticisi, disk yöneticisi, servis yöneticisi, dosya paylaşımı dahil ) BitLocker (Sadece kilitli sürücü açma işlevi ) Yerel Arama İşlevi  Temel ekran sürücüleri, (grafik sürücüsü) Ağ Desteği  WOW64 desteği (x64 ve x86 programlar aynı ortamda çalıştırılabilir) IE 11 (x64 ve x86) MTP desteği (cep telefonu bağlantı aktarımını destekler) RNDIS işlevi (USB bağlantısı ile cep telefonundan ağ paylaşımı yapılabilir) Yönetici hesabı girişi (AdminKmPE) Administrator ve System hesabı arasında geçiş yapma Paint, Windows Resim Görüntüleyici  VC ++ çalışma  kütüphanesi .NET Framework SnippingTool Ekran Görüntüsü Aracı  Yazıcı bileşenleri  Uzak Masaüstü Hizmetleri (Harici Uzak Masaüstü Bağlantısı PE) (RS5) SMB 1.0 Destegi  Ağ bulma (Aynı ağdaki bilgisayarda paylaşılan kaynaklara erişilebilir) Ağ ve Paylaşım Merkezi (Ağ Adaptörü Ayarları + Ağ Tepsisi Simgesi)  
      √· Km Pe Xp | 7 | 8 | 8.1 | 10 ( Native ) √· 2020.09.22
      https://bit.ly/2FXE33t
      İso Boyutu: 7,08 GB (7.608.205.312 bayt)

Sistem gereksinimleri:
      1. RAM 1 GB / Native 512MB RAM (Eski PC)
      2. CD / DVD sürücüsü veya USB'den önyükleme yapabilen PC.

Ekran Görüntüleri: 
      USB Sürücüye Kurulum: 
      MInstAll Programlar (x86 x64): 
      MS-DOS programları: 
      Masaüstü Resmini Değiştirme: 
      Masaüstü Uygulamalarını Değiştirme:
      MInstAll- Kmpe USB Program Ekleme ve Çıkarma:
      Harici Sürücü Ekleme:
      Dism++ ile  Dahili Sürücü Ekleme:
      Antivirüs:
      Sabit Diske KMPE Kurulumu (Win10 UEFI): 
      KMPE'den Windows Kurulumu:
      Multiboot'a Ekleme:
      Dizin Yapısı:
      Sistemi Günceleme:
      Reg ve CMD komutu Ekleme:
      Kmpe USB Videolu Egitimler:
      Tavisiyelerinizi , bulduğunuz faydalı programları  ve hataları mümkünse çözüm önerileriyle birlikte konu başlığı altında paylaşabilirsiniz.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...