karadurak

K.m.10 Pe 1703 (x86_x64) / 18.06.2017

159 posts in this topic

@karadurak hocam wim i değiştirip başlattığımda winload.efi hatası verdi. Neyse bir sonraki versiyona kadar bu şekilde kullanırız sorun olmaz. bu arada HWinfo diğerlerine göre çok daha başarılı çalışıyor, diğerlerinin görmediği donanımı Hwinfo rahat gördü. Geri bildirimler devam edecek, sistem çok iyi yerlere gidiyor.

15 dakika önce, red_d yazdı:

@karadurak hocam wim i değiştirip başlattığımda winload.efi hatası verdi. Neyse bir sonraki versiyona kadar bu şekilde kullanırız sorun olmaz. bu arada HWinfo diğerlerine göre çok daha başarılı çalışıyor, diğerlerinin görmediği donanımı Hwinfo rahat gördü. Geri bildirimler devam edecek, sistem çok iyi yerlere gidiyor.

Paketlemede  hata vardır. HWinfo yu silmiştim sanırım. SIV vardı bide o nasıl 

Paketlemeyi tekrar kontrol ederim. SIV de sorun yok bende düzgün çalıştı, hwinfo dışındakiler benim donanımı tam görmedi. Hwinfo tüm donanımları tam gördü. 

1 person likes this

Wim doğru paketlendi, sistem açıldı, bu kez de başlat menusüne sabitlediğim kısayollar sanki program kaldırılmış sadece kısayolu kalmış gibi duruyor. Son adım az kaldı :)

Edit: 10tools.ini ye girdileri eklemeyi unuttum :) Pardon hocam.

sshot-1.png

Edited by red_d

On 19.06.2017 at 19:42, karadurak yazdı:

Benim PE'lerde programlar standart hale geldigi için yazma geregi duymadım. Şifre kırma mevcut. Programlar aşagıda göründügü gibi 70 e yakın program mevcut 

2017-06-19_194941.thumb.png.43526eea279e7d936d42f1347f5cb081.png

kardeşim elcomsoft mu şifre kırma programı acaba

19 dakika önce, outlawist yazdı:

kardeşim elcomsoft mu şifre kırma programı acaba

elcomsoft yok sanırım. sonraki güncellemede ekleyecegim

6 dakika önce, karadurak yazdı:

elcomsoft yok sanırım. sonraki güncellemede ekleyecegim

bence programlar çok işlevsel değil hirens dekiler olsa daha iyi olurdu ayrıca her programın x86 eklemen gerekiz bence ya da ayrı paylaşsan x86 ve x64 olarak nacizane tavsiyemdir kardeşim

Bir saat önce, outlawist yazdı:

bence programlar çok işlevsel değil hirens dekiler olsa daha iyi olurdu ayrıca her programın x86 eklemen gerekiz bence ya da ayrı paylaşsan x86 ve x64 olarak nacizane tavsiyemdir kardeşim

sizce hangi programlar olmalı. İşlevsel olan programları yazarsanız çalışmaya katkıda bulunmuş olursunuz. Her programın x86'sı yok zaten ama siz gereksiz dediginiz programlar varsa onları da inceleyip bilrirseniz ona göre güncelleriz.

Edited by karadurak

Güzel çalışma olmuş. Bayağı emek verilmiş. Emeğinize sağlık.. Tabi ki tercih meselesidir ama ben tarayıcı olarak operayı görmek isterdim. Capslerde firefox gözüküyor. Konuyu browser savaşlarına çekmek istemem ama operanın olduğu yerde firefox en fazla seyirci olur :D