Jump to content

En Stabil Windows 10 Hangisi

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

37 dakika önce, YAGMURADAM yazdı:

Doğrusu bir sene sabrettim w'a. Sonra tekmeyi bastım. Şimdi 8.Nasreddin1 Em. Ent kullanıyorum. Win10 tavsiye etmiyorum ben. Ya 8.1 ya da 7 kullanın derim. Saygılarımla

Yav yine kafamı karıştı. Senin gibi emektar da bunu söyluyor. Nastrettin hoca gibi en iyisi kendim karar vereyim. Saygılar bizden.

2 saat önce, YAGMURADAM yazdı:

Doğrusu bir sene sabrettim win10'a. Sonra tekmeyi bastım. Şimdi 8.1 Em. Ent kullanıyorum. Win10 tavsiye etmiyorum ben. Ya 8.1 ya da 7 kullanın derim. Saygılarımla

1 sene yine iyi dayanmışın :D Bende deneme amaçlı kurmuştum 1 hafta içinde sildim Windows 7 yükledim.Home users için ideal geliyor bana ilk başlarda W10 görsel açıdan biraz etkili kılsada eğer pc ile haşır neşirsen bazı farkları gözlemliyebiliyorsun ve sonradan kendine şu soruyu soruyorsun tekrar windows 7  dönsem mi acaba ? :)

Windows 10 1511_2 - 10586.633 Professional en son kurduğum dan beridir bunu kullanıyorum. Sadece Saat için 1511_2 isosu üzerine .633 güncellemesini kendim indirip kurdum saat muhabbeti geldiğinde. onun dışında şuan daha güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Ne oyunlarda nede herhangi bir şekilde soruna rastladım. 

Windows 10 kullanılacaksa bana kalırsa tek sağlam sürüm bu.

Edited by KenanK

10 saat önce, KenanK yazdı:

Windows 10 1511_2 - 10586.633 Professional en son kurduğum dan beridir bunu kullanıyorum. Sadece Saat için 1511_2 isosu üzerine .633 güncellemesini kendim indirip kurdum saat muhabbeti geldiğinde. onun dışında şuan daha güncelleme yapmayı düşünmüyorum. Ne oyunlarda nede herhangi bir şekilde soruna rastladım. 

Windows 10 kullanılacaksa bana kalırsa tek sağlam sürüm bu.

bunu bende düşünmedim değil. 1607 nin desteğini 9 mayıs ta kesmiş. şimdi son yapı 1703. bu yapı ömürleri ne kadar oluyorki?

iki şey var ya windows7 yi kurup 2020 ye kadar kullanıp sonra windows 10 yapısı son ne ise onu kurmak yada son 1703 ü kurup 2025 e kadar hiç ellememek. 2020 de de zaten windows 10 da başka yapı gelmeyecekmiş ve sadece güvenlik güncellemeleri gelecekmiş.

Edited by abdulhey_

1 saat önce, abdulhey_ yazdı:

bunu bende düşünmedim değil. 1607 nin desteğini 9 mayıs ta kesmiş. şimdi son yapı 1703. bu yapı ömürleri ne kadar oluyorki?

iki şey var ya windows7 yi kurup 2020 ye kadar kullanıp sonra windows 10 yapısı son ne ise onu kurmak yada son 1703 ü kurup 2025 e kadar hiç ellememek. 2020 de de zaten windows 10 da başka yapı gelmeyecekmiş ve sadece güvenlik güncellemeleri gelecekmiş.

Yapı ile falan işim yok. Ben test ettim en sağlamı bunu gördüm kendi bilgisayarımda. Güncellemeyi veya yükseltmeyi hiç bir şekilde de düşünmüyorum. Windows Store da ki oyun veya programları kullanıyorsan sadece yükseltme gerekiyor şuan onlarda 1607 ile uyumlu en düşük. Onun dışında ben 1511_2 ile hiç bir sorun yaşamadım.

Ayrıca 1511 için hala güncelleme yayınlanıyor. En son güncelleme 9 Mayıs ta yayınlanmış. 10586.916 olmuş sürüm.

23 dakika önce, KenanK yazdı:

Yapı ile falan işim yok. Ben test ettim eramı bunu gördümçıkmadıktan sonsayarımda. Güncellemeyi veya yükseltmeyi hiç bir şekilde de düşünmüyorum. Windows Store da ki oyun veya programları kullanıyorsan sadece yükseltme gerekiyor şuan onlarda 1607 ile uyumlu en düşük. Onun dışında ben 1511_2 ile hiç bir sorun yaşamadım.

Ayrıca 1511 için hala güncelleme yayınlanıyor. En son güncelleme 9 Mayıs ta yayınlanmış. 10586.916 olmuş sürüm.

En güzelini yapmışsın. Bende bu gün 1703 yuklücem ve sorun çıkmadıktan sonra Allah ın izniyle 2020 ye kadar devam. 2020 de yeni bir windows çıkarsa gerisi Allah kerim. :-)