Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Amazondan Alışveriş Yapan Var Mı? Tecrübe Fikirler Deneyimler

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Amazondan PS4 Pro Getirmek İstiyorum 1400 Tl Mal Oluyor Acaba Gümrük Tehlikesi Yada Gelmeme Durumu Bir Riski Varmı ?

Alıntı

Satın Almaya Kaltığımızda Bu total'i çıkarıyor;

Shipping & Fee Details
Price $299.00
AmazonGlobal Shipping + $20.71
Estimated Import Fees Deposit + $82.82
Total $402.53

Yaklaşık olarak 1400 TL'ye denk geliyor, acaba Gümrük veya gelmeme bir problem çıkarmı ?

Edited by Anarchosa

9 dakika önce, Anarchosa yazdı:

Öncelikle mesajıma destek verip cevap yazdığınız için teşekkür ediyorum,Amazon'da pahallı tersine türkiyeden daha pahallı satıyor, Alibaba'da çok uygun bu işi kime sorabilirim ?

Alibaba' forumları varmıdır.

Amazon dan indirim beklemek mantıklı fakat şuan Türkiye gönderimi kapalı, Xbox One ların açık sadece. Geçen Xbox One + Forza Horizon 3 ile birlikte 720₺ ye geliyordu cihaz.

Alibaba ile iligli hiç fikrim yok. Ben güvenme taraftarı değilim ama. 100$ olacabileceğini zannetmiyorum. Resmi fiyat ortada iken.

7 dakika önce, rious yazdı:

Kenan abi amazondan msdn windows account siparsi verebilirmiyiz.

Bunun hakkında da hiç bir fikrim yok. Dijital Kod veriyorsa sorun olmaması lazım.

Edited by KenanK

Please register to see this content.

Amazondan aldığımda 1400 TL'ye geliyor; peki türkiyeye girermi nasıl yapabiliriz? veyahut başka site önerir misiniz bunun dışında

Shipping & Fee Details

Price   $299.00

Total                                 402.00 $

oda yaklaık 1400 TL Geliyor doğrumu hocam ?

8 dakika önce, rious yazdı:

benim için sayın arastırıp bilgi verirmsiniz abi.

Boş kaldığım bir ara bakarım ;) 

7 dakika önce, Anarchosa yazdı:

Amazondan aldığımda 1400 TL'ye geliyor; peki türkiyeye girermi nasıl yapabiliriz? veyahut başka site önerir misiniz bunun dışında

Shipping & Fee Details

Price   $299.00

Total                                 402.00 $

oda yaklaık 1400 TL Geliyor doğrumu hocam ?

Eğer son aşamaya kadar geliyor ise Türkiye Posta Kodu adresli hesap ile sorun olacağını düşünmüyorum ve Amazon.com un Vergi olayını değiştirdiler mi onuda bilmiyorum. 30€ ve üzeri için vergi gösteriliyorsa şuan tabloda sorun yok. Eğer 75€ üzeri hesaplama yapıyorsa ek vergi çıkar. Yalnız 1400₺ fazla bence Slim için. Garantisiz cihaz birde. 

Oyun hediyeli 1289 tl garantiside mevcut Amazondan 1400 tlye almak niye trde varken ?

Dipnot: Kargo bedavadır.

Ek bilgi: Pro yerine Ultimate Player Edition seçmemin temel sebebi normale göre %10 daha hafif olduğu ve %8 daha az enerji harcadığı içindir.

Edited by RaZoRWounD

10 saat önce, Anarchosa yazdı:

Türkiye İçi 1 YILDA Nekadar Doğru Oda Bilinmez Bozuldumu Kime Gideceksin Sonny Yurt Dışından getirdiğin cihaza bakarmı bilinmez.

Abd den gelenler için geçerli değil. Avrupadan aldığın cihazlar için Amazon 2 yıl Sony 1 yıl garantisi mevcut. Avrupadan alabilirsen Sony hertürlü 1 yıl içerisinde gerekirse değişim bile yapar.