Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Final Remix Ltsb (may 2017) Gamer Edition Multi20 Türkçe

outlawist
 Share

Recommended Posts

On 25.06.2017 at 13:01, maxrekor yazdı:

Türkçe yi yüklemek için hepsini kurmak mı lazım? Değilse sadece TR yi paylaşsaydınız

KURULUM VE LİNKLER KONUDA ORADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. SAYGILARIMLA.

Edited by outlawist

2 saat önce, outlawist yazdı:

hayır kardeşim ayrı verince sıkıntı oluyor bazı pclerde arkadaşlar kuramamış sen seçince TR dil paketini seçersen hepsi kurulmaz zaten

niye sıkıntı oluyomuş ? demiyosun ki partların hepsini indirticem de işte bahane 

burda adam link vemriş ilk partı indirdim içine baktım 

tek dosya yeterli oluyormuş neden bütün dilleri indirtiyosun millete ? 

Bir saat önce, StRonK yazdı:

niye sıkıntı oluyomuş ? demiyosun ki partların hepsini indirticem de işte bahane 

burda adam link vemriş ilk partı indirdim içine baktım 

tek dosya yeterli oluyormuş neden bütün dilleri indirtiyosun millete ? 

sen iyimisin farklı bir sistemin videosunu koymuşsun bununla algı yapıyorsun hem x86 bit hem win 7 kaldıki içinde TR bile yok. ayrıca linkleri paylaştığım için benim herhangi bir kazancım yok. 

senin gibi birine cevap vermeye bile değmez ama işte başkalarını yanlış yönlediriyorsun diye cevap yazdım kaldı ki sen indirme sakın sanki milleti düşünüyorsun

Edited by outlawist

10 saat önce, outlawist yazdı:

Türkçe yapamayanlar için tüm dilleri içeren çalışmanın linkini koydum buyurun 8 part halinde rapidgator.

Please register to see this content.

Linkleri indirdiğimizde türkçe kurabileceğiz değil mi. İnternetimiz yavaş o yüzden sorayım dedim :D

6 saat önce, outlawist yazdı:

sen iyimisin farklı bir sistemin videosunu koymuşsun bununla algı yapıyorsun hem x86 bit hem win 7 kaldıki içinde TR bile yok. ayrıca linkleri paylaştığım için benim herhangi bir kazancım yok. 

senin gibi birine cevap vermeye bile değmez ama işte başkalarını yanlış yönlediriyorsun diye cevap yazdım kaldı ki sen indirme sakın sanki milleti düşünüyorsun

bak bakalım nereden almışım videoyu

11 saat önce, engo yazdı:

evet yüklenmiyor açıklamada framework aktif diyor ama yok

arkdaşlar framework 3.5 zaten yüklenmesine gerek yok tüm win 10 larda var herhangi bir programda yada oyunda hatamı verdi ben son çıkan tüm oyunları ve programları sıkıntısız açıyorum

3 saat önce, outlawist yazdı:

arkdaşlar framework 3.5 zaten yüklenmesine gerek yok tüm win 10 larda var herhangi bir programda yada oyunda hatamı verdi ben son çıkan tüm oyunları ve programları sıkıntısız açıyorum

.NET 3.5 isteyen programlar çalışmıyor. .NET yüklemesi istiyor yüklemeyi başlatınca da hata veriyor.

Merhaba arkadaşlar.

Ben sistemi kurdum dil paketlerinide indirdim.Ama ne kadar ugraştiysam sanirim beceriksizligimden.Türkçeleştiremedim.Sistemi kuran arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum..

Şimdiden Tşekkür ederim..

Saygılar..

Yardim edecek arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim..

On 25.06.2017 at 19:58, jeandan yazdı:

Linkleri indirdiğimizde türkçe kurabileceğiz değil mi. İnternetimiz yavaş o yüzden sorayım dedim :D

On 24.06.2017 at 23:18, Uktecan yazdı:

Selamlar Ben çok ugraşmama ragmen Türkçe yapamadim..Türkçe yapan arkadaşlar yardimci olurlarsa çok seviniriz.Şimdiden Teşekkürler..

KURULUM VE LİNKLER KONUDA ORADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. SAYGILARIMLA.

Edited by outlawist

Türkçe kurabilirmiyim diyenler uğraşmasın derim. Ne dil paketi ile, ne de Emir arkadaşın sonradan verdiği full paket entegrasyon ile türkçeleşmiyor (ISO dosya boyutları farklı). Kendi orijinal konusunda da dil konusuna değinmişler ama ben düzgün bir cevap göremedim. Bu sürümü hazırlayan arkadaş iki Enterprise LTSB hazırlamış birini de GAMER olarak yayımlamış, lakin çoklu dil desteği GAMER olmayan versiyona ait diye düşünüyorum.

3 saat önce, ney69 yazdı:

Türkçe kurabilirmiyim diyenler uğraşmasın derim. Ne dil paketi ile, ne de Emir arkadaşın sonradan verdiği full paket entegrasyon ile türkçeleşmiyor (ISO dosya boyutları farklı). Kendi orijinal konusunda da dil konusuna değinmişler ama ben düzgün bir cevap göremedim. Bu sürümü hazırlayan arkadaş iki Enterprise LTSB hazırlamış birini de GAMER olarak yayımlamış, lakin çoklu dil desteği GAMER olmayan versiyona ait diye düşünüyorum.

türkçe dahil var 

Edited by outlawist

Emir arkadaşım ben yok demedim ki. 

"Ne dil paketi ile, ne de Emir arkadaşın sonradan verdiği full paket entegrasyon ile türkçeleşmiyor (ISO dosya boyutları farklı)."

Bu türkçe SVF paketini ekleyerek iso ya Türkçe ilave ediliyor tamam fakat yukarıda tam detay verememiş olabilirim, Türkçe paketi ekledin mi? hiç bir şey olmuyor, dediğim gibi SVF paketteki dosyanın aradığı iso imajın boyutu farklı. Denediysen bilmen lazım. Neden böyle yazıyorsun dersen senin verdiğin rapid linkinden denedim hepsini, Sonra dayanamadım gittim TeamOS'a üye oldum. Orada okuduklarıma göre de " konusunda da dil konusuna değinmişler ama ben düzgün bir cevap göremedim." dedim. 

Kısaca DERİMKİ bu paketi (senin verdiğin RAPID linkinden de) indirmesin derim illâki Türkçe kurmak isteyenler.

Ha sen Türkçe kurmuşsundur, nasıl kurduğunu (bu Tr SVF paketini ISO'ya ekleyerekmi yaoksa başka bir yollamı?) bizimle paylaşırsın bizde görürüz. Boynum kıldan ince sonra bi şeyi de beceremiyorsanız cahiller bilem desen.

On 25.06.2017 at 20:13, TheRifleman yazdı:

.NET Framework 3.5 kurulmuyor. Bu sistemi yükleyenler kontrol edebilir mi?

On 26.06.2017 at 11:38, TheRifleman yazdı:

.NET 3.5 isteyen programlar çalışmıyor. .NET yüklemesi istiyor yüklemeyi başlatınca da hata veriyor.

C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download  klasörü Altındaki her şeyi silin

Yönetici Komut satırından (cmd) şunu çalıştırın: Dism / Online / Cleanup-Image / StartComponentCleanup

Sonra tekrar deneyin 

42 dakika önce, outlawist yazdı:

C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ Download  klasörü Altındaki her şeyi silin

Yönetici Komut satırından (cmd) şunu çalıştırın: Dism / Online / Cleanup-Image / StartComponentCleanup

Sonra tekrar deneyin 

Bunu sistem yüklüyken denemiştim. Bir sonuç alamadım; bilginiz olsun