Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sizce Bu Telefonu Alayımmı

mustafa2763
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar ilkdefa  bir dokunmatik telefon almaya karar verdim benim aklımdan  geçen telefon xiaomi note 2  128 gb hafıza  6 ram   22.56 mp kamera  2000 lira sıfırı garanti yok  bu telefonu almayı düşünüyorum sonuç olarak türkiyede yok denilecek kadar az ama özellik ve görünüm olarak benim hoşuma gitti sizinde fikirleriniz çok  önemli benim için sizler bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz sizce bu telefonu almam dogru olurmu  

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-note-2.html

Xiaomi mi 5 kullanıcısıyım, gayet memnunum, fiyat/performans canavarıdır, ama arayüze alışmak ve ayarlar,menüler  vs kurcalayıp bulmak zaman alır, Samsung kadar basit değildir. Bu xiaominin yeni telefonu baya sağlam özelliklerde bi amiral gemi yapmışlar, bence aynı özelliklerde telefonlarla (mesela S8-S8+) fiyat karşılaştırması yap, eğer fiyat konusunda uygunsa tavsiye ederim, güzel telefondur.

SD 821 . Bütün LTE bantları. Güzel bir telefon. MIUI arayüzüne alışıksan ( ben Discoveryden alışığım keşke S3'üm içinde portlasalar dediğim bir arayüz) sıkıntı yaşamazsın. Zaten 1 saate çözüyorsun herşeyini. Bende bir ara almaya ciddi niyetlenmiştim bunu sonra elimdekiler bozulmadan anlamsız geldi 2binlira vermek. Ayrıca MIUI Türkiye sitesinde ürünleri 1 yıllık garantiyle satan satıcılar var. Oralara bakıp görüşebilirsin.

yok kardeşim ithalatta olsa idare eder bi garanti var(DELTA garantili)

Please register to see this content.

ama ben olsam Xiaomi mi 6nın biraz ucuzlamasını beklerim ve onu alırım. :D şuan 2500tl ama birkaç ay içinde en azından 2000 olur. daha kibar, sağlam ve üstün özelliklere sahip.

Garantisiz uygunsa senin için 1600-1700tl ye Xiamomi mi 6 yı elden de alabilirsin sahibninden.com da ama sakın netten sipariş isteme ve havale yapma sahibindende çok çakal ve dolandırıcı var malesef ;)

23 saat önce, red_d yazdı:

Xiaomi mi 5 kullanıcısıyım, gayet memnunum, fiyat/performans canavarıdır, ama arayüze alışmak ve ayarlar,menüler  vs kurcalayıp bulmak zaman alır, Samsung kadar basit değildir. Bu xiaominin yeni telefonu baya sağlam özelliklerde bi amiral gemi yapmışlar, bence aynı özelliklerde telefonlarla (mesela S8-S8+) fiyat karşılaştırması yap, eğer fiyat konusunda uygunsa tavsiye ederim, güzel telefondur.

teşekürler  

23 saat önce, Bultar yazdı:

SD 821 . Bütün LTE bantları. Güzel bir telefon. MIUI arayüzüne alışıksan ( ben Discoveryden alışığım keşke S3'üm içinde portlasalar dediğim bir arayüz) sıkıntı yaşamazsın. Zaten 1 saate çözüyorsun herşeyini. Bende bir ara almaya ciddi niyetlenmiştim bunu sonra elimdekiler bozulmadan anlamsız geldi 2binlira vermek. Ayrıca MIUI Türkiye sitesinde ürünleri 1 yıllık garantiyle satan satıcılar var. Oralara bakıp görüşebilirsin.

1 yıllık garantiyle satan yerlerde fiyat farkını koydukları için ben yanaşmıyorum ortalama 400 tl fark ediyor

23 saat önce, MesutÖzil yazdı:

Mükemmel telefondur kendileri. Garantisi yok demişsiniz. Ithaalatçi firma garanti veriyor diye biliyorum

ithalat firma garanti veriyor ozamanda 1 bir yıllık garanti fiyatınıda ekliyorlar birde ben bunu gaziantepte normal bir telefon bayisinden alacagım için garanti yok birde internetten  sipari vermek istemiyorum

23 saat önce, hasandgn34 yazdı:

yok kardeşim ithalatta olsa idare eder bi garanti var(DELTA garantili)

ama ben olsam Xiaomi mi 6nın biraz ucuzlamasını beklerim ve onu alırım. :D şuan 2500tl ama birkaç ay içinde en azından 2000 olur. daha kibar, sağlam ve üstün özelliklere sahip.

Garantisiz uygunsa senin için 1600-1700tl ye Xiamomi mi 6 yı elden de alabilirsin sahibninden.com da ama sakın netten sipariş isteme ve havale yapma sahibindende çok çakal ve dolandırıcı var malesef ;)

alacagım yerde mi 6 ve note 2 side var ve fiyatları 2000 tl yani aynı ama ben note 2 yi kenarları ovol yani eyilimli diye almak istiyorum çok hoşuma gidiyor duruşu

21 saat önce, 34ero yazdı:

Yakında resmî olarak piyasaya gireceği söyleniyor...

geçenlerde bu haberi bende okudum ama daha resmi bir tarih yok yani ne zaman girecegi daya belli deyil

kesinlikle mi 6 al snapdragon 835 işlemci var çift kamera var 6 gb ram vs daha performaslı daha kibar  artısı çok diğeri eğimli ekran ama yere düşürdünmü o eğimli ekran başına dert olur bir telefon parasını vermek zorunda kalırsın yaptırmak için mi 6 garantili olarak satışa çıkacaktı 2000 liraya diye biliyorum

bu karşılaştırma biraz fikir verir sanırım

Edited by adrenalinxp
eksik yazı

LG G6 epey.com da %94 almış. bu gün bir vadafone bayisinde kısaca inceledim. dizayn falan oldukça güzel. bildirim ışığı yokmuş :) sanki var gibiydi ama..?  onun dışında yok yok gibi telefonda. 

birde iş amaçlı kullanıyorsan özellikle şarj süresi de en önemli etken oluyor.  bende lenovo k5 plus var. F/p telefonu. bana yetiyor. 1.5 yıl oldu alalı fiyat düşeceğine biraz yükselmiş. ıphone gibi arayüzü var. birde andorid 5.1.1 de bazı ülkelerde 6.0 çıkmış ama türkiyeye yok. türkçe içeren rom olsa indirip kuracamda o da yok. özel romlarada güvenmiyorum.

9 saat önce, abdulhey_ yazdı:

LG G6 epey.com da %94 almış. bu gün bir vadafone bayisinde kısaca inceledim. dizayn falan oldukça güzel. bildirim ışığı yokmuş :) sanki var gibiydi ama..?  onun dışında yok yok gibi telefonda. 

birde iş amaçlı kullanıyorsan özellikle şarj süresi de en önemli etken oluyor.  bende lenovo k5 plus var. F/p telefonu. bana yetiyor. 1.5 yıl oldu alalı fiyat düşeceğine biraz yükselmiş. ıphone gibi arayüzü var. birde andorid 5.1.1 de bazı ülkelerde 6.0 çıkmış ama türkiyeye yok. türkçe içeren rom olsa indirip kuracamda o da yok. özel romlarada güvenmiyorum.

Lg g6 ile xiaomi mi6yı karşılaştırsanız diyorum lgnin ekran artısı dışında hiçbir farkı yok her türlü mi6 gömüyor ha lgnin ekranın aynısı mi6da olsa g6nın kimse yüzüne bile bakmazdı.

• Like 1

On 20.06.2017 at 16:45, red_d yazdı:

mi arayüzüne alışması bence çok sürmez 1 hafta da tema yapmaya başlamıştım ben 5+ a miui portlayana kadar çok uğraştık ama değdi :D

• Like 2

12 saat önce, adrenalinxp yazdı:

kesinlikle mi 6 al snapdragon 835 işlemci var çift kamera var 6 gb ram vs daha performaslı daha kibar  artısı çok diğeri eğimli ekran ama yere düşürdünmü o eğimli ekran başına dert olur bir telefon parasını vermek zorunda kalırsın yaptırmak için mi 6 garantili olarak satışa çıkacaktı 2000 liraya diye biliyorum

bu karşılaştırma biraz fikir verir sanırım

mi 6 almaya kararvermiştim bende  karşılaştırmalarada baktım mi 6 üstün çıktı yorumun için teşekürler

12 saat önce, abdulhey_ yazdı:

lg kesinlikle bulaşak istemiyorum birde servis olarak yani garanti sıfır ne zaman gittiysem arzadan dolayı hep para koparma derdindeler birde mi 6 ondan baya üstün özelliklere sahip yinede teşekürler

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

bu telefon distribitör garantili satılsaydı hemen al derdim ama şahsen paralel ithalat telefon asla almam.kağıt üstünde garanti var ama tüketici %99 mağdur oluyor.basit bir yazılım sorunu için bile 1 ay telefon beklersiniz.ha her telefon bozulacak diye bir şey de yok ama genelde servise 1 kere de olsa işiniz düşer.xiaomi markası fiyat/performans odaklı telefon satıyor.garantisini kafaya takmazsan hiç düşünmeden al derim

On 30.06.2017 at 18:55, ahmetbayram5 yazdı:

bu telefon distribitör garantili satılsaydı hemen al derdim ama şahsen paralel ithalat telefon asla almam.kağıt üstünde garanti var ama tüketici %99 mağdur oluyor.basit bir yazılım sorunu için bile 1 ay telefon beklersiniz.ha her telefon bozulacak diye bir şey de yok ama genelde servise 1 kere de olsa işiniz düşer.xiaomi markası fiyat/performans odaklı telefon satıyor.garantisini kafaya takmazsan hiç düşünmeden al derim

telefonun türkiyeye gelip resmi olarak satılmasını bekliyecem