Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Winrar Bir G\ç Aygıt Hatası Nedeniyle Istek Yürütülemedi

erdal4444
 Share

Recommended Posts

2 saat önce, oguzhan43 yazdı:

başka bir sürücüde denedin mi ram kaynaklı yada hdd kaynaklı olabilir

7zip le de deneyebilirsiniz

daha önce böyle bir hata aldım memtest le ram arızalı çıkmıştı :)

tek  disk  var  bölümsüz..başka  pcde  partları  açıyor..7ziple denerim  bide.ram  kaynaklı  olabilir aklımdan  geçti :D

12 saat önce, erdal4444 yazdı:

winrarla  38  gblık dosyayı  açarken hata alıyorum.başka  pcde  olmuyor  hata.bilen  arkadaşlardan yada başına gelen arkadaşlardan  yardım  bekliyorum.

Zaten demişsiniz başka pc de olmuyor. .burda dosya bozuk....yani 38gb olan bir dosyayı indirirken yada kopyalarken dışardan müdahele ettiğiniz için bozulmuş. ...

Bu genelde şu şekilde bozuluyor. ..38gb olan bir dosya ister HD filim olsun ister tek parti Winrar dosyası olsun burda hdd den flash a yada flash tan hdd kess yapistir yaptiginizda o esnada kopyalarken birden elektrik yada takılan aygıtı birden çektiğinizde dosyayi kestiginizde  Her iki parcasi yarı yarıya bozuluyor bu birinci ihtimal 

İkinci ihtimal ; 38gb olan rar dosyasını idm  ile indirirken tamamlaniyor yada duzenleniyor yazısı çıktığında orda dışardan müdahele yada  iptal ettiğinizde yada kesinti olduğunda verebilir. ...38 gb olan bir dosya nerden bakarsanız yarım saatde pc ye kopyalar bu esnada bozulmuştur 

Sonuç olarak kendim arşivci biri olarak cok kez başıma geldi ...burda sizin  yapacağınız tek şey 38gb olan dosyayı silip tekrardan indirmeniz. .vesselam

• Like 1

4 saat önce, bozart yazdı:

Zaten demişsiniz başka pc de olmuyor. .burda dosya bozuk....yani 38gb olan bir dosyayı indirirken yada kopyalarken dışardan müdahele ettiğiniz için bozulmuş. ...

Bu genelde şu şekilde bozuluyor. ..38gb olan bir dosya ister HD filim olsun ister tek parti Winrar dosyası olsun burda hdd den flash a yada flash tan hdd kess yapistir yaptiginizda o esnada kopyalarken birden elektrik yada takılan aygıtı birden çektiğinizde dosyayi kestiginizde  Her iki parcasi yarı yarıya bozuluyor bu birinci ihtimal 

İkinci ihtimal ; 38gb olan rar dosyasını idm  ile indirirken tamamlaniyor yada duzenleniyor yazısı çıktığında orda dışardan müdahele yada  iptal ettiğinizde yada kesinti olduğunda verebilir. ...38 gb olan bir dosya nerden bakarsanız yarım saatde pc ye kopyalar bu esnada bozulmuştur 

Sonuç olarak kendim arşivci biri olarak cok kez başıma geldi ...burda sizin  yapacağınız tek şey 38gb olan dosyayı silip tekrardan indirmeniz. .vesselam

yanlış anladınız..başka  pcde hata almıyorum:) iso  dosyasını 2 part  haline  getirdim. rardan  çıkarırken benim makinada  gç  hatası  alıyorum..nedeni  ne  acaba diye  merak ettim.ram testi  yapıcam onda  sorun  olabilir.bide forjest hocamın programını denicem  inşlh düzelir :D

• Like 1

1 saat önce, teokan yazdı:

Arkadas senin hdd rahmetli olmak üzere. Aman dikkat diger verileeini aaglama.al ondan aonra çözüm ara. Bende de olmuştu. Hdd gitti.

hdd sıkıntı yok şu an için ram testte 1 gb lık  ram  hatalı..sorun düzeldi  kardeşim.destek  için  herkese  teşekkürler :)