Jump to content

winntbbu programı

apoo

Recommended Posts

Arkadaşalar winntbbu programı bulamıyorum bir kere bulmuştum pc format atınca gitti.Programı bulursam resim koyucam resimde bulamıyorım bmp formatındaki resimleri ne yapıcam bilemiyorum

Al arkadaşım güle güle kullan

indirme linki:http://rapidshare.com/files/52746070/apoo.rar

Teşekkür ederim ama bmp formatındaki resimleri nerden bulucam

Çok basit bir resim işleme programı ile jpg ve benzeri formattaki resimlerini farklı kaydet(save as) deyip bmp yi seç.

hoşuna giden resimlerinin boyutlarını WinntbbuED programında gösterilen boyutlara getir.ve WinntbbuED ile değiştir.

Paint net 3.10 sana fazlasıyla yeter.saygılarımla

Teşekkür ederim ama bmp formatındaki resimleri nerden bulucam

Çok basit bir resim işleme programı ile jpg ve benzeri formattaki resimlerini farklı kaydet(save as) deyip bmp yi seç.

hoşuna giden resimlerinin boyutlarını WinntbbuED programında gösterilen boyutlara getir.ve WinntbbuED ile değiştir.

Paint net 3.10 sana fazlasıyla yeter.saygılarımla

winntebu programı ile açıyorum runtime error diye bir hata veriyo nedemek istiyo

Doğrudan xp cdsinin içine at.yok uğraşacağım diyorsan sağ tıklayıp özelliklerden salt okunurluğuna bak.salt okunur işaretini kaldır.birde önce programı aç.ve sonra dosyayı göster.

Doğrudan xp cdsinin içine at.yok uğraşacağım diyorsan sağ tıklayıp özelliklerden salt okunurluğuna bak.salt okunur işaretini kaldır.birde önce programı aç.ve sonra dosyayı göster.

Abi denedim ama olmadı ne yapıcam bilemiyorum çıldırdım forumda başka bir yerde varmı winntbu dosyası çıldırdım

Abi denedim ama olmadı ne yapıcam bilemiyorum çıldırdım forumda başka bir yerde varmı winntbu dosyası çıldırdım

Onu daha dün gece düzenledim.Nero ile xp cd nin nrg uzantılı kalıbını çıkar.sonra ultra iso ile bu kalıbını aç.İ386

Klasörüne çift tıklayıp sağ ekranda içeriğini göster .ardından sana verdiğim dosyayı içine at.ve kaydet de işlem bitince çık.nero ile bu kalıbı yazdır.dene.sağlamdır.bu sabaha doğru deneme yaptım.sorunsuzca görüntülendi.

Onu daha dün gece düzenledim.Nero ile xp cd nin nrg uzantılı kalıbını çıkar.sonra ultra iso ile bu kalıbını aç.İ386

Klasörüne çift tıklayıp sağ ekranda içeriğini göster .ardından sana verdiğim dosyayı içine at.ve kaydet de işlem bitince çık.nero ile bu kalıbı yazdır.dene.sağlamdır.bu sabaha doğru deneme yaptım.sorunsuzca görüntülendi.

Bu neronun hangi sürümünde var bende nero 6 var

Arkadaşım kalıba nasıl çıkartıcam

1.NeroStartsmart aç

2.Nero express i aç.

3.Kalıp Tasarı Kopya yı tıkla

4.TümCd yi Kopyala de ve önceden cd sürücüne koyduğun xp kurulum cd ni göster.(çoğunlukla otomatik görür.)

5.imajına yer gösterip ad koy.

6.Verdiğim dosyayı bu imaj dosyasıyla aynı yere kopyala

7.Ultra iso yu aç ve bu imajını göster.

8.Sol ekrandan İ386 klasörüne çift tıkla ve sağ ekranda İ386 klasörünün içeriği görünsün

9.Verdiğim dosyayı İ386 klasörüne sürükle bırakla kopyala

10.Kaydet de ve işlem bitince Ultra iso yu kapat.cd sürücüne boş bir cd koy

11.Nero yu tekrar aç.1. ve 2.adımları tekrar yap.Bu sefer Disk kalıbı veya kayıtlı tasarı yı tıklave bu ultra iso ile düzenlediğin nrg uzantılı dosyanı göster.

12.nero yazdıktan sonra bir dene.hata vereceğini sanmıyorum.Ben kendi yaptığım yöntemi anlattım

Kolay gelsin

Nero da kopyala diye bir seçenek olması lazım senin kaynak ve hedef sürücülerini gösteren bi ekran çıkacak kopyalaya bastığın zaman. daha sonra senin bu cd yada dvd medyayı nereye yüklemek istedine gelelim.Şimdi sen nasıl kalıba çıkarağını soruyorsun. İşte bu noktada senin kaynağın okunabilir medya hedefin ise image recorder olacaktır.Bu seçeneği de hemen önündeki bölümde hedef kısmında bulabilirsin..

Please register to see this content.
..Kopyalaya bastığın zaman sana bu kalıbı sabit disk üzerinde nereye yazmak istediğini soracaktır.Bundan sonrası sana kalmış artık :D Kolay gelsin

1.NeroStartsmart aç

2.Nero express i aç.

3.Kalıp Tasarı Kopya yı tıkla

4.TümCd yi Kopyala de ve önceden cd sürücüne koyduğun xp kurulum cd ni göster.(çoğunlukla otomatik görür.)

5.imajına yer gösterip ad koy.

6.Verdiğim dosyayı bu imaj dosyasıyla aynı yere kopyala

7.Ultra iso yu aç ve bu imajını göster.

8.Sol ekrandan İ386 klasörüne çift tıkla ve sağ ekranda İ386 klasörünün içeriği görünsün

9.Verdiğim dosyayı İ386 klasörüne sürükle bırakla kopyala

10.Kaydet de ve işlem bitince Ultra iso yu kapat.cd sürücüne boş bir cd koy

11.Nero yu tekrar aç.1. ve 2.adımları tekrar yap.Bu sefer Disk kalıbı veya kayıtlı tasarı yı tıklave bu ultra iso ile düzenlediğin nrg uzantılı dosyanı göster.

12.nero yazdıktan sonra bir dene.hata vereceğini sanmıyorum.Ben kendi yaptığım yöntemi anlattım

Kolay gelsin

Abi denedim ama yine aynı hatayı verdi!:..

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...