Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Recommended Posts

mustafakarasan, 03.07.2017 - 18:05 yazdı:

solidshare sitesinin yaptığı multibootu kullanıyorum hem uefi hem normal kuruyorum şuanada kadar tüm pclerde sorunsuz kurulum yaptım hem sade hemde anlaşılır

samet585858, 18 saat önce yazdı:

beleşçilik gibi olmasında 2020 den geldim bende solidshare nin multibootundan pay alabilirmiyim

AdnanGumus, 6 saat önce yazdı:

normalde yasak diye biliyom bende yok olanlar atarmı bilmem makay multibot u kullanıyorum sade ve güzel

back.jpg.c537b93d84ded8b94a041f9495a79b3f.jpgback_1.jpg.4685f828be62d7e2a483e5a369a82757.jpg

34ero, 2 dakika önce yazdı:

Sadece görüntümü yoksa paylaşacak mısın? :) 

Bilmem Hayırlısı İnşallah.. Talep Olursa Neden Olmasın? Vakit Bulabilirsem Düzenler Paylaşırım Sizler İçin Değerli Kardeşlerim... Bu GFX MENU Arayüzü Kendinize Göre Kişiselleştirebilirsiniz Güncellemeleri Ek Olarak Eklerim İlerleyen Zamanlarda..

• Like 1

FastZeit, 12 dakika önce yazdı:

back.jpg.c537b93d84ded8b94a041f9495a79b3f.jpgback_1.jpg.4685f828be62d7e2a483e5a369a82757.jpg

Kardeşim yine yanlış yapıyorsun. Seni defalarca uyardık meraklısın tamam az çok bilginde var verdiğin cevaplara bakacak olursak ama elin paylaştığı sistemi indirip üzerinde paintten düzenleme yaparak sunuyorsun. Ayıptır günahtır ya kendi başına bişeyler yap bu kul hakkıdır başkasının yaptığı sistemi azcık süsleyip geri reupload yapıyorsun. Zamanına yazık o adamların emeklerine yazık. Dinden ilimden bahsediyorsun ama senin yaptıkların çok saçma bu uyarımı dikkate alıp umarım yayınlamazsın. Sistemlerin kopya anladık kalıbı hemen hemen aynı şekilde veriyorsun ufak tefek editlerle ama bu kadarda olmaz.

Emre028, 2 dakika önce yazdı:

Kardeşim yine yanlış yapıyorsun. Seni defalarca uyardık meraklısın tamam az çok bilginde var verdiğin cevaplara bakacak olursak ama elin paylaştığı sistemi indirip üzerinde paintten düzenleme yaparak sunuyorsun. Ayıptır günahtır ya kendi başına bişeyler yap bu kul hakkıdır başkasının yaptığı sistemi azcık süsleyip geri reupload yapıyorsun. Zamanına yazık o adamların emeklerine yazık. Dinden ilimden bahsediyorsun ama senin yaptıkların çok saçma bu uyarımı dikkate alıp umarım yayınlamazsın. Sistemlerin kopya anladık kalıbı hemen hemen aynı şekilde veriyorsun ufak tefek editlerle ama bu kadarda olmaz.

Sizlerede Hayırlı Akşamlar.. Öneri Ve Bilgilendirmeleriniz İçin O Vatandaşlar Dahil Hepinize Tek Tek Teşekkür Ederim.. Sizler Sayesinde Gelişiyoruz.. Kul Hakkı Meselesine Gelince Kötü Söz Kullanmak İstemiyorum Benim Yaptıklarım Onların Bana Yaptıklarından Fazla Değil Yani Ben Bedelini Ücreti Mukabilinde Ziyadesi İle Ödedim Kendilerine.. Kul Hakkı Yiyen Onlar Buna Göz Yumamayan Bir Ben Var Eskilerden :) Ufak Tefek Editlerin Fazlasını Biliyorum Bunu Çalışmalarda Göstereceğim.. Çalışmalara Devam Edeceğim Bunun Sizler İle Bir İlgisi Yok Adam Olsalardı Bu Konu Bu Kadar Uzamazdı Huyum Kurusun Tersime Gidenin Düzüne Gidiyorum İnatçı Birisiyim Sabırla Bekliyorum...

• Haha 1

FastZeit, 1 dakika önce yazdı:

Sizlerede Hayırlı Akşamlar.. Öneri Ve Bilgilendirmeleriniz İçin O Vatandaşlar Dahil Hepinize Tek Tek Teşekkür Ederim.. Sizler Sayesinde Gelişiyoruz.. Kul Hakkı Meselesine Gelince Kötü Söz Kullanmak İstemiyorum Benim Yaptıklarım Onların Bana Yaptıklarından Fazla Değil Yani Ben Bedelini Ücreti Mukabilinde Ziyadesi İle Ödedim Kendilerine.. Kul Hakkı Yiyen Onlar Buna Göz Yumamayan Bir Ben Var Eskilerden :) Ufak Tefek Editlerin Fazlasını Biliyorum Bunu Çalışmalarda Göstereceğim.. Çalışmalara Devam Edeceğim Bunun Sizler İle Bir İlgisi Yok Adam Olsalardı Bu Konu Bu Kadar Uzamazdı Huyum Kurusun Tersime Gidenin Düzüne Gidiyorum İnatçı Birisiyim Sabırla Bekliyorum...

. Ufak tefek editlerden fazlasını merakla bekliyorum. Tek diyeceğim bu.

FastZeit, 8 dakika önce yazdı:

Ya arkadaş beni çıldırtacak bu çocuk. Adam olsalarmışmış. Gelmiş çalışmaları çalıp çalıp yayınlamış banladım diye ağlayıp duruyor daha bana salak saçma mesajlar atıyor yok yakalayamazsın beni yok şöyle yapamazsın böyle yapamazsın. Koyduğun ekran görüntüsünden belli zaten çaldığın

Please register to see this content.

• Like 1

mustafakarasan, 5 dakika önce yazdı:

Madem editlemeden daha fazlasını yapıyorsun ozaman sıfırdan kendin proje yap paylaş. Başkalarının projelerini editleyip ismini değişip eklemeyin. 

Değerli Kardeşim Mesele O Değil İşte Mesele Haksız Yere Aileye Küfür Ve Hakaret. Biri Birine Değer Verip Adam Yerine Koyuyorsa Yerini Yadırgasın Bu Vatandaşlar Verdiğim Değeri Geri Almasını Da Biliriz Elbet.. Bugüne Kadar Görüp Görebilecekleri Herhangi Birine Benzemem Ben. Ben Kimse Gibi Olamam Kimsede Ben Gibi Olamaz Genç Delikanlılar Adam Olana Kadar Çalışmalara Geliştirip Katlayarak Fazlasını Yapacağım Akılları Zayi Durumda Şuan :) TncTR Ailesine Sözüm Yok Allah Razı Olsun Topluma Faydalı Olan Her Bir Bireyden. Burada Küfür Hakaret Yok Çok Bilgili Mütevazi (Murat Abi, Burak Abi, Mustafa Karadurak, Hasan835, ByFaruk ) Gibi Daha Adını Anımsayamadığım Birçok Kaliteli İnsanın Bulunduğu Sevgi Saygı Ve Dayanışmaya Dayalı Bir Forum. Bu Tür Vatandaşların Böyle Yerlerden Çıkması Ne Kadar Da Acı? Her Ağaçta Bir Çürük Meyve Oluyor İllaki Bunlarda Onlarda Bazıları.. TncTR Paylaşımda Bulunduğum Forumlardan Sadece Biri.

Çocuk Sanıp Küçümsüyorlar Ya Pek Ala Varsayalım Ki Bu Bir Çocuk! Bir Çocuğun Son Zamanlarda Ortaya Çıkıp Bu Vatandaşların Saltanatlarını Sarsması Kadar Korkunç Bir Şey Var Mıdır? Bir Çocuk Şuan Bu Kadar Kudurtuyorsa, İlerde Böylelerinden Eser Kalmayacaktır...  :) Saygılar Sevgiler Değerli Abilerim Emekçi Kardeşlerim

• Haha 1

FastZeit, 17 dakika önce yazdı:

TncTR Paylaşımda Bulunduğum Forumlardan Sadece Biri.

@Extended  dostum bence sen bu işleri bırak ben işim gereği yüze yakın forumu takip ediyorum hepsinde  gördüm bu sistemi daha kaç yerde paylaşıyor kim bilir millet senin sistemle alıp götürüyor sen ne durumdasın :D sildir sildir bitmez de bunlar

Edited by furopebelu
  • Haha 1

FastZeit, 38 dakika önce yazdı:

Değerli Kardeşim Mesele O Değil İşte Mesele Haksız Yere Aileye Küfür Ve Hakaret. Biri Birine Değer Verip Adam Yerine Koyuyorsa Yerini Yadırgasın Bu Vatandaşlar Verdiğim Değeri Geri Almasını Da Biliriz Elbet.. Bugüne Kadar Görüp Görebilecekleri Herhangi Birine Benzemem Ben. Ben Kimse Gibi Olamam Kimsede Ben Gibi Olamaz Genç Delikanlılar Adam Olana Kadar Çalışmalara Geliştirip Katlayarak Fazlasını Yapacağım Akılları Zayi Durumda Şuan :) TncTR Ailesine Sözüm Yok Allah Razı Olsun Topluma Faydalı Olan Her Bir Bireyden. Burada Küfür Hakaret Yok Çok Bilgili Mütevazi (Murat Abi, Burak Abi, Mustafa Karadurak, Hasan835, ByFaruk ) Gibi Daha Adını Anımsayamadığım Birçok Kaliteli İnsanın Bulunduğu Sevgi Saygı Ve Dayanışmaya Dayalı Bir Forum. Bu Tür Vatandaşların Böyle Yerlerden Çıkması Ne Kadar Da Acı? Her Ağaçta Bir Çürük Meyve Oluyor İllaki Bunlarda Onlarda Bazıları.. TncTR Paylaşımda Bulunduğum Forumlardan Sadece Biri.

Çocuk Sanıp Küçümsüyorlar Ya Pek Ala Varsayalım Ki Bu Bir Çocuk! Bir Çocuğun Son Zamanlarda Ortaya Çıkıp Bu Vatandaşların Saltanatlarını Sarsması Kadar Korkunç Bir Şey Var Mıdır? Bir Çocuk Şuan Bu Kadar Kudurtuyorsa, İlerde Böylelerinden Eser Kalmayacaktır...  :) Saygılar Sevgiler Değerli Abilerim Emekçi Kardeşlerim

arkadasım ben neden se oyle yada boyle calısmalarını senin olmasa bile paylasımlarını takdir ediyorum... artık sanamı ait solidemi hangisi ise farketmez paylasırsan sevinirim multiboot dosyasını hayırlı aksamlar... 

• Like 2

Allah'a şükürler olsun ki Tnctr forumumuz var.ne arasan var.Multiboot konusunda zengin deneyimlere sahip.Windows modifiye konusunda emsalsiz.ismi lazım değil bazı siteler gibi işletim sistemi ve multiboot çalışmaları konusunda üyelerine Vip üyeliğini dayatmıyor.Bu nadide sitenin diğer tüm sitelere örnek olmasını diliyoruz.şimdi sizlerden rica ediyoruz  lütfen bu amaç ve çıkarlarınız için yaptığınız tartışma ve kavgalarınızı kendi alanlarınızda verin.bu güzelim siteyi kendi emellerinize alet etmeyin.kalın sağlıcakla.saygılarımla..

• Like 2

FastZeit, 2 saat önce yazdı:

normalde yasak diye biliyom bende yok olanlar atarmı bilmem makay multibot u kullanıyorum sade ve güzel

tnctr de mi yasak diger sitelerde yasak yok bildigim kadarıyla tnctr de 2.günüm fazla buranın kuraallarına hakim degilim