Jump to content
TNC-TR
EASMurat

Windows 7 Sp1 X86+x64 | 2017 Haziran + Görsel | 6 In 1 | Easmurat

Recommended Posts

Cevap için teşekkürler.
Sadece javayı katılımsız olarak yüklüyorum. Aynı javayı arşivimde bulunan diğer win7 sürümlerinin (64 bit) kurulumlarında da kullanıyorum. Yukarıdaki gibi her hangi bir eksik paket uyarısı almıyorum. Sizin çalışmanızda görsellik ve eklentileri ile takdire şayan bir çalışma. Format ve kurulumun bitmesine müteakip hiç bir ilave program kurmadan güncelleme sonrsası java, akis ve ebys kurulumu yapıyorum.
Yukarıda da bahsettiğim gibi farklı iki makinede de aynı sorun ile karşılaştım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

JAWA değilde daha çok kütüphane eksikliği yazdım size cevabımda, yani bu " visual C++ " tırnak içindeki içeriği googlede aratıp güncelini  indirip yüklemeye çalışın sorun buradan kaynaklı diye düşünüyorum, ben size katılımsız oplarak yüklüyorsanız bundan kaynaklanıyor olabilir dedim illa jawadan veya visual c++'dan değil, bu eklentiler yok gibi görünüyor, sisteminizde olmadığı içinde çalışmıyor diye düşünüyorum..! Aynı sorunu ben SES Programlarımda yaşıyordum, sırf bu yüzden anakart değiştirdim, sonra programla alakalı bazı ingilizce kaynaklardan  öğrendimki :) sistemimde visual yüklü değilmiş :)  anakarttan değilmiş yani..! aynı işletim sistemi eski PCde kurup yüklediğimde çalışırken yeni topladığım makinada ne yaptıysam hep hata veriyor çalışmıyordu dediğim gibi yeni PC'nin ( SAÇAM AMA ) ana kartını değiştirdim, fakat öğrendimki onunla hiiiiç bir alakası yokmuş :)  onun için size önerimi yabana atmayıp nette iyice bi araştırın, kolay gelsin.

Tekrar teşekkürler.

Çözüm öneriniz ile sorun çözülmüştür.

Eksik olan Microsoft visual C++ 2010 x64 Redistributable ve Microsoft visual C++ 2010 x86 Redistributable paketlerini yükleyince sorun çözülmüş oldu.

1.PNG

2.PNG

• Like 2

yaptığına sevindim visual ve net fream windowsun olmassa olmaz çünkü hemen bütün programların alt yapısı bunlardır ben bilgisyarcıyım tüm sistemlerin formatı bittimi win zıp winrar ve visual net freamları hemen yüklerim

amb_drivers, 13 saat önce yazdı:

Tekrar teşekkürler.

Çözüm öneriniz ile sorun çözülmüştür.

Eksik olan Microsoft visual C++ 2010 x64 Redistributable ve Microsoft visual C++ 2010 x86 Redistributable paketlerini yükleyince sorun çözülmüş oldu.

Spoiler

1.PNG

2.PNG

Söylemiştim Kütüphane eksikliğinden visual c++ eksikliğinden diye,  Görüldüğü gibi " sizin sorununuzun, benim modifiye işletim sistemimle hiiiiiiiiç bir alaakası yok " :) DOĞRUMU ? sırf bilgi olsunj diye yazmıştım. Multiboottada sizin okuduğunuz yorumdaki gibi Farklı algı yaratmamak için açıklayıcı bir cümle yazdığınız için  extra teşekkür ediyorum,  bu olay bari sizin gibi  en azından yazılanı okuyup anlayan kullanıcılar için kısaa bir açıklama yardım olur  " Benim bilgi eksikliğimden ve hatamdan dolaayı Program çalışamamış, sizin sistemle hiçbir alakası yok öneriniz doğrultusunda  sorun çözülmüştür " demeniz de benim adıma bir artı, ben kendi başımada geçen bir sorundan bu çözüme ulaştım, fakaat millet için sistemi karalamak işte bukadar basit, bende bu gibi yorumlar olduğundan yeni sistemler ( Win 7 - 8.1 - 10 ) yapasım gelmiyor,  neyse uzun lafın kısası sorunu çözmüşsünüz güle güle kullanın bu tarz sorunuda işletim sisteminin altına yazmayın birdaha olurmu :)  

Sn EASMurat hocam küçük bir sorun daha bildirmek istiyorum.

Sağ tık menüde bulunan Çabuk Ulaş Menüsünde, Bilgisayarı Kapat komutunda Ekran Çözünürlüğü ayarı çıkıyor.

Nasıl düzeltileceğini tarif edermisin.

Please login or register to see this link.

Edited by amb_drivers
Video

amb_drivers, 31.08.2017 - 12:28 yazdı:

Sn EASMurat hocam küçük bir sorun daha bildirmek istiyorum.

Sağ tık menüde bulunan Çabuk Ulaş Menüsünde, Bilgisayarı Kapat komutunda Ekran Çözünürlüğü ayarı çıkıyor.

Nasıl düzeltileceğini tarif edermisin.

Please login or register to see this link.

YENiDEN DÜZLTMEK iSTERiM Ki ( Küçük bir Sorun Daha ) oradaki DAHA kelimesi Fazla, SENiN BiLGi EKSiKLiĞiNi KiMSE KABUL ETMEZ Bunun sistemle hiçbir alakası yok çünki, Programın çalışması için eksik olan dosyayı kurmamışsın buna sistemin hatası diyemezsin, eski mesajlarda da açıklamıştım. Bu arada Ben bunca yıl kullanırım bu eklentiyi ilk defa senin gibi bir hata alan çıktı karşıma :) kaldıki bende, yani kendimde bilgisayarımda sürekli kullanırım, hiç böyle bir sorun yaşamadım garip bi o kadarda enteresan, buna ragmen buyur, sana sağtuş ekleme ve kaldırma Linki : Please login or register to see this link.  kısaca bu linkten indirdiğini yeniden yükle bakalım muhtemelen düzelmesi lazım... Çünki sağtuşlar ilk kurduğundan çalışıyordu ELLENMEMiŞ Olsa yine çalışır ya neyseeee ;) kısaca bunu yeniden yükle %1000000 ihtimalle düzelmesi lazım, içine yeniden sağtuşa ekleme ve kaldırma koydum eğer bu kafanı sarmıyorsa kaldır, sende kurtul bende kurtulayım :) 

EASMurat, 25.06.2017 - 14:16 yazdı:
Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

@forjest

üstad win 7 64 ultimate  yi kurdum.Zula oyunu oynanmıyor.sahiblik al diyorum gene olmuyor.Çözdüm olayı.Ekteki dosyada sahibliği sil reg kaydının tıklayınca sahiblik klaktı ve yönetici olarak çalıştır geldi  farenin sağ tuş menüsüne.Artık zula oynanıyor

Sahipliği al ekle-sil.rar

Edited by cenkobay
Çözdüm olayı.Ekteki dosyada sahibliği sil reg kaydının tıklayınca sahiblik kalktı. ve yönetici olarak çalıştır geldi farenin sağ tuş menüsüne.Artık zula oynanıyor