Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 Pro X86x64 Lite (15063.483)

köylü
 Share

Recommended Posts

teşekkürler güzel bir çalışmaya benziyor lakin şimdilik deneme şansım yok.zaten köylü dostumun elinden çıkmışsa son derece stabil olduğunu ve çalıştığını düşünüyorum.deneyenlerin yorumlarından görecez bakalım.

• Editor
Bir saat önce, lord_figo18 yazdı:

ellerine sağlık mustafa abi çok makbule geçti win7 kurduğum pc lere bundan kursam sorun çıkarır mı sizce ?

pc donanımını bilmyorum denemek lazım

Bir saat önce, engo yazdı:

alternatif link verebilir misiniz

başaka yere upload edemedim isteyen alternatif eklesin

Edited by köylü
  • Like 1

• Editor
1 dakika önce, lord_figo18 yazdı:

genelde i3 i5 pc ler abi 4 ram  var onboard ekran kartı vs kendi pc m de ssd var zaten abi zamanın varsa win8 e de el atar mısın arşivlik olsa 

win8 yapamam çok güncelleme var elimde ne iso nede güncellemeler var

50 dakika önce, efe34 yazdı:

Bagis yapiyorsunuz tnctr ye masraflar icin. Debrid sisteminden faydalaniyorsunuz. Maksimum hizda turbobit vs. Indirebiliyorsunuz

Ne kadar bağış kabul ediyorsunuz ? Tuzumuz bulunsun 9 yıllık üyeyim aktif olmasam da çok faydalandım.

Konu sahibi arkadaş da bana dönerse bi kahve ısmarlamak isterim.

2 saat önce, kenzabrkn yazdı:

Ne kadar bağış kabul ediyorsunuz ? Tuzumuz bulunsun 9 yıllık üyeyim aktif olmasam da çok faydalandım.

Konu sahibi arkadaş da bana dönerse bi kahve ısmarlamak isterim.

Anasayfada link var. Konu sahibi de tanimiyorsunuz galiba arkadas degil koylu ustaddir. Turbobit ten para almaz. Konularinda alternatif link vermek serbesttir. Linklerin turbobit olmasinin sebebi de upload kolayligidir. Kolay gele

Edited by efe34
  • Like 1

Elinize sağlık. Daha önce yaptığınız lite sistemi İntel Nuc üzerinde kullanıyorum. Gün boyu sürekli açık olan medya bilgisayarı, 3 aydır sıkıntısız çalışıyor. Belki bu sistemi kurabilirim. Başlat menüsünde arama çalışıyor mu acaba?

• Editor
4 saat önce, Ahmtozdmr yazdı:

Elinize sağlık. Daha önce yaptığınız lite sistemi İntel Nuc üzerinde kullanıyorum. Gün boyu sürekli açık olan medya bilgisayarı, 3 aydır sıkıntısız çalışıyor. Belki bu sistemi kurabilirim. Başlat menüsünde arama çalışıyor mu acaba?

Arama çalışıyor capstada var ilk mesajda

Bazı program pencerelerinde yazılar iri gözüküyor.Defender'ı aç diyor ara ara :).Bunun dışında bir sorun görmedim.Market sorunsuz çalışıyor.Hız olarak tam sürümden daha iyi.Sürücü veya program kurulumları ile de ilgili bir hata almadım.Ellerinize sağlık.Teşekkür ederiz.

• Like 1

Üstadım kolay gelsin.

Bu sürümü indirmek istiyorum ama laptopta şöyle bir sıkıntım var. Ekran kartını tanıttığım anda sistem çöküyor. Büyük ihtimalle kartta sıkıntı var. Windows 10 otomatik olarak driver yüklüyor ya da kendince güncellemeleri download ediyor ya, bu sürümde güncellemeyi engellediniz mi? Bir de ilk kurulumda ekran kartı vs.yi otomatik olarak mı yüklüyor?

• Editor
8 saat önce, valariann yazdı:

Üstadım kolay gelsin.

Bu sürümü indirmek istiyorum ama laptopta şöyle bir sıkıntım var. Ekran kartını tanıttığım anda sistem çöküyor. Büyük ihtimalle kartta sıkıntı var. Windows 10 otomatik olarak driver yüklüyor ya da kendince güncellemeleri download ediyor ya, bu sürümde güncellemeyi engellediniz mi? Bir de ilk kurulumda ekran kartı vs.yi otomatik olarak mı yüklüyor?

güncelleme açık

• Like 1