Jump to content

Ashampoo Office Professional 2018 Rev 917.1121 Portable

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

• 2 ay sonra...

Bu da arkadaşlar son sürümü Ashampoo office (3.0) 2008

Doğrusu bunu ben doğrudan ben yapmadım.Programı kurudum thinstall ile yapayım dedim ama package.ini

hatası verdi.Elimdeki tüm thinstall süümlerinde de aynı sorun oldu.Ama programın içinde usb stick adlı bir program gözüme çarptı.çift tıkladım ve bir baktım kendi kendini taşınabilir yapmış.Emin olmak için program sistemden adeta kazıdım.ve taşınabilir olanı yine çalıştı.Emin olunca sitede yayınlayayım dedim.Neyse maceralarımız anlatmayı bir kenara bırakıp indirme adresini vereyim.(rarlı dosya boyutu:18.9 mb tır.

Gerçek boyut.43.2 mb tır).Güle güle kullanın.Saygılarımla

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/69975278/AO2008.rar

• 4 ay sonra...

Ashampoo Office 2008 3.00 Full Türkçe Portable 19 Mb

8btkfhf_285.jpg

Microsoft Office 2003 / XP / 2007 gibi ofis paketleri bilgisayarda neredeyse 300 mblık gibi bir alan kaplıyor.Bu paket ise sadece 19 MB Alan kaplıyor ve Word - Exel -Powerpoint in tüm işlerini yapıyor.Ayrıc proğram arayüzüde Microsoft Office benziyor.

Microsoft office 2003le 2002ye benziyor.Denemenizi öneririm..Windows 2000, XP ve Vista ile uyumlu.

PlanMaker (bir nevi excel)

TextMaker (bir nevi word)

Presentations (bir nevi powerpoint)

Download:

http://rapidshare.com/files/81023805/Ashampoo.Office.2008.Tr.Pr.exe[/CODE]

[/center]

[color=#FF0000]

[center][b]Size:19 MB[/b][/center]

[/color

• 2 ay sonra...

Ashampoo Office 2008 3.10 | Türkçe - Portable

office2008zw7sa6.jpg

Tanıtım:

Ashampoo Office 2008, içerisinde bir sözcük işlemci, bir elektronik tablolama uygulaması, bir de sunum hazırlama aracı barındıran güçlü bir ofis yazılımıdır. Ashampoo Office 2008 yazılımı işlerinizi daha hızlı yapabilmenizi ve yüksek kalitesi ile diğer ofis paketlerinin değerinde işlemler ortaya koyabilmenizi sağlamaktadır. Üstelik diğer kullanıcılarla Word, Excel ve PowerPoint belgelerinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Pahalı Microsoft Office paketine sadece diğer kullanıcılarla uyum sağlamak amacıyla sahip olma zorunluluğunuz da ortadan kalkmaktadır, çünkü Ashampoo Office 2008 Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını hiçbir zarar vermeden okuyup yazabilmektedir. Ashampoo Office 2008 yazılımının sadelik anlayışı budur.

İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/119362635/AshOff.rar[/CODE]

[/center]

[color=#FF0000]

[center][b]Size:33 MB[/b][/center]

[/color]

• 1 yıl yıl...

Taşınabilir Ashampoo Office 2010.568 Türkçe

219ceb9.jpg

Program hakkında bilgiler:

Tarafımca taşınabilir yapılmıştır.Türkçedir.xp ve windows7 de denenmiştir.Her ikisinde de çalışmaktadır.Vistayı ise bilmiyorum.

Tüm özellikleriyle tam yüklenmiştir.Yazım denetiminde diğer dil destekleri silinmedi.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 113 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

• 8 years yıl...
  • TornadoEffect changed the title to Ashampoo Office Professional 2018 Rev 917.1121 Portable