Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Dvr Kamerasını Laptop Bağlama

Anarchosa
 Share

Recommended Posts

Lny4Y1.jpg

Kameram en üstte gördüğünüz gibi bu;
MODEL: SV-103HD

Bu daha önce dvr cihazına bağlı idi.

Şimdi laptopa S-link SL-VD027 USB Capture video & Audioyardımıyla veya sizin önereceğiniz bir donanımla laptopa bağlamak istiyorum.

Ancak bu verdiğim donanım soket girişi uymuyor benim kameramın kablosunun ucu aşağıdaki resimdeki gibidir.

r23VmM.jpg

Önerilerinizi alabilirmiyim?

Edited by Anarchosa

47 dakika önce, F_s_M yazdı:

bu kamera analog veya ahd.Yani video sinyali var,veri giriş çıkışı yok.Arabirim olmadan görüntü alamazsınız.

böyle birşey lazım

Please register to see this content.

bende bunu gördüm bunu alırsam ve elektirik çıkışı içinde 12 V 1 amperle çalışıyor kamera bağlarsam görüntü alabilirim ozman değilmi

1 saat önce, otuken yazdı:

Aradığınız böyle bir şey ama linkte 32 bit windows'dan bahsediyor. Onu da dikkate alın.

nWRkbN.jpg

DVR sorunsuz şekilde uyum sağlıyorsa sani sipariş edeceğim başlık buna uymaz gibime geliyor farklı girişi var.Bilmiyorum benmi yanılıyorum.

WQ04pQ.png

Eğer derseniz problem yok sipariş geçecem iade her şekilde olursa vakit kaybı açısından diyorum

Edited by Anarchosa

Sizin kameranın kablosu tersmiş. DVR cihazları resimdeki gibi dişi oluyor. Ama bir çevirici falan varsa kullanabilirsiniz gibime geliyor? Yoksa da kabloyu kesip ona bir erkek fiş alıp (varsa tabii) DVR'a uyacak şekilde yapacaksınız.