Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Resimler Görünmüyor Yardım !!!

byyilmaz
 Share

Recommended Posts

Telefonum SM-A500F telefon hafızasındaki fotoğrafları hafıza kartına taşıdım sonra telefona format attım hafıza kartındaki fotoğraflar görünmedi boyutları var ama görüntü bilgisayarda ve telefonda görüntüler yok ne kadar uğraştım yapamadım.

https://yadi.sk/d/12FFP8qh3KuiTY bazı resimleri yükledim.

şimdiden teşekkürler. 

resim.jpg

Edited by byyilmaz

Galiba kart hasar görmüş. Geçmiş olsun kardeşim. Böyle durumlarda bulut teknolojilerini öneririm. Önemli resimleri istersen Sync ile istersen manuel bulut ortamnda güvende tutmanı öneririm. Birkaç yazılım denedim, ne yaptıysam açamadım.

Edit: Resimler kesinlikle hasarlı. Bir yazılım denedim onarım için o dahi onaramadı.

Edited by canavar123

Bi yerde bi yazı buldum telefondan çekilmiş yeni sağlam fotoğrafların hex dosyaları ile bu bozuk olan hex dosyalarını karşılaştırıp hangisi bozuksa onu düzeltirsen olur yazıyorda hex tam çözemedim eskileri getirmek için telefonu rootlayarak geri ala bilirmiyim önereceğiniz program var mı.

Edited by byyilmaz

3 saat önce, RaZoRWounD yazdı:

hafıza kartına önbellek dosyalarını atmışsın orjinalleri gitmiş geçmiş olsun :)

Önbellek dosyası ne oluyor kısaca bahsedebilir misin? Ben mi bilmiyorum bu konuları? :) 

42 dakika önce, canavar123 yazdı:

Önbellek dosyası ne oluyor kısaca bahsedebilir misin? Ben mi bilmiyorum bu konuları? :) 

önbellek dosyası resimleri bir kez açtıktan sonra daha hızlı getirilmesi için oluşturulan tumbcache dosyasıdır windows,android,ios vs tüm sistemlerde bulunan bir mekanizma sistemidir bu dosyalar kalıcı olarak sisteme kaydedilir.Root (yönetici) izni olduğu zaman bu dosyalar tamamen silinebilir sonra tekrar oluşur genelde telefonun yedekleme yazılımlarıda bu dosyaları taşırken resmin aslını telefon hafızasında bırakıp önbellek dosyalarını hafıza kartına atarlarki alan küçültmek için elle yedeklemek en iyisidir :)Bu birçok defa başıma geldiği için acaba arkadaşta aynı şeyi yapmış olabilirmi diye o yorumu yaptım.

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1